840 Shares 1174 views

Sadzonki szermierka Pepper

Sparing, jak wiadomo, jest on nazywany Siewki do innego, bardziej przestronne miejsce, aby uzyskać więcej miejsca na jedzenie. Sadzonki szermierka pieprz spowalnia wzrost roślin, ponieważ korzenie bułgarskim pieprzem dość delikatne i bardzo wrażliwe na uderzenia mechaniczne.


Dlatego, jeśli to możliwe, pożądane jest, aby rozwijać sadzonki papryki bez pick. Sianie dla produkowany pod koniec lutego – początek marca. Dla lepszego strzelać je moczyć nasiona w roztworze lub biostymulator trzymać kilka godzin w ciepłej wodzie. W ten sposób możliwe jest odbieranie i pieprz Sadzonki bez rozgrywki, ale mimo wielu ogrodników siewek z pick.

Rośliny z włóknistej systemu korzeniowego, które obejmują pieprz, po zbieranie wynos zakorzenić w nowym miejscu jest o wiele łatwiejsze niż rośliny z systemem korzeniowym kranu, więc tylko krótko poprawne sadzonki szermierka spowolnić jego rozwój.

Sadzonki krzewów jak dorosną będą wymagać więcej składników odżywczych i lekkie, mocne rośliny zaczynają zagłuszyć słabych, dlatego ważne jest, aby nie przegapić terminów wybiera sadzonki. Jeżeli sadzonki nie zapewniają wszystko, czego potrzeba, będzie rosnąć chudy i chorowity, a następnie dobre żniwa nie dostanie. Po tym wszystkim, w czasie lądowania na ziemi sadzonki powinny osiągnąć pewien poziom rozwoju, musi być utworzona dobrze rozwinięty system korzeniowy, wytrzymały łodyg, liści i narządy rozrodcze. To pozwala uzyskać wcześniejszą żniwo. Sadzonki rosną takie mogą być tylko wystarczającej powierzchni. pojemniki pieprz średnicy powinny mieć średnicę 8-10 cm i głębokość – 12-15 cm.

Pick pieprz sadzonka w oddzielnych kubków sprzyja szybszemu wzrostowi roślin, jak również zmniejsza ryzyko zakażenia różnych chorób.

Kubki mogą być wytwarzane z różnych materiałów – papier, polietylen, ważne jest, że w dolnej części otworu było, aby usunąć nadmiar wilgoci. Pojemniki należy wypełnić specjalną mieszaniną składającą się z gleby, humusu i piasku. Sadzonki papryki SZERMIERCE prowadzi się w szczelnie, ale nie zagęszczony grunt. PODŁOŻA nie musi napełnić się do krawędzi kubka dwóch centymetrów.

Termin wybiera sadzonki mogą być różne. Rośliny i nurkowanie w fazie liścieni oraz etap formowania tych ulotek – W obu przypadkach właściwe sadzonki wyodrębnienie. Wiadomym jest, że liścieni liście przyswajać składniki odżywcze, więc ważne jest, aby nie uszkodzić ich przeszczep, w przeciwnym razie rośliny pozostają w tyle w rozwoju. Zostało to udowodnione przez doświadczenia.

Sadzonki szermierka papryki muszą być wykonane na pewnej głębokości. Jeśli przeszczepione rośliny liścieni liści wystają nad ziemią na 2-3 cm, następnie sadzonki szermierka pieprzu przeprowadzone prawidłowo. Jeśli liście są jeden centymetr, punkt uprawy mogą być pokryte ziemią, a sadzonki umrze.

Na dzień przed zbieranie pojemników pochvosmesi trzeba dodać wody sadzić sadzonki w wilgotnej glebie. Dive przyspieszyć aż rośliny zwiędły, musi użyć specjalnej szpachelki lub kołek.

Po pierwsze, specjalny kołek w ziemi pojemnika jest mała depresja. Następnie, biorąc roślinę między dwoma palcami łodygi, aby odkopać swój kołek i umieścić go w przygotowany otwór w pochvosmesi tak że semyadolki były pół centymetra nad poziomem gleby. Bez zwalniania roślinę ostrożnie wlać grunt do dziury w ziemi, niech idzie, do uszczelniania gleby wokół dobrze nawodniony i obsadzony rozsady.

To wszystko. Teraz, gdy siewki zapewnić dobre warunki dla wzrostu i rozwoju, sadzonki otrzymał silne i zdrowe.