80 Shares 8119 views

Biznesmen Aleksiej Malakeev i jego małżeństwo z Alena farmacia

Aleksey Malakeev, które zostaną omówione w tym artykule jest zbadanie prezenter telewizyjny i model Alena FARMACIA, osoba publiczna nie było. O swoim życiu i biografii w ogóle niewiele wiadomo. Ten artykuł zawiera listę wszystkich faktów na temat tego człowieka, aby pomóc uporządkować kim jest ten Aleksey Malakeev.

biografia

Urodził się w 1977 roku. Ekonomichesuyu absolwentem Akademii. Plechanow, a także MSTU. Bauman. Niesamowita pracoholikiem. Była dyrektor generalny „Skanlayt” i dyrektor generalny „Energon 2000”. Mówi siostra Alexis, dziewczęta był pechowy. Facet on skromny, dziewczęta często nie biorą tego na poważnie. Kiedy poznał FARMACIA i przedstawił jej rodziny, ekstrawagancki narzeczona matka nie podoba, ale go przekonać błędu nie decyduje się zostać.

Znajomość Alena farmacia

Z bohaterką reality show "Dom-2", Alena farmacia Aleksiej wprowadził ich przyjaciela Stepan Menshikov. Przedstawiamy się na imprezie. Alain i Alex natychmiast lubiłem siebie. Vodonaeva w wywiadach wielokrotnie przyznał, że kiedyś widział w Aleksieja swojego przyszłego męża. W 2008 roku para ma sformalizowane relacje. Ślub był cichy i pokorny, uczestniczyli tylko przez najbliższych ludzi do świętowania. W 2010 roku pojawił się lekki Bogdan – syn Aleksego i Alyona. Dziecko to od dawna oczekiwany. Para długo walczył o prawo do posiadania dzieci. Zanim się urodził Bogdan, jego żona Alexei miał kilka ciąż zakończyło się tragicznie. W pewnym momencie Vodonaeva dużo czasu spędził w szpitalu, pod dropperów.

„Mamy doświadczonych zbyt wiele z tego, co nie należy martwić się o mężczyznę i kobietę” – mówi Alain. A może tak szybko stracił zainteresowanie sobą.

Narodziny Bogdan

Po porodzie, Alain wbił głową do życia rodzinnego – dbanie o dziecko, czeka na męża do pracy … Ale wkrótce zrozumiał, że chce pracować, aby zapewnić dla siebie i swoich dzieci. Więc kiedy Bogdan był zaledwie kilka miesięcy, Alain zaczął aktywnie uczestniczyć w różnych pokazach i pojawiające się na okładkach magazynów i czy USA. Prowadził szereg transmisji, a nawet iść do pracy w Meksyku … Aleksey Malakeev kilka miesięcy czeka na nią w domu z synem.

Wkrótce po jej przyjeździe do Meksyku, Alain Vodonaeva Malakeev i Aleksiej lewo. Przyznaje, że jej mąż zbyt wiele czasu na ich pracę. Ona nie był już żadnej uwagi. Fani ekstrawaganckim teledivy są przekonani, że Alain prostu nudzi w tej relacji. Dziewczyna miała ją podziwiam. Było to ciekawe, że tam była burza emocji … Pracoholizm Aleksey Malakeev nie mógł jej dać. Dla niego, w pierwszej kolejności zawsze miał pracę.

Poza Alex i Alena wzrósł w zupełnie różnych rodzin i różne relacje rodzinne wyobrazić. Alena ważne przez cały czas spędzony z rodzicami. Ojciec i Aleksiej mogłaby mieć kilka dni, aby przejść z synem na nartach, pozostawiając żonę i córkę.

Aleksey Malakeev nadal pozostaje dla innych Alena. Oni doskonale komunikować się i współpracować uslily kształcić młodych Bogdan. Vodonaeva wielokrotnie mówił w wywiadach, że kocha i szanuje jej byłego męża. Aleksey Malakeev zawsze pozostał blisko swojego człowieka. Pomimo faktu, że para złamał się, Alex nadal pomagać żonie i zapewnić dziecku po rozwodzie. Alain opuścił wspólne mieszkanie, samochód, przyzwoitą kwotę pieniędzy. Płatny urlop i daje pieniądze na ubrania. Tak, Allen mógłby zapewnić sobie dobrze, ale Alex uważa, że matka jego dziecka nie powinna czegoś potrzebował.

Życie osobiste Aleksiej Malakeeva

Teraz Alexey Malakeev dostał nową dziewczynę. Mówią, że typecasting Alena są bardzo podobne. Ex-żona twierdzi, że zatwierdza wybór Malakeeva, a ona nie wyrazić sprzeciw wobec przekazywania ich wspólnego syna Bogdana z obecna narzeczona Alexis.