268 Shares 9226 views

Kronsztad Naval Korpusu Kadetów: opinie, adres, wstęp

Kronsztad Naval Korpusu Kadetów w Petersburgu to pierwsza tego typu instytucja w najnowszej historii Rosji. Ponad 20 lat istnienia KMKK stał się jednym z liderów w zakresie szkolenia przyszłych marynarzy i patrioci ojczyzny.


Historia powstania

Kronsztad Naval Korpusu Kadetów (KMKK) został stworzony w 1995 roku przez staraniom Vladimira Vladimirovicha Putina, podczas gdy trwanie na stanowisku zastępcy mera Petersburga, Anatoliya Aleksandrovicha Sobchaka – burmistrzem, a także Igor Władimirowicz Kasatonov – pierwszy zamglavnokomanduyuschego rosyjskiej marynarki. W ciągu dnia organizm były narodziny symboliczną datą dla tysięcy studentów i absolwentów – 22.11.1995 roku.

lokalizacja

Kronsztad Naval Korpusu Kadetów się cztery obozy wojskowe w miejscowości Kronsztadzie, o łącznej powierzchni 8,32 ha. ośrodki szkoleniowe spełniają wszystkie wymogi ogólnych instytucji edukacyjnych. Tworzenie wymaganych warunków życia i kompleksowe wsparcie uczniów pracy edukacyjnej.

Tak więc, na legendarnej wyspie-fortecy ma nową atrakcję – kronsztadzki Naval Korpusu Kadetów. instytucja Adres: Kronsztad, ulica Zosimova, korp.15. Komunikacja z Administracji: (812) 311-6000, (812) 311-1464. KMKK autobusy dotrą № 101, K-405, K-407.

ośrodki szkoleniowe

Do prowadzenia szkoleń wyposażone w niezbędne urządzenia szkoleniowe i laboratoryjnych. Kronsztad Naval Cadet Szkoła posiada 28 sal lekcyjnych, 24 sal studyjnych. Wśród nich:

 • 8 – język obcy;
 • 2 laboratoria językowe;
 • 3 – matematyka;
 • 2 – rosyjskiego i literatura;
 • 2 – Informatyka i ICT;
 • 1 – Chemistry;
 • 1 – dzieła sztuki;
 • 1 – geografia;
 • 1 – historia i wiedza o społeczeństwie;
 • 1 – Bezpieczeństwo i zasady życia wojskowego i szkolenia morskiego;
 • 1 – Biology;
 • 1 – Chemistry;
 • 1 – klasa samochodów;
 • 2 metodyczny szafy.

Urzędy chemii, fizyki i biologii laboratoria są wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Za przeprowadzenie lekcji z pracy i pracy grupowej badania służą warsztaty stolarskie i symulacji. Aula na 200 osób pozwala obschekorpusnye wydarzenie.

obiekty sportowe

Wszystkie niezbędne do rozwoju kultury fizycznej i poprawy zdrowia jest wyposażony w kronsztadzkiego Naval Korpusu Kadetów. Opinie rodziców i nauczycieli wskazują, że dzieci podczas uczenia się silniejszy fizycznie i psychicznie, wytrzymałość, zwiększa ich skuteczność, staranności i dyscypliny. Wielu facetów w dwie dekady Korpusu Kadetów odpowiednio sprawdzają się podczas imprez sportowych na różnych poziomach.

Kronsztad Naval Korpusu Kadetów oferuje pełnej długości z zamkniętym stadionie lekgoatleticheskim bieżni. Kompleks składa się z: minifutbolnoe pole, boisko do piłki nożnej wielkości 60×40 m ze sztuczną nawierzchnią, koszykówka, siatkówka dwa Gumowany, dwóch studentów kampusu gimnastyczny dla młodszych i starszych polu hokeja.

Służymy Ojczyźnie!

Oprócz treningu fizycznego, kadetów odbędzie wiertła, w tym na zewnątrz. Za organizację zajęć w obudowie przygotowanie obschevoennoy ma Platz. Klasy promocji zdrowia, dyscypliny i poczucia odpowiedzialności, studenci mogli poczuć, że są one – część spójnego zespołu, duża rodzina nazywana Kronstadt Naval Korpusu Kadetów.

