104 Shares 3178 views

Dziania i igły szydełkowe przyczepność

Wiele gospodyń domowych próbują urządzić swoją kuchnię, nadać jej oryginalność i własny styl. Aby to zrobić, istnieje wielki potencjał w nawet najmniejszej kuchni. A w wielkim mogą w pełni grać do wyobraźni. Niezwykłe lampy, piękne zasłony lub rolety na okna, obrazy, kompozycje z suszonych kwiatów – to tylko mała lista rzeczy, które pomogą uczynić kuchnia wyjątkowy. I szczególnie cenne, jeśli coś jest wykonywana ręcznie.


Na przykład, hals kuchnię dla gorących potraw. hak hals dziania nie jest taka wielka mądrość. Dzianiny je lepiej z grubej przędzy akrylowej (lub bawełny), nie mniej niż hakiem №3,5. Można naprzemiennie rzędy różnych kolorów przędzy. Generalnie dziewiarskich hak hals – ciekawy i kreatywny zawód.

Zazwyczaj lepkość dzianiny kwadratowy kształt. Do tego konieczne jest włączenie pętli pierścień powietrza, które wiążą się w następnym rzędzie z nakida kolumny wielokrotność 4 (na przykład 12). Następnie w każdej kolejnej rzędu dzianiny kolumny z SC czterokrotnie poprzez równą liczbę pętli provyazyvaya jednego zwoju z dwóch pętli pomiędzy nimi powietrza. W związku z tym tworzą narożniki kleistość. Gotowy Potholder jest związana po obrysie kontrastowym kolorze gwintu 1 następnym sc lub kolumn bez „kroku rachim”. W tym samym czasie na jednym z narożników można zrobić pętlę (sieć pętli powietrza), za które następnie będą wygodne do powieszenia na haku hals.

Podobnie można zrobić podwójną taktykę. W tym przypadku, konieczne jest połączenie dwóch identycznych kwadratów, umieścić je razem i związać ozdobnej znajdujący się obok pętli łączącej w procesie dziania na dwie części.

Można skojarzyć podwójną taktykę w inny sposób: aby prostokąt w stosunku 1: 2 i złóż go na pół. W ten sposób przyczepność podwójnej grubości. Prostokątny kształt jest łatwiej robić na drutach nie jest od środka, jak kwadrat i prostych rzędach. Oznacza to, że najpierw trzeba połączyć sieć pętli powietrza, którego długość jest równa długości boku kwadratu następnego halsie. Wszystkie kolejne rzędy kolumn zgadzają się z sc (lub, jeśli chcesz ciaśniej – bez kolumn SC). W celu opanowania najprostszych posiadaczy dziania szydełka puli, wystarczy wiedzieć jak najwięcej podstaw.

Wykwalifikowani pracownicy z dobrymi umiejętnościami, może związać przyczepność w okrąg, diament, liść, jagody, house, itd.

Generalnie hals dziewiarskich – hak lub druty – ma wiele opcji. Najwłaściwsze dziewiarskich – prostokąta, składa się na pół.

Ale jest to sposób na drutach raz podwójnej sieci. Weźmy najprostszy opcję – harmonię twarzy. Wpisanie numeru pętli odpowiadający długości jednego boku doniczki, w pierwszym rzędzie, gdy każda pętla dzianiny SC wykonane. W następnym (niewłaściwym) liczby te sc provyazyvayutsya twarzy, a wszystko z poprzedniego rzędu zawiasy po prostu usunął przemówił. W tym przypadku, wątek roboczy powinien pozostać w tyle w internecie. Teraz drutach wszystkich wierszy taka sama: provyazyvaem pętle twarzy, kordonek – zdjąć przemówił. Okazuje się, rodzaj woreczka. W ostatnim wierszu zamknięcia pętli pary, aby powrócić do ich liczby.

Z dobrym wyborem przędzy dzianiny potholders dowolny – lub szydełkowane – wyglądają bardzo elegancko w kuchni. Mogą być self-kolorowy lub wielokolorowe: paski, kratkę lub vyvyazannym wzór. Na monochromatycznym halsie może zrobić haft lub aplikacja.

Jako kolejny wariant dekorowanie domu, można dokonać klamry do zasłon z rękami. Mogą być wykonane z tej samej tkaniny jak zasłony sami, lub odwrotnie, kontrastujących kolorów krawat lub szydełkowane, tkać lub haftować na taśmie tkaniny. Jeśli to zasłony wiszące w przedszkolu, zaciski mogą być ozdobione małych miękkich zabawek, obrazów małych zwierząt, kwiatów lub postaci z kreskówek.