591 Shares 1446 views

Stworzenie strony internetowej siebie i promocji w wyszukiwarkach

Chcę wam powiedzieć, że stworzenie strony na własną rękę, w naszych czasach, stał się bardzo modnym trendem. Ludzie tworzący projekt, służyć różnym celom. Może to być osobisty blog, gdzie człowiek, że tak powiem, wyrazić siebie, lub witrynę informacyjną, która jest przeznaczona do dalszego zysku na jej temat. Ludzie z tych celów, pytanie jest zawsze ostra – jak stworzyć stronę internetową siebie?


Powiem ci w określonej kolejności, co to jest. tworzenie Self-site, pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować, co będzie tematem przyszłego projektu. To znaczy, sprawą prywatną, tylko jedną radę dam, że temat powinien być zbliżony do was w duchu, jak tworzenie nowych materiałów na temat projektu, trzeba wiedzieć o pisaniu i trzeba mieć to ciekawe, inaczej szybko rzuciły go aktywność. Kiedy już zdecydujesz się na temat przyszłości projektu, wybierz silnik, na którym został utworzony. Następnie są aspekty techniczne niezależnym stworzenie strony, wiele z nich i to nie pasuje. Jeśli będziesz tworzyć swoją stronę na dowolnym CMS, tym bardziej wiedza w zakresie programowania, nie trzeba, tylko tyle bazę, którą można zwiedzać na własną rękę dość szybko, ale uwierzcie mi, że warto. Pierwszą rzeczą, którą można stworzyć swoją stronę na lokalny serwer na komputerze, więc powiedzieć rzeczy Kuru pociąg. Następnym krokiem jest przeniesienie witrynę już hosting witryn pod kątem dostępności dla każdego użytkownika Internetu.

Dobrze, wyobraźmy sobie, że masz już własną stronę internetową, a następną rzeczą, którą musisz zrobić, to promować je w Internecie. Promocja stron sam jest dość długi i żmudny proces. Promocja stron internetowych w wyszukiwarkach, to nic więcej niż optymalizacji SEO. Składa się on z dwóch części wewnętrznej i zewnętrznej. Zacznijmy od wewnętrznej optymalizacji SEO, to jest do pracy jedynie na swojej stronie internetowej, poprawiając go ze wszystkich stron, to obejmuje takie prace jak: artykułów optymalizacji, wewnętrzną łączącą, poprawnej pisowni tytułów, meta tagi i ogólnie pracy wystarczy dla wszystkich , Teraz o optymalizacji zewnętrznego – to działania ukierunkowane na czynniki zewnętrzne, takie jak: wagi odniesienia, wskaźników CIT i PR, i tym podobne. Optymalizacja SEO jest bardzo ważne, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, nie można pominąć, ponieważ ludzie przyszli na swojej stronie, po prostu trzeba być zaangażowany w autopromocji o miejscu, podejście do tego problemu w sposób odpowiedzialny.

I kolejny punkt, w którym chciałbym zatrzymać – to zarobki na stronie. Bez względu na to w jakim celu został stworzony serwis, ale jeśli jest on gotowy i promowane w Internecie, kaczka, dlaczego nie zarobić na tym? Po tym wszystkim, ciężko starał, spędzają swój czas, a to byłoby konieczne, aby dostać nagrodę za to wszystko. Sposoby zarabiania na miejscu dużo: kontekstowa reklama, baner reklamowy, programy partnerskie, reklamy teaserowe i tak dalej .. Musisz spróbować ich wszystkich, aby zobaczyć, który z nich jest najlepszy dla Ciebie.

W tym momencie chcę zakończyć, powodzenia w tworzeniu własnej strony internetowej i promocji w Internecie!