884 Shares 8228 views

„all inclusive” hotele Wietnam 5 gwiazdek. Czy to możliwe, aby znaleźć zastępstwo dla ukochanej Turcji?

Wietnam – idealne miejsce dla turystów, którzy cenią piękne naturalne krajobrazy i możliwość relaksu rozrywką. Wysoki poziom usług w hotelach wyższej kategorii odnotowanych przez wielu podróżnych. Jednakże, kompleksy z pięcioma gwiazdkami w kraju są stosunkowo mało, mogą dosłownie policzyć na palcach jednej ręki, a 5-gwiazdkowe hotele w Wietnamie ( „all inclusive”) w jednostkach ogólnych. Rozważmy niektóre z nich znajduje się na wybrzeżu.


Riviera Beach Resort & Spa (5 gwiazdek)

Lista zatytułowana „Najlepsze hotele w Wietnamie, 5-gwiazdkowy, all-inclusive” uzasadniony szef Riviera, gdyż jest to jedyny hotel, pełen Rosjan sprzyjał system władzy.

Kompleks jest nowy, został otwarty w 2015 roku. W tej chwili oferuje turystom doskonałe ceny noclegów w kampanii, aby przyciągnąć na siebie uwagę. Dlatego w najbliższej przyszłości jest warte odwiedzenia.

Jest on usytuowany na zdalnym słabo zaludnionych plaży Nha Trang Bayzay z drobnym białym piaskiem i łagodnym wejściem do morza. Jego powierzchnia wynosi ponad dziesięć hektarów! Warto wiedzieć, że aż cała infrastruktura podstawowa musi uzyskać co najmniej godzinę. Jednak podróżni nie będą poszkodowane, ponieważ hotel ma niezliczone rozrywki.

rekreacja

 1. Dla dzieci pracujących Anioł Club od 9 rano do 8 wieczorem z rosyjskojęzycznych girl-nauczycieli.
 2. Dorosłych goście mogą udać się na nowoczesnej siłowni.
 3. Dla całego kompleksu przez całą dobę z bezprzewodowego Internetu.
 4. Wszystkie hotele w: Wietnam 5 możliwych gwiazdek ( „wszystko w cenie”), którego zdjęcie potwierdzające ten fakt, wspaniały krajobrazowy zieleń, oraz Riviera – nie jest wyjątkiem. Będzie to istotna zaleta w doborze kompleksu dla rodzin – zawsze będzie gdzie chodzić wieczorem lub w ciągu dnia.
 5. Posiada własny kompleks spa z saun, łaźni i jacuzzi.
 6. Na plaży można uprawiać sporty wodne i przejechać na katamaranie lub jet ski.
 7. W wolnym czasie, mamy niepowtarzalną okazję, aby przejść na wycieczkę podwodnej razem z instruktorem.
 8. Hotel posiada dwa duże baseny.

Obsługa w kompleksie

Riviera kierownictwo hotelu dba o komfort swoich gości:

 • 4 razy dziennie w centrum Nha Trang podróżuje bezpłatny shuttle-bas;
 • wyścigi korporacyjne mogą wypożyczyć piękną salę konferencyjną o łącznej pojemności do 100 osób;
 • ma swój własny sklep z całej podróży koniecznej drobiazgach.

Ponieważ Riviera znajduje się w sekcji „Hotele w Wietnamie, 5-gwiazdkowy, all-inclusive”, to byłoby źle powiedzieć o żywności.

Dla turystów, istnieją tylko dwie główne restauracje i bar z napojami i przekąskami. Oprócz podstawowego pożywienia i przekąsek, turyści mogą wziąć orzeźwiającą nieograniczone napoje alkoholowe i bezalkoholowe napoje.

wspaniały Vinpearl

Inną ozdobą miejsce w rankingu „Hotele w Wietnamie, 5-gwiazdkowy, all-inclusive” jest sieć hoteli „Vinpearl”, które znajdują się na tej samej wyspie obok Nha Trang. Tu goście mogą dostać się kolejką linową.

Tam są mieszkania dla wszystkich smaków: bungalow wpisać od rozliczenia dzieci z możliwością relaksujący wypoczynek, istnieje wielka nowa powłoka z aktywnym animacji dla dzieci w okolicy.

Jednym z elementów kompleksu jest obecność tej samej wyspie hugest parku rozrywki „Vinpearl”, które wykraczają turystów z całego kraju.

W programie wycieczki pakiet „all inclusive” i obejmuje wizytę w tym parku nieograniczoną ilość czasu. Tutaj można znaleźć niesamowity pokaz fontann, Delfin, parku rozrywki i parku wodnego z wysokiej jakości nowych slajdach.

Ponieważ jest to nowy kraj w segmencie turystycznym, Wietnam 5 gwiazdkowe hotele ( „wszystko w cenie”), opinie o które najczęściej pozytywne, zawsze są nowo wybudowane mieszkania z najwyższej jakości usług w całej Azji. W związku z tym, można wybrać absolutnie żadnego hotelu: błąd i żałować jego wybór będzie trudny.

Kolejny wspaniały kompleks

Wychowywanie tylne „Hotele w Wietnamie, 5-gwiazdkowy, all-inclusive” luksusowy i wyjątkowy zestaw Amia, położony 8 km od centrum Nha Trang.

Posiada również wszystkie atrybuty poziomie relaksacji Laksheri – ogromny obszar, prywatne biała plaża, doskonała jakość żywności, wielka liczba pomieszczeń w prawdziwym stylu azjatyckim, i oczywiście, kompleks spa.