150 Shares 2729 views

LCD "Iskra", Ufa deweloper, opinie infrastruktury. Ufa New

Stolicy Baszkirii – Ufa miasto milion – położony jest nad brzegiem rzeki Białej i wyciągnął się na pięćdziesięciu kilometrów. To miasto jest zróżnicowana i różnorodna. I jako część populacji zawiera chyba wszystkie narodowości. I wszyscy żyją razem pokojowo pod słońcem Baszkirskiego.


Trochę o Ufa

Wiele tysięcy lat temu obszar ten był już zamieszkany. Jeszcze zanim tam były pierwsze ulice miasta. W różnych miejscach dawnych osad zostały odkryte, są świadectwem życia ludzi tutaj w czasach starożytnych. W czasach panowania Ivana Groznogo zaczęły pojawiać się pierwsze drewniane budynki. Po pewnym czasie, obszar rozciąga się miasto, w którym zawile przeplatają los Bashkir i rosyjskich narodami. W centrum i podstawa tego miasta był „Kreml”. Obecnie o nim przypomina tridtsatitrehmetrovy Friendship Monument.

populacja

Miasto jest stale rośnie i rozwija się. W ciągu roku to dodaje kilka tysięcy ludzi. W związku z tym istnieje potrzeba budowania coraz więcej dzielnic, wysokie budynki i infrastrukturę. Ponadto wzrost następuje w sposób naturalny, a nie przez użytkowników. miastem granicznym stale się rozwija, a obrzeża są już gęsto zaludnione. Aby pomieścić wszystkich mieszkańców w komfortowych warunkach, trzeba zbudować zestaw kompleksów mieszkalnych. Jednym z nich jest kompleks mieszkalny „Iskra” (Ufa).

Firma-builder

Pod koniec 2016 roku kompleks mieszkalny „Iskra” (Ufa) miał być zbudowany powinien. Deweloper umieścić w swoich dokumentach było i tym razem. Ale w momencie, gdy obiekt nie jest jeszcze wydana. Chociaż budowa nie zostanie zatrzymany na sekundę. Właśnie taki ogromny kompleks trwało dłużej niż pierwotnie planowano zbudować.

Deweloper ma dużo wagi i doskonałą reputację w projektach rozwojowych w pełnym cyklu. Firma nigdy nie zatrzymał się po zakończeniu budowy budynku mieszkalnego, koniecznie uszlachetnia terytorium, rozwój infrastruktury.

Jej motto to – być pierwszy. Nie na darmo założyciele firmy wybrał nazwę „pierwszy”. To określone dążenie do nowego poziomu życia, nowego poziomu środowiska miejskiego. pracownicy firmy nie boją się wziąć na nadmiernych zobowiązań one kolejno wykonywanych znakomicie. Budynki wznoszone przez nich różnią świeżość i oryginalność rozwiązań i naprawdę stać ozdoby z osiedli, w których są one zbudowane. To nie tylko domy – a – legendy budynku.

Mieszkania w budynkach w trakcie budowy spełniają obecnie wszystkie wymogi nowoczesnego społeczeństwa obywatelskiego. Są obecne i balkony, pozwalając cieszyć się świeżym powietrzem. A nawet dwie łazienki w dużym mieszkaniu z dwoma sypialniami. Po tym wszystkim, to zakłada się, że będą one rozstrzygane przez rodziny z wieloma lokatorami.

LCD "Iskra" (Ufa)

Budynek jest nowoczesny apartament złożony z dwóch części. Jak wspomniano powyżej, deweloper równocześnie z budową głównego obiektu, jest również budowa infrastruktury. Nowy Ufa, które są już zbudowane lub zostaną zbudowane przez tego producenta, zapewniając jego mieszkańcy unikalną infrastrukturę.

Opisane kompleks apartamentów znajduje się w samym sercu Ufa, malowniczej miejscowości „Glumilino”. Około pół km wydziela kompleks z lasu „CAT Las”. I trochę więcej niż kilometr do pokonania, aby podziwiać widoki Ufa River. I nawet w nim pływać. Wszystko to czasami zwiększa powierzchnię swojego środowiska, a co za tym idzie, koszt salonie w kompleksie mieszkaniowym „Iskra” (Ufa).

Deweloper jest zobowiązany do dalszego uszlachetnia okolicę kompleksu. Ta i place zabaw dla dzieci, tereny spacerowe i rekreacyjne, a także parkingi. Wszystko to sprawia, że zakup mieszkania w domach zbudowanych dokładnie GC „First Trust” bardzo atrakcyjną inwestycję.

Dostępność komunikacyjna i infrastruktura

Tak dobry wybór rozwoju lokalizacji zapewnia mieszkańcom kompleksu są doskonałe połączenia komunikacyjne. Po tym wszystkim, w centrum miasta, w każdym razie będzie wielki do komunikowania się z innymi obszarami transportu publicznego. Tutaj również pieszy dostęp do głównych autostrad – prospekt października, Komsomolskaja Street, Aleja Salavat Yulayev.

Jeśli chodzi o rozrywkę, która może zapewnić LCD „Iskra” (Ufa), opinie o nich są bardzo pozytywne i bogaty w różnorodność. To centrum handlowo-rozrywkowe „Planeta” z aquaparku i kina i cyrku i Teatru Dramatycznego. Również wokół wiele supermarketów, kawiarni i lokali rozrywkowych. Jest nawet tor wyścigowy.

Na potrzeby badania, zbyt, ma wszystko co potrzeba: biblioteki, szkoły, przedszkola. Ale dla tych, którzy są chorzy, znajdują się w pobliżu kliniki i szpitale.

Budowniczy wybrany na elewacji oryginalnej konstrukcji, przeznaczone do podświetlenia LCD „Iskra” (Ufa) w wielu innych budynków i upiększyć miasto. Panoramicznej szyby okna i balkony utworzone odzwierciedlać promienie słoneczne, tworząc grę światła.

funkcje mieszkalne

Apartamenty to kompleks apartamentów, jak również inne budynki w Ufie, zapewnia różnorodność, na każdą kieszeń i gust. Są to studia dla czterdzieści sześć metrów kwadratowych. Istnieje również przestronne trzypokojowe, materiał filmowy z czego ponad dziewięćdziesięciu metrów kwadratowych.

Wykańczanie odbywa ścierania, dzięki czemu przyszli właściciele zrealizować wszystkie swoje najśmielsze marzenia o projektowaniu. Ale głównym otelochnye praca nadal w posiadaniu: są szyby, zainstalowane metalowe drzwi, mocowana jest piętrowy. zainstalowano także centralne ogrzewanie i kanalizacja, działa okablowanie przewodami elektrycznymi. Ściany są otynkowane cementem, liczniki energii elektrycznej są zainstalowane.

Wiele materiałów budowlanych są BPSK Ufa – „Bashkir przemysłowe i firmy budowlanej” Ta firma jest po prostu w mieście produkuje wysokiej jakości i trwałych materiałów budowlanych do wykończenia dachów, ścian i elewacji. Wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy i przechodzą kontrolę jakości. Współpracuje z BPSK, deweloper tylko wygrywa, uszlachetnia fasadą wykonaną z materiałów firmy.