598 Shares 7662 views

Aktorka Irina Akulova: biografia, życie osobiste, filmy

Wiele utalentowana aktorka, która świeciła w czasach sowieckich, nie było popytu na te dni. Wśród nich jest gwiazdą serialu, a „załoga” Irina Akulova. Biografia, życiu osobistym gwiazdy nie spowoduje prasowy byłego zainteresowanie, chociaż próbuje znaleźć przyczynę jego „separacji” ze światem kina nadal być popełnione. Co wiemy o tej kobiecie, jej osiągnięć twórczych i „narracją” życia?


Dzieciństwo i młodość

Przyszła gwiazda urodziła się w czerwcu 1951 roku, stało się w małej wiosce Kineshma, znajduje się w regionie Iwanowo, gdzie wówczas mieszkała jej rodzina. Dziewczynka urodziła się w rodzinie artystów Anny i Grzegorza, co pozwoliło jej we wczesnych latach swojego życia, aby zapoznać się ze światem z wnętrza teatru. Razem z rodzicami, ciągle się zmienia miejsce zamieszkania, że przebył połowę kraju. Jednak według aktorki powiedział, że życie koczownicze było podobne.

Rodzice z trudem przypuszczać, że ich rodzina rośnie starlet Irina Akulova, biografia, życie osobiste, które będą zajmować się w prasie i fanów od wielu lat. Dziewczyna przez długi czas nie mógł decydować o wyborze zawodu, reprezentowana sobie projektant mody, baleriny. Jednak po ukończeniu szkoły wyjechała do stolicy, gdzie pierwsza próba został studentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego School.

Pierwsze sukcesy

Choć nadal w procesie kształcenia wyższego, był w stanie zadeklarować sobie aktorka Irina Akulova. Biografia Gwiazda twierdzi, że jej pierwszym miejscem pracy był teatr „Współczesna”. Debiut dziewcząt na scenie odbyła się w 1971 roku, kiedy dostała rolę w spektaklu „Valentin i Valentina”. Nawet wtedy, aspirująca aktorka zaczęła cieszyć się popularnością w wąskich kręgach, wstąpił w szeregi bohemy Moskwy.

Jednak dzięki pracy w „Współczesna” stał się znany Irina Akulova. Biografia Życie osobiste panie zainteresowany publicznej dopiero po aktywnie działać w filmach. Pierwszą rolę dostała w swoich latach studenckich, Irina pojawiła się w epizodach takich filmów jak „oficera bezpieczeństwa”, „wakacje, która nie miała miejsca.” Akulova nie martwi się z powodu długiej nieobecności rolach gwiazdy, stopniowo gromadząc doświadczenia.

Finest godziny

Dramat „Załoga”, wydany w 1979 roku, pozwoliło cały świat dowiedział się o istnieniu takiej wspaniałej aktorce, jak Irina Akulova. Biografia Życie osobiste dziewczynki, który grał znakomicie bitchiness małżonka Alevtina pilot, stał się przedmiotem publicznego zainteresowania. Jej postać wykorzystuje każdą okazję, aby zepsuć życie męża Anatolij elastyczny Nenarokovu której wizerunek uosabia Anatolija Wasiljewa.

Zanim aktorka była wyzwaniem, w rzeczywistości miała zagrać dwie różne kobiety. Na początku dramatu, jej postać jest stale histeria, pokazując swój straszny gniew. Jednak po zerwaniu z mężem znienawidzony zmiany charakteru, Alevtina zamienia się pogodnym, spokojnym damy. Widzowie nawet zaczynają myśleć, że ona po prostu nie został stworzony, aby dzielić trudną pilot partnera życiowego. Ale Alia ponownie pokazuje swoje prawdziwe oblicze, grając przeciwko byłego małżonka kolejny okrutny żart.

Interesujące jest to, że nie tylko fani, ale także Haters nabyte po filmie „Załoga” aktorka Irina Akulova. Biografia gwiazdek pokazuje, że podejrzewano nadmiernego podobieństwa z charakterem. Złośliwi krytycy twierdzili, że Akulova nie gra bitchiness pani, ale w rzeczywistości jest.

