207 Shares 3327 views

Co odróżnia Institute z Uniwersytetu: Zalety w wyborze tego ostatniego

W Rosji istnieje prawo federalne, które jest jasne czytając różnicy Instytut Uniwersytetu. I pomimo tego, niewielu ludzi rozumie różnicę między głównych typów szkół wyższych.

Nie należy wybierać szkołę bez jasnego zrozumienia tych różnic, bo wtedy, gdy były student zaczyna szukać pracy, może żałować, że nie jest traktowany poważnie przez własnego wyboru.

Dlaczego tak ważne jest czas, aby zastanawiać się, co odróżnia Instytut Uniwersytetu? Tak, aby wiedzieć dokładnie, co czeka cię rodzaj przyszłości, co pozycjonuje można podjąć po ukończeniu studiów, w którym organizacje działają i na co twierdzą wynagrodzenia.

Kiedy wybrać instytut

Jeśli jesteśmy pewni w wyborze wydziału na 100%, uważany jest wybrany jedyną odpowiednią profesję dla siebie, a wiesz, że 5 lat później nie zmienić zdanie (to rozmowa), można spokojnie iść na studia. Ale nawet z takiego zaufania nie ma gwarancji, że w kraju nie zmieni sytuację i nie muszą pracować gdzieś indziej, i to nie było na specjalności. Aby to zrobić, tak, że ta praca nie była z kategorii stanowisk pracy jest zawsze dawać pierwszeństwo na uniwersytet.

Co sprawia, że wyższe wykształcenie

Przede wszystkim, to daje do wyboru zatrudnienia, a nawet biura. W przypadku Instytutu wybór jest niewielki. Na przykład, jeśli studiował na wydziale pedagogicznym, zostać nauczycielem konkretnego tematu i nie będzie w stanie pracować w sąsiednich pozycjach. Jeśli uczysz się w tym samym wydziale, ale w uczelni będą mogli pracować nie tylko nauczycielem, ale także uczyć i być ekspertem w dziedzinie, w której uczysz. Na przykład, psycholog, jeżeli dyplom Uniwersytetu pyszni się napis: „Nauczycielu. Psycholog”. I pracowała doświadczenie w nauczaniu, będą mogli stać się Metodystów. W ten sposób zawsze będziesz mieć bardziej zróżnicowany wybór. Jeśli nagle rozczarowany jednego obszaru działalności, można przejść do innego. Na przykład, aby zmienić pozycję „Nauczyciela Psychologii” na stanowisku psychologa w prywatnej firmie. Ponadto, zawsze można zmienić zakres działalności w ramach tej specjalności: quit poradnictwo i zostać trenerem (psycholog, trener jest wysoko cenione we wszystkich dużych i poważnych firm prywatnych). To samo można przypisać do jakiejkolwiek innej specjalności, uzyskanych po ukończeniu studiów.

A teraz, dla przejrzystości, aby w pełni zrozumieć różnicę między Instytutem Uniwersytetu porównywalnej specjalistycznej wynagrodzenia (w naszym przykładzie – psycholog) w prywatnej firmie i nauczyciela. Ponieważ poziom płac jest różna w Rosji, za średnią sytuację, a mianowicie propozycję pracy w regionalnych ośrodkach w kraju – nie w Moskwie i Petersburgu, a takich jak Jekaterynburg, Czelabińsk, Władywostok, Perm, etc. Specjalista psycholog w prywatnej firmie może dostać 40 tysięcy rubli, organizacja budżetu – .. Do 12 tysięcy rubli ..

Teraz, gdy wiesz, że różnica między uczelni z Instytutu – zdolność do dostosowania się do zmieniającej się sytuacji gospodarczej w kraju. Nie zawsze nauczyciele byli dobrymi pensje. Wielu absolwentów uczelni, zdając sobie sprawę, że ich jakość życia jest słaba, może zmienić pracy na płatne i równie prestiżowe. Absolwenci tych samych instytucji byli w stanie to zrobić, ale ze znaczną różnicą. Musiałem zrezygnować prestiżową pracę na rzecz dobrego wynagrodzenia.

Kiedy udać się do Akademii

Dowiedz przeciwieństwie do Uniwersytetu w instytucie, nie oznacza w pełni zrozumieć ten problem, ponieważ w Rosji istnieją także Academy. Wcześniej oni specjalizuje się w produkcji specjalistycznej dziedzinie naukowej. Teraz jednak uczelnia nie różni się od uniwersytetu. Instytucje te gwarantują najwyższą jakość kształcenia oraz prestiżową „double” specjalność. Nie jest to, że wszyscy poszukują? Uzyskać „bilet” w życiu, aby być w stanie zapewnić sobie i swojej rodziny wszystko, czego potrzeba, w tym statusu społecznego.

Teraz, gdy mamy z tą różnicą, z Instytutu Uniwersyteckiego znaleźć, każdy będzie mógł dokonać pewnych wniosków.