725 Shares 3368 views

Sanatorium „Górnik” (Truskawiec): opis, zdjęcia i opinie

Dla tych, którzy poszukują stosunkowo niedrogi leczenia i wypoczynku w Lwów Region kurortów, powinny być traktowane jako wariant sanatorium „Szachtar” (Truskawiec). Uzdrowisko posiada nowoczesne centrum medyczne i wysoki poziom usług. Ceny tutaj są lojalni.


okoliczne ośrodki

Nowoczesny 7-kondygnacyjny budynek położony w Truskawcu parku obszar na ulicy. Bandera d. 44, między małym parku, z dala od hałasu. Od ośrodków do głównej pijalni №1 10 minut niespiesznym tempem przez park. A dla tych, którzy są przyzwyczajeni do życia w mieście, można uzyskać kilka minut do centrum. Aby to zrobić, trzeba wyjść z powierzchni bramy. Taxi zatrzymać się kilka metrów od bramy.

Sanatorium zostało otwarte w 1975 roku, dzięki pełnej rekonstrukcji licencji funduszem kapitałowym i bazy danych medycznych (2012-2014). Przypisany do najbardziej nowoczesnych i dobrze wyposażonych uzdrowisk Truskawiec.

Gdzie jest sanatorium „Szachtar” (Truskawiec)? Jak go osiągnąć? Kwestie te są uważane poniżej. Najpierw trzeba iść do Kijowa wygodny transport dla ciebie, a stamtąd do ośrodka Truskawiec pociągiem lub autobusem. Tutaj na dworcach kolejowych i autobusowych, goście są mile widziane transport z ośrodka. Bierze gości do dworca kolejowego i po wycieczce.

Uzyskaj pomoc w ośrodku, na temat naszych usług lub zarezerwować bilet przez telefon: 38 (032) 67 47 222.

Trzy w jednym

W ogrodzonym, krajobrazowego i obszaru chronionego, Sanatorium „Szachtar” (Truskawiec) znajduje się w małym, prywatnym parku. Opis budynków nie zajmie dużo czasu. Jest tylko jeden 7-piętrowym budynku. Mieści się w nim 215 pokoi, jadalnia (2 pokoje) 500 miejsc i budynków medycznych (tam własny dział diagnostyczny).

Po naprawie wszystkie pokoje otrzymały europejski poziom miejscowości, w basenie uruchomić sanatorium i solarium. Jest siłownia, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, stomatologiczne.

Dla tych, którzy chcą mieć dobry wypoczynek z przyjaciółmi w tylnej części parku znajduje się 2-piętrowy domek.

leczenie profil

Połączenie high-tech bazy ośrodka, profesjonalizm czynnika personelu medycznego i spa daje dobre wyniki w leczeniu różnych chorób. Terapia, który spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, oferując swoim gościom Sanatorium „Szachtar” (Truskawiec). Leczenie jest dostępne i dodatkowy profil, a tu oferują szereg zabiegów zdrowotnych budowlanych.

Tutaj osiągnąć dobre wyniki w leczeniu:

 • choroby przewodu pokarmowego;
 • Choroby nerek, dróg moczowych i prostaty;
 • Schorzenia dróg oddechowych;
 • choroby wątroby i trzustki;
 • Zaburzenia metaboliczne, cukrzyca;
 • choroby skóry, alergiczne;
 • Choroby ENT;
 • Problemy układu sercowo-naczyniowego;
 • Choroby kręgosłupa i układu mięśniowo-szkieletowego.

Jest centrum diagnostyczne. Możesz zrobić test i inne specjalizuje się w urologii, proktologii, ginekologii i dwunastnicy intubacji i pH soku żołądkowego pomiarowych szaf. Są pokoje diagnostyka chorób sercowo-naczyniowych, ultrasonografii, nowoczesnej sali RTG i badanie CT. Prace laboratoryjne (klinika, biochemia, bakteriologia).

Koszt pozwoleń zawarte dość obszerny przebieg leczenia. Wśród nich będzie (zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego) w następujący sposób:

 • wanien z wodą mineralną, glicerol i iglastych perłowej;
 • okrągły i rosnące prysznic ;
 • wdychanie w szerokim zakresie;
 • leki homeopatyczne i wtrysk;
 • Leczenie ozokeryt;
 • micro enema płukania jelit i nawadniające;
 • zakropienie do pęcherza ;
 • tyubazh (magnezu, sorbitol, sól "Barbara");
 • szeroki zakres ginekologicznych procedur: nawadniania pochwy tamponady, błota;
 • fizjoterapii 15 gatunków;
 • grupy i poszczególne gimnastyka;
 • masaż dłoni z powodów medycznych.

