774 Shares 4239 views

Jak wyglądają stopy? Dream Interpretator

Marzenia odzwierciedlają nasze podświadome doświadczenia i emocje, interpretując je w oryginalny sposób. Niektóre z naszych marzeń są w pełni zrozumiane i zrozumiane, ale często potrzeba dużo czasu, aby zastanowić się nad tym, co ten przedmiot w danym śnie. Powiedzmy, z jakiej przyczyny mogą marzyć sobie stopy? Różne książki o snach wyjaśniają to zjawisko na różne sposoby …


Nogi. Sonnik Miller

Jak mówi książka marzeń Millera, jeśli jesteś mężczyzną i we śnie, podziwiaj smukłe nogi kobiety – jest to niebezpieczne. Na pewno wkrótce spotkasz się z osobą, która Cię oczaruje. Nie strać głowy i być frywolnym! Nędzne nogi oznaczają nieuzasadnione plany, działania. Bądź bardziej tolerancyjny stosunek do irytacji przyjaciół. Ranni zwiastują stratę. Drewniana noga symbolizuje fałsz i kłamstwa. Pacjenci w stanie wrzodowym – aby pomóc innym ludziom, utratę finansów. Jeśli masz trzy nogi w śnie, to wiesz, że oznacza to wymyślone przedsiębiorstwo, które w rzeczywistości nie jest w żaden sposób obsługiwane. Niekontrolowane nogi – na ubóstwo. Amputacja groziłaby utratą przyjaciela. Kochanie własnych nogach we śnie oznacza, że jesteś narcystycznym i próżnym człowiekiem. Kobieta z nogami owłosioną w swoim spaniu przez naturę dowódcy. Smukłe, dobre nogi – szczęście w przyszłości. Jeśli widzisz nogi we śnie – oznacza to, że masz silną pozycję życiową, energię i wolę. Puffy, zaczerwienione i nieatrakcyjne kończyny, widziane we śnie, prowadzą do kłopotów w rodzinie i społeczeństwie.

Nogi. Interpretacja snów słowiańskich

Nogi widziane w marzeniu przynoszą szczęście i sukces w Twoim domu. Jak mówi książka snów, nogi są brudne, które myjesz – podróżować. W areszcie w rodzinie. Proteza zamiast nogę jest niesprawiedliwością w życiu. Spać w butach – w szybki sposób. Jak mówi książka snów, bose stopy w błocie – do pieniędzy, we krwi – na wroga. Ból w nogach – aby zniszczyć plany. Utrata kończyny – utrata przyjaciela.

Nogi. Wywiad w Indiach

Jeśli marzysz, że ktoś ma trzy, cztery lub nawet pięć kończyn, to ta osoba powinna zadbać o swoje zdrowie. Dla kupców, marynarzy i turystów ten sen jest korzystny, ponieważ oznacza dobrą drogę. Brudne stopy w śnie oznaczają smutek, utratę, smutek. Również odcięte, spłonięte, złamane nogi niosą nędzę i kłopoty dla ciebie i Twojej rodziny. Przyjaźń i dobre nastawienie oznaczają oglądanie nóg w tańcu. Jeśli patrzysz na nogi dzieci we śnie – przyniesie ci radość, zdrowie, zysk, przyjemność. Umyj nogi – na szczęście. Pocałuj nogi, aby pokutować, pokorę. Węża owinięty wokół nóg oznacza zazdrość, hipokryzja, złość od drugiej osoby. Jeśli jesteś we śnie, ktoś myje nogi, tarcie olejkami aromatycznymi u stóp – to znaczy szanując pracowników dla Ciebie. Lame i chore kończyny do choroby, hańba. Jeśli nie masz nogach we śnie – na ubóstwo, utratę państwa. Drewniana noga – do drastycznej zmiany okoliczności.

Nogi. Sen szlachty

Nogi są brudne – do kłopotów w życiu, czyste i umyte – do podróżowania i radości. Długie nogi dla mężczyzn oznaczają korzyści, a dla kobiet – kłopoty. Jeśli we śnie jedna noga ubywa lub krzywa – niestety, choroba, krzywda. Blizną jest nadmierne spojrzenie, cięcie w niebezpieczeństwo. Chodzenie na kulach oznacza nauczyć się czegoś nowego, nieznanego. Ciągłe marzenia mężczyzn o kobiecych nogach wskazują na skłonność do homoseksualizmu. Nogi w wagi, z włosami lub kopytami do ukrytych grzechów, wady.

Nogi. Dream interpretacja Freuda

Jak powiedział Freud, stopa w marzeniu symbolizuje fale. Piękne, długie i mocne nogi mówią o Twojej doskonałej seksualności, ale chudej i brudnej o problemach w intimie. Złamanie – na impotencję, wrzody, rany i blizny wskazują na pragnienie masochizmu. Kilka nogaw w snach – do aktywności seksualnej i częstej zmianie partnerów. Shod nogi w śnie oznacza Twoje pragnienie ochrony seksu.