371 Shares 8019 views

Dopasować rozmiar odzieży damskiej: Amerykańska, Europejska, Rosyjska siatkę

Coraz nasz czas kupowanie ubrań odbywa się bez próby. Na przykład, za pośrednictwem Internetu, telefonicznie, za pośrednictwem katalogów. Ponadto, ponieważ chcę, aby przynieść coś z moją matką, siostrą, przyjaciel z zagranicy. Jednak nie jest to poważny problem: jak określić, czy wielkość odzieży damskiej więc, że sprawa nie musiał zastąpić lub peredarivat?


Jest jedna rzecz – studio, gdzie wezmą pod uwagę wszystkie cechy swojej postaci, a co innego – rynek lub sklep. Ile razy usłyszeć od sprzedawców, którzy naprawdę chcą jak najszybciej sprzedać produkt: „To malomerki Take-brać, tylko dla swojej postaci, działa dobrze.” – i tak dalej. Jak to możliwe, aby jasno określić odpowiednie rozmiary? Odzież damska rynek ma duży wybór. Jak nie wpaść w pułapkę i nie rzucać dobre pieniądze po źle?

jeden system od dawna pracuje w Rosji, która nie pokrywa się z amerykańskiego lub europejskiego. Mesh rozmiary ubrań w Rosji jako główny parametr stosowany poluobhvat piersi. Tak więc, jeśli przez normy zostawiłeś 92 cm – tak nosisz rozmiar 46 (92: 2). Jednak niewiele mają standardową postać: jedna osoba ma wąskie biodra, z drugiej – szeroko. Sama ze wzrostem, z poluobhvatom rąk, z długimi rękawami lub nogawki spodni. Dlatego trzeba znać rozmiar odzieży damskiej według standardów różnych krajów. Na przykład, chińskie towary mają często nas oznaczeń. A europejskie rozmiary nie pokrywają się z USA.

Najpierw usunąć pomiary. Potrzebujemy danych, takich jak poluobhvat klatki piersiowej, talii i obwodu bioder. Osobno zmierzyć długość rękawy i nogawki spodni. Przybliżony mecz rozmiar odzieży damskiej między rosyjskich i międzynarodowych symboli literowych pokazanych w tabeli.

XS (extra-small) 40-42
S (małe) 44
M (średnie) 46-48
L (duże) 50-52
XL (bardzo duży) 54
XXL 56

Należy jednak wziąć pod uwagę jakość materiału i wyciąć, a poszczególne cechy postaci. Wielu producentów zaprezentować swoje etykiety, w których parametry wskazują rozmiar odzieży damskiej. Niestety, nie zawsze takie istnieją dane na stronie lub na etykiecie. Doświadczenia możemy powiedzieć, że niemieccy producenci mają tendencję do szycia „z dystansem”. Wśród krawcowe nawet przekonanie, że jeśli strzelać wzory i wzorce magazynów mody w Niemczech ( „Diana”, „Burda Moden”), należy wziąć rozmiar mniejszy niż nasz. To samo odnosi się do gotowych rzeczy. Dopasować rozmiar odzieży damskiej na rosyjskich i europejskich norm, może być określona przez odjęcie 6 z „naszego” poluobhvata piersi. 40-te niemiecki lub francuski – jest rosyjski 46-te i ich 42th krajowa równa 48-ty.

Inaczej przedstawia się sytuacja z ubrań z USA lub Wielkiej Brytanii. Tam postanowiono inaczej dopasować. Rozmiar odzieży damskiej, a także producentów, istnieje wiele. Najprostszym sposobem byłoby wprowadzenie siatki następująco: rosyjskie rozmiary: 40, 42, 44, i tak dalej. Europejska – odjąć 6. amerykański i angielski różnią się od siebie o 2, czyli w nas 4th Dimension – jest taka sama, jak w Wielkiej Brytanii – 6. Ale z Europy – 30 i 28 odpowiednio. W związku z tym, w USA jest 4 brytyjski 6 miejsce w Europie, 34. i rosyjski 40-cie rozmiar.

Dlatego, kupując ubrania na katalogach internetowych lub zamawiania przez znajomego, należy zdawać sobie sprawę z tych różnic. Ponadto w niektórych krajach istnieją oddzielne pomiary dla kurtek i płaszczy. Oni mają wielkie znaczenie i wzorów i stylu danego producenta. Na przykład, duński odzież jest bardzo często za darmo i przestronne. Dlatego, jeśli chcesz nosić sweter lub sukienkę, która pragnie podkreślić kształt, trzeba wybrać rozmiar lub nawet dwa mniejsze. Warto zwrócić uwagę na opinie innych kupujących. Z reguły piszą o tym, czy wielkość dopasowane są, przy odbiorze towaru lub konieczności podjęcia mniejszy lub większy.