Szereg zabiegów nie są wliczone w cenę.

Osobno o hydroterapii

Truskawiec słynie z właściwości leczniczych swoich wód mineralnych. Minvody efekt przeciwzapalny w systemach wewnętrznych osoby (zwłaszcza w układzie moczowo-płciowym) wysyłanych z piasku delikatnie pokruszonych kamieni nerek, wątroby, trzustki.

Przychodzą tu z całego świata po prostu napić się leczniczej wody. Głównej pijalni №1 woda mineralna „Naftusya” i inne Minvody obszar położony w chodzeniu do niej nie więcej niż 10 minut spacerem.

Kurs leczenia oferowanego przez sanatorium „Szachtar” (Truskawiec) obejmują hydroterapię. Do picia terapii było najbardziej wygodne w uzdrowisku znajduje się na 1 piętrze własny mineralnej pijalni wody. Można spróbować "Naftusya", "Maria", "Sofia".

Pozostałe obszary leczenia

Oprócz profilu mogą być uporządkowane w dziedzinie kina terapie uzupełniające. Ośrodek posiada zdolność do zapewnienia kompleksowego leczenia choroby zwyrodnieniowej krążka i jej powikłań, są kursy akupunktury, kręgarzy pracy, prowadzone girudolechenie (pijawki lekarskie). Bardzo rozległe możliwości dodatkowych diagnostyki.

Jest to możliwe, aby uzyskać uzkoprofilnye porady od specjalistów w chorobach laryngologicznych, ginekologii, endokrynologii, chirurgii, okulistyki, urologii, proktologii, kardiologia, patologii seksualnej, dermatologia, pulmanologii. evropatologii specjalistów, terapia ogólna, psychoterapia, rozpoznawanych przez fizjoterapeutów, dietetyków tu pracować.

żywność

Kompleksowe leczenie i obejmuje żywność w sanatorium. „Shakhter” sanatorium w Truskawcu przeglądowi jedzenie dostaje dobre. Ośrodek oferuje 3 posiłki dietetyczne, zgodnie z zasadą dietstolov. Odżywianie odbywa się z uwzględnieniem zabiegi lecznicze i relaksacyjne.

Dla każdego z gości do opracowania praktycznych indywidualnych dietkompleks, który bierze pod uwagę wszystkie problemy zdrowotne. Ponadto, ośrodek zdrowia ma pod opieką, że posiłek odbywał się w komfortowych warunkach: ładne wnętrze i przyjazny personel – to jest to, co zadowoli gości „Shakhter” sanatorium (Truskawiec). Zdjęcia szczęśliwych wczasowiczów potwierdzić. Każdy z nich jest oddzielne menu (standardowe i superior). jest bezpośrednie przejście do sypialni z pokoju jadalnym.

Wieczorem mały bar (36 miejsc).

Rozmieszczenie i liczba pokoi

fundusz rodzaje ośrodków może potrwać nawet do 450 osób jednocześnie. Komfortowy pokój z odnowionym, balkon, każdy poziom komfortu 1 i 2 kategorie, mniejsze apartamenty i apartamenty oferuje Sanatorium „Szachtar” (Truskawiec). Pokoje znajdują się 2-7 piętra.

 • 2 kategoria jest reprezentowana przez pokojach 1- i 2-osobowe (15 m kw. M.) z innego snu.
 • Kategoria 1 – 1-pokojowej (18 M. kw.), Przez 1 do 2 osób.
 • Apartamenty – numery 1, 2 gość łącznej powierzchni 30 tys. m. Jest to przestronny pokój z dużym balkonem.
 • Kategoria najwyższej reprezentowane jedno- i pokoje (35 m kw. I 40 tys. M., odpowiednio), a numery do kuchni (45 m kw.).
 • Mieszkanie składa się z 3 pokoi i kuchni (80 m kw. M.) i może pomieścić do 4 osób.

Wszystkie kategorie pokoi pozwalają na dodatkową opłatą do przechowywania akcji, w tym i dzieci.

Kosztów utrzymania za pokój w klasie ekonomicznej zaczyna się od 1867 RUB. / Dzień. 1 gość w apartamencie 3-pokojowe z ośrodków będzie kosztować od 4317 rubli. / Dzień.

W cenę wliczone jest zakwaterowanie i 3 posiłki dziennie diety. Dieta istnieją różnice. Osoby, które kupiły bilet standardowy klasy, otrzymacie Jego moc odpowiedniego typu. Ci, którzy spoczywają w apartamencie, korzystają ulepszonego menu.

