216 Shares 1301 views

Czym jest wiara? Wiarygodność: Problem wiarygodność. Zaufanie: cytaty

W różnych słowników zaufanie nazywa pełne przekonanie o szczerości, uczciwości, rzetelności i uczciwości nikogo. Wiarygodność nie przychodzi za darmo, czynnik ten zależy od kilku warunków. Osoba może początkowo i bezwarunkowo zaufać lekarzowi od popularnych klinik, opinia uznany autorytet w danej dziedzinie life science lub partnera, podobny w wyglądzie do bliskiej osoby. Czym jest wiara?

Można w to wierzyć lub nie?

Nowy związek zawsze musi wygrać, utrzymać, a nawet okazać zaufanie. Ludzie mogą wierzyć, świadomie lub nieświadomie. Jego działania, korespondencja pomiędzy powiedzieć i zrobić, może być przekonany o szczerości lub podnieść podejrzenie oszustwa. Między obiecał, a akcja musi być ciągle takie same. W przeciwnym razie nieunikniona utrata zaufania do jednej osoby do drugiej. Dzieci już nie ufa swoim rodzicom, którzy kłamią lub odmawiają obiecuję. Z dorosłymi nie jest taki sam dla dzieci. Uszkodzony długie szczere i serdeczne stosunki między przyjaciółmi lub koleżankami w wyniku bezmyślnych słów i wyraził szereg działań.

Nawet bardzo ważna sytuacja może nie zawsze ujawniają prawdziwą naturę człowieka. Że codzienne, rutynowe działania ujawnić wiele aspektów osobowości.

Lojalność i zaufanie

Wewnętrzne czasami irracjonalne intuicyjne uczucie zagwarantowane bezpieczeństwo, można „przypisać” Someone wysoki współczynnik bezpieczeństwa. Więc spróbuj tutaj, aby dowiedzieć się, co zaufania! Wiara w czyjegoś bezpieczeństwa, publiczny dostęp do wewnętrznego świata mogą odegrać okrutny żart ze zbyt ufne osoby.

To nie jest pojęciem abstrakcyjnym, zawsze odnosi się do konkretnej osoby. Razem zaufania we wszystkim, a wszystkie niebezpieczne. To może być tylko osoba, która nie ma żadnego doświadczenia w życiu i strachu. Dlatego małe dzieci często uważają osoby dorosłej.

Instynkt samozachowawczy chronić kogoś, kto już wie, co jest oszukiwany zaufania. Problem zaufania, osobiste bezpieczeństwo emocjonalne istnieje tam, gdzie jest (lub był) ostatnie negatywne doświadczenia związane z nadużywaniem otwartości w relacjach osobistych lub biznesowych.

On patrzy na ludzi „na boku”

Psychologowie udowodnili, że ludzie, którzy regularnie zmieniają swoje żony, nie „gigantów seksu.” Najczęściej są to osoby z niską samooceną. Niekończące koleżanki zmiana zwiększa „ja” i „chłód” człowieka tylko we własnych oczach.

Niektóre pary po prostu nie są w stanie lub nie chcą współdziałać pokojowo, konkurujące ze sobą. życiowy partner na podstawie wzajemnych wyrzutów i oskarżeń. Jedynie poprzez zmianę sposobu komunikacji, uczenia się uważnie słuchać i brać słowa i życzenia ich „pół”, można powrócić zaufanie i miłość.

Przyczyny kobiecej niewierności – temat jest dość prosta. Niektóre panie w taki kontrowersyjny sposób szukać uwagę na jego osobę. W każdym przypadku mogą być one rozumiane, ale nie usprawiedliwia.

10 sposobów, aby łatwo stracić zaufanie (złe rady)

Nikt świadomie nie chce przestać ludzie mu zaufać, zaczął wątpić w jego trwałość i niezawodność. Jednak rzeczywistość jest bardzo często wręcz przeciwnie. Wiedząc, że prowadzi do utraty wiarygodności, aby w wątpliwość odpowiedzialność, możliwe jest zdefiniowanie i jak przywrócić zaufanie. Tak, kilka sztuczek, aby stracić tytuł „wiarygodne osoby”:

 • zawsze uśmiech szeroki „zamrożone” (w reklamach) lub skrivlennoy jednostronny uśmiech;
 • rzadko muszą dotrzymać swoich obietnic;
 • zapomnieć o moralnych i etycznych norm i zasad;
 • stosowane do sposobu komunikacji „zwykłego” leżącego;
 • stale ignorować życzenia ludzi wokół nich;
 • zaniedbuje swoją rodzinę i pracę;
 • łatwo zdradzić i zmienić;
 • często zmieniają partnerów;
 • nie ponosi odpowiedzialności;
 • często jest nieszczery, jak mówią, „na głowie”.

