841 Shares 2664 views

Wózki Maxi Cosi – przyzwoity wybór nowoczesnych mama

Nowoczesne mamusie i tatusiowie coś bardzo ważne, ponieważ będą podróżować z dzieckiem na ulicy. Zwłaszcza w ruchliwym mieście, gdzie nie wszystkie urządzenia są odpowiednie dla młodych ludzi. Ale z wygodnym wózka Maxi Cosi wszystkie przeszkody (np kroki lub wysokie krawężniki) stają przezwyciężenia. Jeśli wybierzesz odpowiedni model, oczywiście.

O firmie-producenta

Wózek Maxi Cosi od dawna dyskutowane na niszowych witrynach i blogach rodziców, stały się przedmiotem gorących sporów i dyskusji. Niektórzy rodzice nie uważają za konieczne do kupowania takich drogich rzeczy dla bardzo małych dzieci, inni uważają, że wartość towarów nie powinien być jakiś ograniczeń.

Firma „Maxi Cosi” rozpoczęła swoją działalność w 1984 roku w Holandii i jest obecnie uważana za jedną z najlepszych firm w produkcji wózków dziecięcych, produkcja fotelików samochodowych. Nie tylko jej produkty obdarzył różnych nagród i wyróżnień dla bezpieczeństwa, użyteczności i kreatywnego projektowania. Pracownicy firmy przy tworzeniu nowych modeli staramy się brać pod uwagę wszystkie aspekty, które sprawiają, że ruch z dzieckiem w mieście, komfortowe i wygodne.

lineup

Holenderska firma zrobiła wszystko, aby nowoczesne mamusie i tatusiowie czują się komfortowo w surowym środowisku miejskim. I w związku z tym składzie w wózkach bardzo rozległe. Jednak najbardziej popularne są takie jak wózek Maxi Cosi 3 do 1 i 2 do 1, tj transformatorów. To sprawia, że można z nich korzystać przez dłuższy czas, jak wzrost dziecka. Dlatego niektóre niezadowolonych krzyki pokrycie kosztów wózka z rodzicami można uznać niewypłacalny! Po tym wszystkim, nie ma potrzeby, aby zdobyć kilka środków transportu dla dzieci – wszystkie z nich zastępuje jeden produkt.

Model "3 w 1"

Wózek Maxi Cosi „3 w 1” jest jednym z najbardziej popularnych modeli na rynku. I istnieje kilka powodów. Po pierwsze, wózek na spacery z dzieckiem od urodzenia do czterech lat. Po drugie, ma ona stosunkowo niska waga – 15 kg. Dla transformatora jest bardzo przeciętna. Wielkość, jednak nie jest najmniejsza, na przykład, w standardowej rozmowy windy problematyczne. Po trzecie, że zaangażowanie rodziców, mimo imponującej wielkości wózka można łatwo złożyć do kompaktowego wyglądu. Może nawet zmieścić w bagażniku samochodu, gdy są potrzebne. Zaletami tego modelu to:

  • Przepuszczalność (ze względu na stabilne i szerokich opon może łatwo jeździć zarówno na asfalcie jak i na drogach w śniegu, deszczu i osadowego);
  • projekt;
  • elastyczność (łatwo wdrożony w małej plastra);
  • dwa położenia siedziska – twarzą do rodziców i od nich;
  • wygodny pokrowiec przeciwdeszczowy, który obejmuje dziecko całkowicie;
  • wyjmowany z tworzywa sztucznego kołyska na podstawie;
  • wysokość regulowana rączka do transportu.

Zatem opcja „3 w 1” – to dobre połączenie dla środowiska miejskiego. Wózki Maxi Cosi, które są często wybierane przez rodziców, są dokładnie potrójne transformator. Wśród braki można zauważyć tylko wielkość, która nie zawsze jest zgodna z wielkością niektórych obiektów (windy, drzwi sklepach lub pochylnie do nich).

Model "2 w 1"

Wózek Maxi Cosi w tej konfiguracji jest nie mniej popularny z rodzicami. Są one bardziej mobilne i wygodne, mniejszy niż „3 w 1”, ale mają swoje oczywiste wady. Zatem model „2 w 1” jest wyposażona w kaptur jest trochę krótki, co nie zawsze jest całkowicie zakrywa dziecko przed deszczem, wiatrem i słońcem. Ponadto wózek jezdny jest bardzo szeroka, co nie zawsze odbywają się na wielkości rampy. Z drugiej strony, wózek jest mobilny, łatwy w transporcie dzięki małej wadze (10-12 kg). To może być zalecane dla rodziców przy wyborze pojazdu dla dziecka. Limit wiekowy – od urodzenia do trzech lat.

Poglądy rodziców

Nowoczesne wózki Maxi Cosi, przeglądy, które są pozytywne, już kochany przez klientów w ponad 80 krajach na całym świecie. Są one w pełni zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa i jakości, dlatego zalecane przez ekspertów. Rodzice, którzy już nabyli model firmy, są najbardziej zadowoleni, pomimo faktu, że wagony są dość drogie (około 30-40 tysięcy rubli dla modelu). Moms powiedzieć mobilności i łatwości transportu, papież – kompaktowy po złożeniu. Dzieci po prostu przyjemność być w takim jasnym i pięknym wózka podczas spaceru.