Koszt zezwolenia wiąże i basen do końca 2016 roku.

chata

Goście, którzy chcą odpocząć w przytulnej domowej atmosferze, Sanatorium „Szachtar” Oferuje on pobyt w 2-piętrowym domku. Posiada 3 sypialnie, gabinet, salon, 2 łazienki, prywatna sauna. Całkowita powierzchnia 428 metrów kwadratowych. m. To może jednocześnie pomieścić do 4 osób.

żłobek

Jedną z ostatnich nowości, które zostały przeprowadzone w ośrodku zdrowia, jest pokój nowy dzieci w rodzaju klubu dziecięcego. „Shakhter” sanatorium (Truskawiec) jest wyposażony w pokoju dla dzieci z nowoczesnych gier edukacyjnych, miał poważne przebudowy.

Dzieci biorące udział w wykwalifikowanych wychowawców. Tutaj dzieci pod nadzorem nauczyciela może grać, oglądać bajki, rysować lub przeczyta. I, oczywiście, poznać nowych przyjaciół. To może spowodować u dzieci w każdym wieku, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00.

akcji

W „Shakhter” akcji sanatorium odbywają się na stałym poziomie. Pozwalają one uzyskać znaczące zniżki na wyżywienie i zakwaterowanie, aby zapisać się na liczbę procedur. Wśród działań ośrodki wyróżniają się dzisiaj:

 • Dla dzieci. Zakwaterowanie dzieci do lat 10 na dostawce bezpłatnie. Posiłki (dzieci 5-14 lat) – 415 rubli / dzień .. Leczenie – 265 rubli / dzień ..
 • Dla wszystkich. Do końca 2016 roku, cena obejmuje bezpłatny basen i siłownię (1 godzina).

aktywny wypoczynek

Spa i wellness zajmują większość czasu, usługa ośrodek zdrowia pozwala nie tylko poprawić swoje zdrowie, ale również na relaks. Oferuje on kryty basen, saunę i solarium. W obszarze chronionym występują tereny sportowe, wyposażone ścieżek do uprawiania turystyki pieszej. W budynku na pierwszym piętrze znajdą się obiekty sportowe i fitness, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski.

Dla tych, którzy lubią tańczyć, wieczorki taneczne odbywają. W sali koncertowej są gwiazdy pop.

touroperatorzy oferują wycieczki fakultatywne Truskawiec stale. W tym przypadku możliwe jest, aby wybierać między podróży stóp i autobusowego. Są to wyjazdy na malowniczych obrzeżach Lwowa, a nawet poza granicami Ukrainy.

Oferuje on dowiedzieć się o historii, geografii, infrastruktury uzdrowiskowej, odwiedzić Truskawiec Sanatorium (2016). „Szachtar” wśród nich przychylnie z jakości usług, otacza swoich gości z uwagi od momentu przybycia do ośrodka przez cały pobyt w leczeniu i przed wyjazdem Truskawiec.

Spokojny wypoczynek w uzdrowisku

Dla tych, którzy wolą spokojny wypoczynek i zmierzony, Sanatorium „Szachtar” (Truskawiec) opracował także program. Oferuje on wykłady na temat innowacji w leczeniu chorób. Dla nich jest on wyposażony w sali bilardowej, bibliotece. można po prostu usiąść przy komputerze w strefie Wi-Fi, grać w szachy, tenis stołowy, bar.

Dla wygody gości, na 1 piętrze znajdują się sklep i ATM.

opinie

„Shakhter” sanatorium w Truskawcu zbiera pozytywne recenzje. Odwiedź jego goście piszą o dobrym stanie, nowe meble, czyste i przytulne pokoje. Większość notatek na pozytywne strony fakt, że śpi i budynek medyczny i jadalnia są w tym samym pokoju. Cieszy to goście dobrze pokój na parterze, a także kryty basen i solarium. Rodzice są pod wrażeniem pokoju dziecięcego. Jednak istnieją sugestie, że jego praca została przedłużona.

Wiele ośrodków nie może pochwalić się kryty basen i siłownię. Wiele dobrych słów napisano o personelu i utrzymania medycznych. Obchodzi ich życzliwość i gotowość do pomocy w każdej sytuacji.

W ogóle, w sanatorium akceptowalnej cenie. Wczasowicz powinni udać się tutaj dla tych, którzy chcą poprawić swoje zdrowie i relaks w spokojnej okolicy.