462 Shares 4298 views

spódnica balon z rękami

Spódnica-cylindrowy – bardzo ciekawy i nietypowy wzór. Podobieństwo z „balon” dołączonym do jej wygiętymi krawędziami i dodatkową objętość. Dlatego ta spódnica i ma swoją nazwę. Jest niemal uniwersalny: może być częścią biznesu i dorywczo strój. Może być noszony na romantyczną randkę, a nawet w najbardziej uroczystych okazjach.

Połącz balon spódnica może być wiele rzeczy. Pozostałe części garderoby są dobierane indywidualnie w zależności od przypadku. Tylko jedno zastrzeżenie należy uwzględnić: konstrukcja przepony-cylinder jest w taki sposób, że wizualnie zmniejsza długość nóg. Dlatego projektanci polecam buty na wysokim obcasie buty lub sandały z pięty klina.

Jedyny w swoim rodzaju mają być szyte własnymi rękami balonu spódnicy. Plany na tym modelu nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Można go znaleźć w internecie lub w jakikolwiek magazyn do szycia. Głównym sekret spódnicy – jest to, że podszewka może być krótszy niż głównej części. Dużo uwagi na żołdzie szycia tkanin, ponieważ od tego zależy, gdzie będzie wprowadzenie nowego rzecz – ściśle imprezy lub bardziej zabawny przypadkach.

Po tym, można wybrać styl spódnicy do własnych upodobań. Ale każdy balon spódnice szyte z kilku części. Jej górna część można powtarzać dowolną szwaczka, zna pojęcie „słońce” lub „polusolntse”. A dla tych, którzy są zardzewiałe, przypominamy: Wzór „słońce” – to jest zwykłe koło, z okrągłym dekoltem w środku. Wyciąć na tkaninie złożyć na pół twarzy wewnątrz. Drugi przykład wykonania wynalazku, wynoszą odpowiednio półkole, z odpowiednim wycięciem. Centralna wnęka jest obliczana według wzoru: poluobhvat talia składa się z trzech lub ± 1 cm dla lepszego dopasowania. Wybierz jedną z następujących opcji, w zależności od tego, czy chcesz bujnej spódnicę czy nie. Najważniejsze -. Raskraivanii gdy dodaje się do żądanej długości spódnicy 25-30 cm dolnej części, a wręcz przeciwnie, będą się nieco krótszy. Szyć jeszcze łatwiej: jest to trapez, który jest prosty, lekko spalony spódnica.

Po szczegóły górnych i dolnych spódnice są cięte, a ich boczne szwy krój ściegu. Prisborte brzeg górny, dolny i podlać szyć na maszynie do pisania. Pozostaje to, aby połączyć dwie części i ścieg w pasie. Nawiasem mówiąc, jeśli trochę poverhnut górnej i dolnej części spódnicy w stosunku do siebie, można uzyskać oryginalny i modny efekt spirali.

Łatwiej na siebie prawo. Ubrać dolnej przepony połączony z nią górną, a następnie podnieść do góry do poziomu pasa i pożądanego stopnia skręcania, aby zrównoważyć krawców sworznie blokujące. Nasze spódnice uzyskuje się miękkie fałdy, i będzie miał tylko szyć. Tu i gotowy do balonu spódnicy. Zdjęcia powiedzieć, jak do dekoracji i wyciągnąć oryginalną nowych ubrań.

Najwyżej może zapewnić szeroki pas lub flirt. można ozdobić według własnych upodobań: cekiny, hafty, koronki, dekoracyjne kwiatowe, itp

Można również eksperymentować z tkaniny, na przykład: górna część przezroczysta, tak że wynik wyglądał po prostu wspaniałe! W każdym przypadku, spódnica-cylindrowy, szyte z rąk – to jeszcze jeden powód, aby być z siebie dumni.