Ponieważ studenci odbywają się regularnie rozmowy na tematy wojskowe i patriotyczne. Zorganizowała szereg działań, z których największe to: dzień zwycięstwa, Navy Day, 23 lutego, urodziny KMKK. Instytucja regularnie uczęszczać szanowanych urzędników wysokiego szczebla, wśród gości sprawy: Prezydent V. W. Putina minister obrony S. K. Shoygu, dowódców wojskowych, polityków, weterani, zagranicznych gości (w szczególności minister obrony Szwecji).

Zaawansowane szkolenie

Najnowocześniejsze wyposażenie szkoleniowe wyposażone w kronsztadzkiego Naval Korpusu Kadetów. Opinie studentów pokazują, że w instytucji studiować interesujące. Ciało stwarza możliwość pełnego zastosowania innowacyjnych technologii (w tym technologii internetowych) w nauczaniu. W procesie kształcenia obejmują:

 • 28 APM (zautomatyzowane stanowiska pracy nauczycieli);
 • 63 tablic interaktywnych;
 • 39 wielofunkcyjne (MFP);
 • 22 drukarka;
 • 2 skaner;
 • Laptop 584 (kadeci są urządzenia osobiste);
 • pracowników administracyjnych pod warunkiem, 118 komputerów.

W przypadku nie jest lokalna sieć oparta na Server 2008. Windows Internet usług świadczonych przez Rostelecom do 10 Mbps szybkości. Stworzone warunki pozwalają zaangażować rodziców w procesie edukacyjnym, mieszkający w innych regionach kraju.

biblioteka

Pomimo szybkiego rozwoju Internetu, książki są podstawą do pełnego przejęcia wiedzy. Kronsztad Naval Korpusu Kadetów posiada doskonałą bibliotekę z czytelnią z 50 miejscami. Obecnie biblioteka KMKK z rosyjskiego Ministerstwa Obrony jest zarejestrowany 24524 egzemplarzy książek, w tym podręczników 23,097 kopii. Główny basen jest 1427 egzemplarzy. W ciągu ostatniego roku fundusz biblioteka znacznie wzrosła.

życie

KMKK zapewnia dzieciom wszystkie niezbędne warunki dla szybkości zegara. Na terenie ciała jest duża jadalnia, która zapewnia możliwość jednoczesnego podejmowania żywności dla wszystkich uczniów i nauczycieli. Kiedy trzeba medycznej opieki wolę w swojej sekcji medycznej z 10 łóżek w szpitalu. Wyposażenie pomieszczenia sypialne uczniów i spełnia wymagania SanPiN Służby Wewnętrznej Sił Zbrojnych RF.

Organizacja procesu edukacyjnego

Proces edukacyjny w organizmie jest regulowana przez odpowiedni program, program nauczania i zajęć. Szkolenie prowadzone jest od piątego do jedenastej klasie. Program nauczania realizowany jest w obudowie, definiuje następujące obszary działań zbiorowych:

 • Realizacja wspólnego rdzenia, a także powstawania wtórnych programów edukacyjnych (profilowana warstwa);
 • poprawę jakości kształcenia poprzez przyciąganie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, rozszerzając zakres usług edukacyjnych, wdrożenie skutecznych technologii dydaktycznych;
 • zapewnienie możliwości dla uczniów szerokiej gamy non-core dokształcania;
 • Podejście oparte na kompetencjach, które zapewnia dwupoziomowy, zmienność programów edukacyjnych oferowanych.

Study in KMKK – jest to szczególny etap socjalizacji dziecka, w którą zabierze ze swoim systemem istniejącej relacji z otoczeniem, stereotypy życia, postaw, orientacji wartości.

Kronsztad Naval Korpusu Kadetów: co robić

Osobliwością KMKK o dopuszczenie do udziału w szkoleniu jest skupienie się na dzieci w trudnej sytuacji życiowej lub mieszkających w odległych regionach. Priorytetowe kandydatami do przyjęcia są:

 • sierot;
 • Dzieci pozostawione bez Kuratorium;
 • dzieci, których rodzice są w odległych garnizonach;
 • dzieci wojskowych kontrakt lub emeryturę z połączeniu z doświadczeniem 20 lat lub więcej;
 • dzieci bohaterów ZSRR i Federacji Rosyjskiej;
 • dzieci wojsko, policja i inne służby, którzy zginęli podczas wykonywania swoich obowiązków.

