154 Shares 8655 views

Dzheyms Kottak: rock and roll zawsze. Grupy „Kottak” i „Scorpions”

urodzony amerykański muzyk Dzheyms Kottak 26 grudnia 1962 roku w Louisville. On jest najbardziej znany jako perkusista „Skorpionów”. Był członkiem legendarnej grupy od 1996 do 2016 roku. Z powodu problemów z piciem i niekonsekwentny zachowań podeszłym legendarnego zespołu postanowił pożegnać stary-timer, aż dojdzie do pożądanego kształtu. Zobaczymy słynny perkusista nawet w „Scorpions” – czas pokaże, ale teraz jego dawni towarzysze pracy z nie mniej utalentowany muzyk.


Co wiadomo o Kottak i jego pracy? Jakie są grupy, w których został złożony?

wczesne prace

Dzheyms Kottak pracował z różnymi wykonawcami. Pierwszy zapis o jego grze pojawił się w latach osiemdziesiątych XX wieku. Jest nawet film, w którym muzyka odgrywa jedną z piosenek grupy „APEX”, w którym grał na początku swojej kariery. W 1990 roku muzyk współpracował z Lee Firkinsom Michaela. Brał udział w nagraniu albumu i występy innych zespołów i artystów.

Od 1996 roku stał się członkiem światowej sławy grupy. Zastąpił on natomiast perkusista touring Herman Rarebell pozostał. Jednocześnie opuścił siły i pracować nad własnym projektem, które zostaną omówione później.

Praca z „Scorpions”

Niemiecki zespół rockowy, wykonując utwory w języku angielskim, urodził się w odległym 1965 roku. W tym czasie Kottak był tylko trzy lata. Zdobył uznanie nie tylko w swoim kraju, ale także na całym świecie. Grupa zbiorowy jest lista pięćdziesięciu największych artystów hard rocka.

Obecny skład składa się z pięciu osób. Dzheyms Kottak (bębny) odnosi się do listy poprzednich członków grupy. W 2016 r rockers ogłosiły, że James przyszedł na to miejsce nowego perkusisty – Mikki Di. Powodem jego odejścia z grupy stał się problemem zdrowotnym. Przed powrotem do zespołu, musi poddać się rehabilitacji.

Wraz z „Skorpionów” Dzheyms Kottak, którego biografia jest pełen skandali, spędził dwadzieścia owocne lata. Był zaangażowany w wydaniu sześciu albumów.

własna grupa

W 1996 roku perkusista został założony własny zespół Kottak. Aby utworzyć grupa była zaangażowana i jego żona wtedy, Athena – muzyk, perkusista, aktorka. Stanowi on również dla młodszej siostry słynnego muzyka Tommy Lee. Athena i James wiedział od 1989 roku. Razem dali światu nie tylko zespół rockowy, ale troje dzieci (córkę Toby Mills i synów Mateusza).

Grupa, która nazywana jest również „Crank”, znalazły się cztery osoby:

  • Kottak – wokal;
  • Dzhonni Lukas – gitara;
  • Modli Vernon – bas;
  • Athena Lee – perkusja.

Podczas występów „Skopions” Kottak zagrał swój własny program solowy. W 2011 roku część jego indywidualnych występów zamienił się w grupie albumu „Kottak”. Razem grupa wydała cztery albumy. Pisanie piosenek dla dzieci muzyka zawsze uważane hobby.

ciekawostki

Dzheyms Kottak jest blondynem o niebieskich oczach. Jego wysokość wynosi 180 cm. Ciało jest ozdobiony licznymi tatuażami, że fani mogą zawsze zobaczyć na koncertach. Perkusista ma zwyczaj, aby pokazać się plecami do publiczności. Znajduje się na niej duży tatuaż w postaci napisów w języku angielskim, który jest tłumaczony jako „rock and roll na zawsze.” Kiedy nagich pleców podczas występu Kottak nie przestać grać na perkusji, umiejętnie żonglując kije.

W 2014 r Dzheyms Kottak został aresztowany w Dubaju. Oskarżono go o picie alkoholu bez licencji i został skazany na karę grzywny i pozbawienia wolności, która trwała jeden miesiąc. Stało się to na lotnisku. Muzyk przyjechał z Moskwy i czekał na swojego lotu na następny samolot. Będąc pijany, zaczął się pokazać obsceniczny gest muzułmanów, którzy byli na lotnisku. Po usunął pasażerów z Pakistanu i Afganistanu spodnie. Muzyk przyznał, picia alkoholu, ale zaprzeczył próbuje obrazić muzułmanów. A akcja ze spuszczonymi spodniami, jego prawnik wyjaśnił jako próbę wykazania słynny tatuaż na plecach.

Jego ekscentryczny charakter kiedykolwiek przejawia podczas występów. Więc mógł łatwo wypić drinka na gorącym napojem etap szkła. Takie jak na koncercie w Rosji Kottak zajęło zszedł na łańcuchach bębna ustawić swój kieliszek i powiedział łamanym rosyjskim, „Na zdrowie”, to on osuszony.