Jeśli regularnie używać w komunikacji z innymi, te proste dziesięć sposobów można szybko uzyskać status wolny od wszelkiego rodzaju zobowiązań i ludzkich ofiar.

Co piszą o zaufanie uznane osobistości literackich

Brak uniwersalne recepty, w jaki sposób przywrócić utracone zaufanie. Cytaty i myśli uznane władze mówią o szczerości, miłości i oszustwa.

 • „W miłości nie może być zdrada, i jest początkiem i końcem … Kto nie miłuje nigdzie”. (V. Dudincev).
 • „Kłamstwo częściej z obojętnością niż z pozoru”. (A. Maurois).
 • „Kara staje się kłamcą, nie jest to, że on nie wierzy, ale fakt, że nie ufa nikomu więcej.” (GB Shaw).
 • „Zwykły i powszechne oszustwo powód – pragnienie, aby oszukać siebie, a nie ludzie.” (L. N. Tołstoj).

Mogę nauczyć się ufać innym

Reakcja emocjonalna, bagaż przeszłości urazy, ukryte głęboko w podświadomości, mogą kolidować z osobą zarządzać całym późniejszym życiu. Tylko ufając sobie, może on polegać na innych. Stara prawda mówi, że to, co człowiek sam, więc widzi innych ludzi. Tak, musimy najpierw spojrzeć na ich cechy charakteru, coś, aby dostosować, aby dowiedzieć się, szczerość i uczciwość, otwartość i lojalność. Zaakceptuj siebie, osoba zdaje sobie sprawę, że takie zaufanie, doceniają go i żyć szczęśliwsi.

Jak odzyskać utracone relacje

Zaufanie inni nigdy nie jest stała. Jeżeli dana osoba może skorzystać z przyjaznego nastawienia ludzi w ich własnym interesie, nawet z bliskimi, kochając go, będzie on działać w podobny sposób. Absolutnie żadnej gwarancji lojalności, odpowiedzialności i rzetelności. Jednakże, jeśli dana osoba chce zmienić i odzyskać utracone pozycje, może to zrobić w następujący sposób:

 • Przede wszystkim, musimy uznać fakt ze zdarzeń przeszłych, zdrady lub fałszu;
 • Warto rozklejanie z właściwym partnerem do gniewu, żalu i oburzenia;
 • nie może usprawiedliwiać się, że jest to konieczne do odbudowy wewnętrznych uzgodnień licencyjnych;
 • konieczne, aby zrekompensować ujęcia, w celu zminimalizowania szkód wniesione przez partnera;
 • zmęczony ciężaru winy, nie ma potrzeby się spieszyć oszukani z przebaczenia;
 • nie mogą być agresywne, nawet jeśli cierpliwość jest na wyczerpaniu.

Jeżeli zależność drogi, można odtworzyć tylko pacjenta, konkretne działania. Ale czasami nie ilość wysiłku nie może naprawić sytuację.

Jako nieufność ludzi wpływa na ich życie

Jest to dość trudne do ponownego budowania relacji, jeśli chodzi o niewierności w miłości i życia rodzinnego. Zdrada niszczy harmonię i pozostawia głębokie blizny w głowach naiwnych oszukanych „połówek”. Jest praktycznie niemożliwe, aby skleić złamane jar do ukrycia pęknięć. Tak samo jest z ludzkim sercu. „Rysy i uszkodzenia” może być starannie ukrywane. Aby wygładzić „szwów” i leczyć rany emocjonalne, trzeba mieć dużo cierpliwości.

Szczelina jest jeszcze zdarzyć? W tym wypadku, poszkodowany nie wkrótce ponownie zawrze związek. Wpływ doświadczenia z przeszłości, strach ponownie spotkać się z oszustwa i cierpienia.

Czasami tylko o utraconą rodzinę lub rozstanie się z kochającej osoby, widzimy, że to zaufanie jest ważne, aby mieć otwartą komunikację z najbliższymi. Czy aby nie doprowadzić do sytuacji krytycznej? Po tym wszystkim, można uniknąć łez i cierpienia skandali i oskarżeń, aby nauczyć się szanować tych, którzy nam zaufać.