831 Shares 3475 views

Nowa moda: Suknie na pełny

Szaleństwo utraty wagi, w tym ścisłe przestrzeganie słynnych standardów 90-60-90, doprowadziło do diametralnie odwrotnego wyniku. Moda odwróciła się do kobiet o kobiecych kształtach, zamiast skupiać się na idealnych parametrach figury. I dziś podium z najbardziej popularnych widowisk nie może zrobić bez plus-size modeli pokazujących dżinsy, kurtki, bluzki i sukienki w całości. Obfitość różnych zestawów, stylów i modeli dla dziewcząt o niestandardowych kompozycjach pozwala każdemu stworzyć swój elegancki wygląd.

Sukienka jest jednym z ważnych elementów szafy, ale jak znaleźć suknię, która korzystnie podkreśla cechy rysunku i ukryje małe wady. Ten problem staje się szczególnie istotny, gdy nie ma takiego ważnego stroju – wieczorowej sukni na balu. Dla pełnych dziewcząt, które czują się przed swoimi skromnymi rówieśnikami, nie są zbyt dobre, poszukiwanie takiej sukience staje się najtrudniejszym zadaniem, a czasami nierozpuszczalnym zadaniem. Oto kilka ogólnych wskazówek dotyczących wyboru sukienki dla luksusowej postaci.

Kolorystyka

Ciemne kolory wizualnie zmniejszają rozmiar rysunku, ale to nie znaczy, że należy zrezygnować z jasnych kolorów. Wystarczy wybrać jasną skalę, aby skupić się na zimnych kolorach lub klasycznej bieli. Z podstawowych kolorów, niebieski, zielony, czerwony i fioletowy wyglądają najlepiej.

Duży obraz jest możliwy tylko w przypadku sarafanów o maksymalnej długości. Suknie dla kobiet pełnoprawnych i tak podkreślają dane, więc dodatkowa duża postać prawdopodobnie zwiększy objętość. Preferowany jest mały wzór, korzystnie kierunek pionowy, paski tylko podłużne.

Tkaniny

Naturalne lekkie tkaniny latem: szyfon, satyna, jedwab. Lub wełniane, trzymając formę, materiały na zimno: więc wybierają tkaniny do stroju zimą. Kompletnie nie pasuje do żadnych końcowych materiałów. Stretch i Lycra podkreślają każde zagłębienie brzucha i przekształcają znakomite kontury w śmieszne, a nawet wulgarne.

Sylwetka

W opisie kształtu sylwetki powinien być obecny wyraz "too": zbyt wąski, zbyt szeroki, zbyt otwarty. Między midi, midi a maxi, midi jest wybrane, między sukienkami z elementami wykończeniowymi – gdzie jest tylko jeden akcent. W tym przypadku ozdobna i ozdobna ścieg musi być umieszczona pionowo.

Klasyczna, lekko dopasowana sylwetka, lekko ogolona do dołu lub odwrotnie, nieco zwężona, jest najbardziej zwięzła dla sukienki. Dla pełnych ud, zwłaszcza jeśli ich obwód znacznie przekracza objętość piersi, najbardziej preferowana jest trapezoidalna sylwetka. Warstwa nadaje się tylko do letnich sukienek wykonanych z tkanin przewiewnych.

Styl

Jedną z uniwersalnych będzie styl z zapachem. Nadaje się dla kobiet o wspaniałym biust, a dla dziewcząt o kształcie w kształcie trójkąta i proporcjonalnie ułożonych luksusowych kobiet. Ubranie z przecenionym pasem korzystnie podkreśla klatkę piersiową i odwraca uwagę od brzucha. Długa, latarka, dopasowanie lub obcięcie – kształt i rozmiar rękawów nie ma znaczenia. Dekolt w kształcie litery V i otwarta szyja sprawiają, że cały obraz jest kobiecy i delikatny. Fantazyjne sukienki dla kobiet tłustych mogą być bardziej otwarte. Często górna część jest wycięta zgodnie z zasadą gorsetu.

Akcesoria

Dokładne torebki o średniej wielkości lub sprzęgła, dopasowane do tonu z podstawowymi kolorami zestawu, będą doskonałym dodatkiem do sukienki. Grube i cienkie pasy powinny być traktowane z największą ostrożnością. Chociaż małe bez lśniące wykończenie, taśma zyska obraz sylwetki. Ornamenty mogą być inne, nie ma specjalnych ograniczeń co do rozmiaru i kształtu, wszystko zależy od stworzonego obrazu.