271 Shares 7359 views

Karp w piekarniku przez wakacje i codziennie

Ta ryba z rodziny karpiowatych występuje w wielu akwenów czysty, ma stożkowe boki wysokości ciała, mała głowa, genialny srebrzyste łuski.

Karas jest powszechnie stosowany w kuchni. Jej nie tylko smażone w kuchni jest zazwyczaj mieszkania, ale jest wykonany z różnych potraw w snack barów, kawiarni, a nawet w restauracjach.

Karp w piekarniku – klasyczny z kuchni narodowych wielu narodów słowiańskich: Polaków, Ukraińców, Białorusinów, rosyjski, Bułgarów, Czechów. Są pieczony z ziemniakami i rzepą posypane aromatycznych ziół, faszerowane pieczarki, cebula i marchew, wlać sosy … Ale najbardziej wyraziste wszystkich możliwych potraw – karp w piekarniku, pieczone z kwaśną śmietaną. Wiele rodzin uznają to uroczysty i doprowadza do wigilijnego stołu.

Drobne poprawki w przygotowaniu potraw z karpia

Wytwarzanie karasia w suszarce pod siły nawet początkujących pań. Oczyścić rybę łatwy do przyrządzenia nie jest trudne, a jego bogaty smak słodki jak absolutnie wszystkich!

Ale nadal istnieje kilka małe sztuczki. Po pierwsze, przed pieczeniem karpia ciała trzeba wykonać kilka ukośne nacięcia około centymetra od siebie. Jest to konieczne, ponieważ mięso tych ryb jest dość koścista. I dzięki karpia wycięcie w piecu całkowicie parze i kości stają się miękkie i niewidoczne. Po drugie, musimy pamiętać, że surowe mięso tej ryby jest typowe dla wielu rzekach i jeziorach ryb zapach mułu. W celu wyeliminowania go w czystości i mycia powinny być bardzo starannie, a także w przygotowaniu nie skąpić na przyprawy. Przez Karasik bardzo odpowiednich pachnących przypraw.

Karp w piekarniku w sosie śmietanowym

Starożytna receptura wypieku karp w śmietanie jest dziś popularne. Gotować trzeba najbardziej proste i niedrogie potrawy: (. W wysokości 1 sztuki na porcję) karpia Sour krem do smarowania, trochę mąki, cebula, olej roślinny, przyprawy, zioła (rozmaryn, pietruszka) i sól.

Ryby muszą być czyszczone, obtoczone w mące i smażyć aż połowa szybko z obu stron na gorącym oleju. Cebule pokroić w pół pierścienie i smażyć na złoty kolor. W razie potrzeby, można dodać grzyby, pieczarki, papryka, marchew, śliwki. Zieleni drobno posiekanego, zmieszane z wypełniaczem cebuli wypełnić jamę brzuszną karpia. Ryby starannie puch krem, złóż w naczyniu do pieczenia, posypać solą i przyprawami. Aby karp nie dostać zbyt suche dno kształty mogą wlać trochę wody, mleka lub bulion warzywny. Piec na średnim ogniu należy okresowo sprawdzać gotowość drewniany szpikulec. Podawać z dowolnym danie z warzyw, kaszy lub jako samodzielne danie.

Karaś z ziemniakami w piecu

Przepis jest odpowiedni do wytwarzania dużych karpia. Ziemniaki (3-4 sztuk na porcję), czyste, mycia i pokroić grubo. Ryby wolne od wagi, skrzela i wnętrzności. W głębokim formie wlać olej, włożyć karpia, krawędzie starannie pokrojone ziemniaki. Ryba z solą i posypać przyprawami, szczotka z roztopionym masłem. Piec w nagrzanym piekarniku przez około godzinę. Karaś, pieczone w piekarniku z ziemniakami, dobrze współgra z domowymi marynatami i świeżymi ziołami.