507 Shares 7711 views

Gennady Bortnikov: biografia i twórczość

Był przez całe życie poszło na przekór wszystkiemu, a los był po jego stronie. O mało powiedziane w telewizji, radiu, ale jego sukces twórczy podbitego Radzieckiego teatru widza i kina. Gennady Bortnikov została uznana za zasłużony, a później Artysta Ludowej Federacji Rosyjskiej. Grał na tej samej scenie z F. Ranevskaya, L. Orłowej, S. Birman i innych znanych aktorów Moskiewskiego Teatru Radzieckiego. Giennadij Leonidowicz był idolem wielu kobiet, ale połączyć swoje życie, że nie chce unii rodziny, boi się oszukany i zdradzony.


rodzina

W 1939 roku 01 kwietnia w Moskwie Housewives rodzinne i syn pilot wojskowy. Ojciec chłopca był zawsze na drodze, a jego matka zmarła, gdy dziecko poszło do pierwszej klasy. Gennady babcia podniosła.

Po ukończeniu siedmioletniego chłopca w dyspozycji ojca wstąpił do College Engineering, ale on nigdy nie skończył. Rok później wyjechał do pracy w fabryce jako monter.

Od dzieciństwa, życie osobiste Giennadij Bortnikov należała kreatywność. On jest w szkole, byłem lubiący rysunku. W tym czasie, gdy klasa została pisanie dyktanda, chłopiec reprodukowane w notatniku satyryczne obrazy uczniów i nauczycieli. Bortnikov nawet poszedł do szkoły plastycznej, ale miłość do teatru spłacona uczucie niepokoju w sztukach wizualnych.

Zwiedzanie klasztoru

Gennady Bortnikov w wywiadzie wspomniał swój sprzeciw stale wokół do realizacji ich interesów. Tak więc, gdy konflikt miał z ojcem, człowiekiem zawodu wojskowego, który nie chce, aby jego syn być aktorem. To właśnie zakaz rodzic i tworzą skłonność młodego człowieka do przeciwstawiania opinie innych, które rosło i ostatecznie doprowadziły do scenie teatru Gennady.

Ale wtedy nieposłuszeństwo ojca woli Bortnikov wyraził ucieczkę z domu. Zamiast Suworowa Szkoły Wojskowej, gdzie chciał wysłać Gennady ojca, uciekł w Trinity-Sergiusz Ławra. Jego celem było zobaczyć życie ministrów kościelnych. Tam, w Zagorsku, po raz pierwszy starał się realizować swój talent artystyczny. Gennady zaczął malować ikony. Ta umiejętność nie tylko pomaga aktorowi zarabiać później w trudnych czasach finansowych.

Po powrocie do domu, chłopiec został ukarany, ale poszedł w jego sercu w szkole imię studio MAT.

teatralny talent

Talent sztuczny reinkarnacja jako Giennadij Bortnikov odkrył przed rozpoczęciem studiów na Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Wychowany zachowanie przyjaciół z sąsiedztwa, uczęszczających do szkoły teatralnej, spodviglo młody człowiek przyjść do klasy i zobaczyć, czego uczą. Wykształcona kobieta, nauczyciel, studenci są inteligentne i tajemnicza atmosfera zakochać Giennadij w tej dziedzinie. Poprosił studio działając dekorator i muszą zarejestrować się jako ochotnik odgrywa.

Oferowane przez los Bortnikov raz czytać Puszkina. Udane recytacja przyniósł facet z muzyki do aktorów. Pierwsza rola Giennadij był obraz wrona z bajki Marshak „Dwanaście miesięcy”.

Zacznij malowniczą ścieżkę

Po zakończeniu szkoły wieczorowej Bortnikov zrealizował swoje marzenie i wszedł Moskiewskiego Teatru Artystycznego w trakcie AK Tarasova.