Irina Akulova: jej filmy

Vera Koroleva – kolejną znaną postać, grana przez aktorkę. Ten obraz jest tworzony w epickim „Oblężenie”, którego domagał się strzelanina w sumie około czterech lat. Jej bohaterka – córką prostych twardych pracowników, którzy żyli ciężkie życie. Wiery ojciec został zmuszony do przetrwania nazistowskiej niewoli przejść przez wiele upokorzeń i przemocy, ale nie jest to odzwierciedlenie w jego godności.

Oczywiście powyższa lista jest daleka od wszystkich ciekawych ról, które udało się zagrać w latach aktywności zawodowej Irina Akulova. Filmy, które absolutnie trzeba zobaczyć fanów aktorki: „Biały Kruk”, „Mroczny Aleje”, „Trzy deszczowe dni” Tworzy również wizerunek skromnego nauczyciela w słynnym dramacie „Rysunek”, przedstawiony do publicznej wiadomości w 1976 roku. Pamiętam publiczność i jej postać w filmie „Jeśli upadnę”, w którym aktorka stała się partnerem słynnego aktora Aleksander Khochinsky.

Praca w teatrze

Osiągnąwszy sukces w świecie filmu, nie zapomnieć o teatrze Irina Akulova. Aktorka, której życie osobiste wziął publicznych nawet lata po jej dobrowolnego umorzenia, w młodości aktywnie uczestniczyć w przedstawieniach. Powody, które uczyniły gwiazdę w 1974 roku z części „Współczesna” i przejdź do Moskiewskiego Teatru Artystycznego, pozostawały tajemnicą. Wiadomym jest, że udaje teatru w tych latach Oleg Jefriemow zgodził się przyjąć ją bez standardowych sztuk.

Z Moscow Art Theater Irina pożegnaliśmy na temat czasu, kiedy postanowiliśmy zatrzymać się w filmach. Uważa się, że powodem opuszczania gwiazdą był konflikt z Tatyanoy Doroninoy. Odmówiła udziału w programach radiowych, które okresowo deklarowanych prozę i poezję.

Życie „za kulisami”

Irina Akulova – aktorka, której życie osobiste nie rozwinięte. Prawnie żonaty gwiazda „załoga” wprowadzony trzy razy. Najpierw była elekt Wiaczesław Zholobov, jego dawny kolega. Pierwszą poważną miłość się na dziewczynę nadal w swoich studenckich lat, ona niemal natychmiast zgodził się poślubić swoją ukochaną chwałę. Jednak wkrótce po urodzeniu dziecka rodzina rozpadła. Zholobov lat później dał dziennikarzom kilka wywiadów, w których oskarżał swoją byłą żonę w nadużywania alkoholu i mieć to jako powód do ich rozdzielenia.

Co ciekawe, jedyny syn Irina Akulova Dmitry nie chce utrzymywać stosunki z jej słynnej matki. Wszystkie media próbuje znaleźć przyczynę przerwy zakończyła się niepowodzeniem, ponieważ ujawnia sekret kategorycznie odmówić obu stron.

Trzy lata „Alevtina” żył w małżeństwie z innym aktorem, który stał Peter Smidovich. To było po krótkim życiu rodzinnym z Nikolai Puzyreva. Co ciekawe, drugie i trzecie mężowie pełni zgadzam się z pierwszym. Irina Akulova – aktorka, której życie osobiste nie rozwinęła z powodu alkoholizmu.

Pielęgnacja z filmu

Film „Detachment” D”, który ukazał się w 1993 roku, był ostatnim do gwiazd, które odegrały rolę w nim Svetlana Efimova. Przez ponad dwadzieścia lat, odkąd gwiazda Związek Radziecki nigdy usunięte, nie gra w teatrze.

Oczywiście, społeczeństwo interesuje się pytanie, gdzie Irina Akulova jest teraz, co robi? Wiadomym jest, że wróciła do swojego ojczystego regionu Iwanowo, w miejscowości, gdzie urodził się, kupił mały domek. Irina jest samotnikiem, unikając komunikacji z sąsiadami i nie udziela wywiadów. Powody tej decyzji są objęte tajemnicą ciemności.