W tym przypadku, wszystkie przyszłe kadeci powinien być nadają ze względów zdrowotnych, aby mieć odpowiedni poziom edukacji i zastosowania.

Wniosek i dokumenty mogą być przesyłane pocztą (adres: 197760, Kronsztad, Zosimova, 15) do dnia 1 czerwca, osobiście (komisja wybór działa w dni powszednie od 9:00 do 18:00). Pakiet dokumentów jest obszerna. Papier zazwyczaj wysyłane (certyfikat) dyrektorzy instytucji, w których uprzednio przeszkolonych (żył) kandydatów lub dowódców jednostek, gdzie rodzice.

wymagane dokumenty

Wykaz dokumentów obejmuje:

 • metryka urodzenia;
 • Certyfikat ubezpieczenia emerytalnego ;
 • dokumentacji medycznej oraz informacje o szczepieniach;
 • ubezpieczenie medyczne;
 • rodzice (opiekunowie) uprawnienia zaangażowanych w sekcjach;
 • kopie paszportów rodziców i innych danych.

Pełna lista jest dostępna na ofsayte KMKK.

Pomoc psychologiczna Usługi

W celu zapewnienia adaptacji społecznej i koordynacji operacyjnej działań uczniów i nauczycieli, ewentualności służby społecznej i psychologicznej powstała na zlecenie dyrektora mieszkaniowym. Jego struktura zawarte nauczycieli, psychologów i metodyka dział edukacyjny dla społecznej wydziału pracy pracy wychowawczej ciała.

Tworzenie warunkowego usług socjalnych i psychologicznych możliwe, aby zapewnić skoordynowane działania wszystkich uczestników procesu edukacyjnego wsparcia pedagogicznego adaptacji społecznej nowego zestawu i efektywności podejmowania decyzji w kwestiach o znaczeniu zjednoczyć wysiłki zespołu nauczycieli do rozwiązywania konkretnych problemów praktycznych.

Obudowa XXI wieku

Współczesne trendy w rozwoju społeczeństwa informacyjnego i technologii stwarzają Korpusu Kadetów nowe ambitne cele. Dzięki godnej finansowania kronsztadzkiego Naval Korpusu Kadetów jest wyposażony w najlepszych przykładów nowoczesnych środków treningu. Do tej pory w 100% z sal wyposażona jest w nowoczesne tablice interaktywne, komputery i projektory multimedialne, każdy kadet jest w posiadaniu laptopa. Placówka działa przez całą dobę Internet bezprzewodowy, skonfigurować filtrowanie treści niechcianych informacji.

Jakościowo zmieniła interakcje z rodzicami. Z systemem LMS-szkolnej, aby szybko rozwiązać wszelkie obecne problemy. Rodzice mogą zobaczyć ocenę uwag nauczycieli, zaleceniami ekspertów. Jest okazją do trybu „pytanie-odpowiedź”, aby komunikować się z dowolnym specjalistów reprezentujących Kronstadt Naval Korpusu Kadetów. modelowanie Photo-koło, muzyka, literatura, klubów sportowych, – każdy z uczniów może realizować swoje ambicje.

Kadra nauczycielska

W poprzednim roku akademickim znacząco zmienił jakościowy skład zespołu. Zostały stworzone przez laboratorium innowacyjnych technologii edukacyjnych i narzędzi uczenia się, złożonych problemów metodologicznych związanych z nowymi ekspertami, ustanowionego wsparcie inżynieryjne i techniczne procesu edukacyjnego.

Wszystko to pozwala na organizowanie sprawnego funkcjonowania szkoleń technicznych, zapewnienie ciągłego metodologiczne personelu pomocniczego i nauczycieli – bardziej twórczego podejścia do nauczania kadetów.

Na przypisanych personel pedagogiczny duże nadzieje, ponieważ jest to nauczyciel może i powinno być interesujące dla studentów treść jego temat, aby zaszczepić w kadetów pragną niezależnie uzyskać nową dodatkową wiedzę. Godne warunki i płace doprowadzić do prestiżowej pracy nauczycieli, aby stworzyć zespół konkurencyjnego środowiska twórczego sprzyjającego ogólny rozwój organizmu.