Pod koniec badania (1962), w czasie egzaminów końcowych, rola brzydkiego i biednego Tuzenbach klasycznej gry uroczy studentów Czechowa Giennadij Bortnikov, młody aktor zdjęcie pokazuje jego umiejętności. Talent zauważony dyrektor Man i aktorka moskiewskiego Radziecki Anisimova-Wulf. Ona zorganizowała spotkanie z dyrektor naczelny Gennady z Teatru Dramatycznego Y. Zawadzkiego, człowiek, który stał się gwiazdą przewodnią aktora.

Jego wydzielina została oceniona jako zabawę i innych pracowników teatru ( „Współczesna” Moskiewskiego Teatru Artystycznego) i otrzymał propozycję pracy w domu, ale Giennadij Leonidowicz wybrał Radę Moskwy. Pracując tam Lubow Orłowa Serafim Birmański Nikolay Mordvinov Faina Raniewska. Te wielkie ludzie na początku pracy w teatrze Bortnikov zabrał go z wielką miłością i wspierać młode talenty.

Pierwsza wycieczka

Pierwsza gra, w której aktor grał Bortnikov Giennadij był „The Road” i „Joker” przez V. Rozov. krytycy teatralni po wydaniu młodego człowieka na scenie natychmiast naznaczone maniery, osobowość i autentyczności jego grze. Choć wielu aktorów z sąsiedniego teatrów negatywne nastawienie do swojego stylu gry.

Raz w produkcji „On the Road” był francuski producent, który wyraził pragnienie, aby pokazać ten spektakl w jego ojczyźnie. W 1966 roku na Festiwalu Narodów była reprezentowana przez radzieckiego zagranicznej publiczności spektakl „On the Road”, gdzie rola odgrywana przez Wołodia absolwent Moskiewskiego Teatru Artystycznego. O młodym aktorem wypowiedział wszystkie teatralnej publiczności Paryża, a jego występ został nagrodzony. Bortnikov prosił o pobyt we Francji, ale wrócił do ojczyzny z Moskiewskiej.

Szczyt popularności

Obiecujący aktor poobijany najlepsze role w produkcjach Zawadzkiego i Anisimova-Wulf. Bortnikov Gennadiy Leonidowicza wykonany fale na publiczność po spektaklu „The Clown” niemiecki klasyk Genriha Bellya. Kup bilet na ten występ był bardzo trudny, a tłum kobiet ciągle dzieje się wokół Rady Miasta Moskwy, aby zobaczyć ich idola.

To było romantyczne i teatralny, pozostawiając scenę, oczarował publiczność i nie pozwolił mu uwagę i zainteresowanie podczas gry.

Pamiętne występy z jego udziałem to: „Petersburg Dreams”, „Bracia Karamazow”, „ostatnią ofiarą”, „Kupiec wenecki”. Ale drugi największym sukcesem był występ „Petersburg Dreams”, gdzie grał Gennady Bortnikov Raskolnikowa. Potem znalazł go wszyscy Moskwa teatralnych widzów utalentowanych grę. U szczytu popularności, gdy był młody, to połączono unii fizycznej i duchowej z bohaterami, niezapomniany wygląd, musicalu i plastiku.

Gennady Bortnikov: biografia, życie osobiste

Karierę artystyczną można podzielić na dwie części – przed i po przerwie tragicznego losu, śmierć YA Zawadzkiego. Chociaż Jurij Aleksandrowicz pracował jako dyrektor Rady Miasta Moskwa, cała jego praca została oparta na doborze repertuaru swoich ulubionych artystów Bortnikov.

Śmierć Zawadzkiego znalazło odzwierciedlenie w pracach Giennadij Leonidowicz. Od 1977 Bortnikov w drugiej połowie życia, gdzie nie było ani sława, ani uznanie. On, oczywiście, udał się grać role w filmach, ale nie tak interesujący dla publiczności było jak przedtem. Może po prostu nie mógł znaleźć rolę dla tego wieku, który osiągnął?

W życiu osobistym Giennadij Leonidowicz nikt nie wysadził. Rodzina tego nie zrobił, miłość dał publiczności!