752 Shares 3786 views

KAMAZ 6520: moc i nic więcej

KAMAZ 6520 – jest jednym z najbardziej wydajnych maszyn wahają Kama Automobile roślin. Jej elementy – Kariera. Chociaż często wózek można zobaczyć na ulicach miasta.


Samochód ma dużą nośność – całe dwadzieścia ton! Jest na pojemności znamionowej ciała dwunastu metrów sześciennych. Z trzech osiach (dwie z nich z tyłu) przenosi obciążenie tyle szczęścia wagonu, i to jest imponujące.

waga brutto przekracza trzydzieści trzy tony. Mimo, że istnieją przypadki, w których urządzenie zostało załadowane „do gałek ocznych.” Jego waga w takich przypadkach może dochodzić do pięćdziesięciu ton! A więc cała zmiana. Jednak, aby utrzymać przez długi czas ta operacja nie może on przecież oczekuje się, że inżynierowie załadować w rozsądnych granicach. A w ogóle, wszelkie przeciążenia samochodu, więcej ładunków, negatywny wpływ na jego stan techniczny.

Kierowcy jak Kamaz 6520. Dane techniczne zgodne z wymaganiami dla maszyn tej klasy. Turbodoładowany silnik wysokoprężny, w zależności od wersji i rok rozwija się od 320 do 400 KM Moc od momentu silnika jest przenoszony przez suchy pojedynczym sprzęgłem do shestnadtsatistupenchatoy pole shift. Produkowane ostatni znany na całym świecie niemiecka firma ZF.

Ci, którzy pracowali na ciężarówce, zgadzam się, opisując KAMAZ 6520. Recenzje w większości pozytywne, ale wielu uważa, że wady dopuszczone w projektowaniu i montażu, istnieje wiele.

Szczególnie dużo śrub powodują krytyka i talerz na pompie paliwowej wysokiego ciśnienia Bosch. Fakt, że potężne pompy, w pracy stwarza duże obciążenie mocy otaczających elementów. Śruba jest często początkowo pochodzić z fabryki z wadą – nie jakości metalu. Nie mogą wytrzymać obciążenia są stale cięć.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie rodzaje błędów w wywrotka Kamaz 6520 brakuje. Kilka lat temu, został przetestowany dwa MAZ, KAMAZ i chińskiego samochodu. Maszyny były nowe, neobkatannye.

Testerzy, doświadczeni kierowcy ciężarówek, nie tyle się jako zaangażowany w naprawie samochodów. Zawsze coś się toczyć w jakości wykonania zasługuje na nic oprócz negatywnych ocen. Kamaz 6520, niestety, nie jest wyjątkiem. Najbardziej obraźliwe, że wynik najwięcej punktów zdobył chiński samochód.

Od dawna wiadomo, że gdy roślina pochodzi z krajowego nowego samochodu, musi najpierw przejść, przeciągnij wszystkie elementy złączne w ogóle, dostosuj ustawienia fabryczne prawdziwej pracy. Niestety 6520 jest również dotyczy wywrotki Kamaz. Tak ma się co dziwić, że coraz więcej klientów woli albo wspierać europejskie ciężarówki lub chińskie ciężarówki.

Ale wszystko jest tak źle? Overdrive – że przyczyną wszystkich problemów. Kiedy w pogoni za pieniędzmi samochód załadowany tak, że tylne koła są napompowane i piski ramkę, a następnie silnik i dźwignia zmiany biegów łatwo ulegają uszkodzeniu. A braki były i będą. Ze względu na to, nawiasem mówiąc, i samochodów europejskich, too. Różnica w jakości wykonania.

Cokolwiek to było, ale KAMAZ 6520 – wielki samochód, jednak z własnym charakterem.