532 Shares 1699 views

Marshmallow przepis w domu

Big słodki ząb nigdy nie odmawia sobie przyjemności, aby cieszyć się smaczne, a co najważniejsze, nie bardzo pożywne marshmallows. Rzeczywiście, marshmallows – jeden z najbardziej pysznych słodyczy. Gdzie ona przyszła do nas, to nie jest dokładnie znana, ale wciąż wielu koneserów tendencję do tego, że ptasie mleczko jest względne, takie jak orientalne słodycze Turkish Delight i nugat. A wiesz jak zrobić marshmallows w domu? Mało, bo czytasz ten artykuł. Niewiele osób o tym myśleć, biorąc pod uwagę, że jest to bardzo trudny i długotrwały proces. W rzeczywistości jest to o wiele łatwiejsze, choć jeszcze majstrować.

domu prawoślazu przepis N 1

Tak więc, gdy będziemy pamiętać, że w domu, aby przygotować się dokładnie te same marshmallows jako jeden sprzedawane w każdym sklepie, jest praktycznie niemożliwe. Fakt, że ważne jest, aby nie tylko poznać przepis, ale mają również możliwość skorzystania z technologii, które są używane w cukierniach. W skrócie, rzeczy nie są takie proste. Jeszcze w domu marshmallow przepis, który ja proponuję wam, jak się okazuje nie mniej smaczne.

Aby przygotować dużą część lekarski, należy wziąć kilo cukru, żelatyny w ilości dwóch łyżek kurzego – 4 części, łyżeczki sody i kwasu cytrynowego, pół szklanki cukru pudru, pół szklanki wody, jeden i pół łyżki cukru waniliowym.

przygotowanie

Najpierw wypełnić żelatyna 0,75 szkło wodne (około 150 ml). Wymieszać i pozostawić do reszty bo spuchnięte. W tym czasie, wlać do rondla z pozostałej ilości wody, wlać cukru. Stawiamy na ogniu i czekać, aż cała masa czyraki. Syrop wrzenia wrzenia jeszcze przez dwie do trzech minut. Następnie dodać do niego naszą obrzęk żelatynę, szybkie wszystkie mieszać aż do całkowitego rozpuszczenia i usunięcia z grzanie, chłodzenie. Aż syrop ochładzania przebijania mieszalnika w białej pianki o grubości białek, dodać kwas cytrynowy, pieczenia, cukier waniliowy, dalej bicie. W rezultacie, należy uzyskać lepką masę piany. Połączyć masę białka z syropu cukrowego i nadal bije na średnią prędkość. Powinno się lepką masę o dużej lepkości. Pozostawić do mieszano przez dwadzieścia minut i położyć go na metalowej formy, której dno jest wyłożona papierem do pieczenia. Położyć masę w lodówce, należy odczekać do całkowitego schłodzenia. Gotowy prawoślazu wyjąć z formy i pocięto na kwadratowe lub innych kształtek.

Oto takie ptasie mleczko przepis w domu. Oczywiście, potrzeba majsterkować, zwłaszcza podczas bicia. Jednak wynik jest warto. Nawiasem mówiąc, w sposób opisany powyżej, będzie można gotować klasyczne białe marshmallows. Ale co, jeśli dusza prosi o wielkie święto? Na przykład, aby przygotować marshmallows owocowe.

domu prawoślazu przepis N2

Żelatyna jest przygotowane w sposób opisany powyżej. Do przygotowania lekarski na ten przepis trzeba około dwustu gramów dojrzałych owoców. Co to zależy od osobistych preferencji. To może być morele, śliwki, brzoskwinie. Owoce trzeba zrobić smoothie. Następnie dodać cukier (150 g wystarczy). Umieścić puree z cukrem na ogniu i gotować do momentu, aż masa stanie się gęsta. Wykonać cztery białka i ubij je w grubej pianki, a następnie połączyć z głównej masy, do tego samego wlać żelatyna. Wlać na blachę do pieczenia i umieścić w lodówce. Następnie pokroić na kawałki a la carte.

będzie znacznie bardziej interesujące, jeśli masa prawoślazu wlewa się do formy silikonowy w postaci kwiatów, różnych postaci. Można próbować wlać mieszaninę do podajnika przy użyciu łyżki, a następnie ostrożnie Ochłodzone kawałki połączone.

Ten marshmallow przepis w domu, można łatwo korzystać. Nie zapominaj, że marshmallows – najbardziej nieszkodliwe słodyczy, więc można gotować to często za mało. To może być wielki deser na świątecznym stole, lub po prostu uczta dla dzieci.