366 Shares 6518 views

„Marvel” Purpurowe ludzie. Charakter charakterem

Antagoniści komiksów o superbohaterach są często znacznie bardziej kolorowe jego praworządnych przeciwników. Marvel Universe jest pełna ciekawych postaci. Jeden z nich, Purpurowy Man, mówimy dzisiaj czytelników.


Opowieść o charakterze

„Marvel” po raz pierwszy pojawił się w 1964 roku w wydawcy komiksów. Purpurowy człowiek czym antagonista Daredevil. Został wymyślony przez Stana Lee i wyciągnąć Dzho Orlando. W 2000 roku na złoczyńcę, nowych wrogów, ale to powie później.

charakter komiks „Marvel” Fioletowy People – biografia

Kolebką przyszłej supervillain był trzecim co do wielkości miastem w Chorwacji, Rijeka. Prawdziwe imię Purpurowy człowiek – Zebedayya Killgreyv. Pracował jako lekarz i wkrótce został zatrudniony przez partię komunistyczną. Staje międzynarodowego szpiega Killgreyv otrzymał rozkaz, aby uzyskać próbkę nowego gazu nerwów. Aby to zrobić, musiał dostać się do amerykańskiej bazy wojskowej. Szpieg nie udało się dostać niezauważone. Widziane strażnicy Killgreyv próbował uciec, ale nieprzyjaciel otworzył ogień. Jeden z pocisków przebił zbiornik z gazem, i otoczone Zebedayyu, nadając skórze lekarz purpurową, ale bez szwanku. Killgreyv zaczął usprawiedliwiać dla żołnierzy, a ci, ku jego zdumieniu, cicho wydany szpiega. Zdając sobie sprawę, że w wyniku narażenia na gaz jego ciała był w stanie wpływać na ludzi, Zebedayya rozpoczął karierę przestępczą i stał się znany jako „postać komiksu Marvela” fioletowe ludzi.

Wygląd i charakter

Supervillain wygląda jak zwykły człowiek, ale ze skórą fioletowy. Najwyraźniej nie ukrywa swój niezwykły wygląd specjalnych strojów i przebrań, odwołując się do sugestii. Ma niezrównoważony umysł i wyraźną skłonność do przemocy, w tym zabijania. Pozbawione współczucia i jakichkolwiek zasad moralnych.

umiejętności

W rezultacie wpływ na ludzkie fioletowy (postać Marvel Comics) struktura DNA gaz nerw został zmieniony. Miał możliwość rozwijania konkretnych feromonów do monitorowania innych ludzi. Ale do tego Killgreyv powinny znajdować się w pobliżu ofiary. Im dalej od niej, tym mniej mają wpływ feromonów. On może kontrolować umysły setek ludzi naraz jednocześnie. Resist Purple człowieka tylko on, która posiada wyjątkową siłę woli lub odporności na jego feromonów. Podobno potrafi wyrzucić je w powietrze i być w tłumie bez maskowania.

Inna możliwość Killgreyva – szybka regeneracja. Kilkakrotnie zniszczone, i jest w pełni przywrócone.

charakter komiks „Marvel” Purpurowy człowiek ma charyzmę. To zwiększa jego zdolność do wpływania na innych i pomaga przekonać do działania w jego najlepszym interesie.

Należy zauważyć, że w odróżnieniu od większości innych bohaterów i złoczyńców Marvel Comics, Purpurowy człowiek ma prawie żadnych umiejętności walki i jest łatwo pokonany na spotkaniu z przeciwnikami w walce wręcz. Więc woli działać przez pełnomocnika, jak to ma miejsce w przypadku Jessica Jones Daredevil.

Jego zdolność supervillain wykorzystane do osiągnięcia różnych celów: tworzenie imperium finansowego, dla przyjemności i uzyskania dominacji nad światem. Żaden z jego pomysłów, jednak i nie było realizowane.

Wrogowie Purpurowy Man

Pierwszy przeciwnik Killgreyva stał Daredevil. Zyskać zdolność do zarządzania ludźmi, Magenta człowiek przychodzi do Nowego Jorku i zaczyna angażować się w działalność przestępczą. On przyciąga wzrok Daredevil i jednej działającej szybciej Killgreyva wygrywa złoczyńcę. Po ucieczce z więzienia, został wysłany do San Francisco, gdzie znowu przychodzi Daredevil. Trzecia walka o ich spotkaniu się skończyła i wpaść do morza Killgreyva.

Wśród zaprzysiężonych wrogów ludu były Purple Żelazną Pięść, Namor, Spider-Man, Lyuk Keydzh, Kingpin i skarb. Starał się stworzyć zespół z ich dzieci, którzy mieli również niektórzy z jego umiejętności, ale została zniszczona przez nich.

Dzhessika Dzhons i purpurowym Ludzie – Tło

Najgorszym wrogiem Daredevil złoczyńcy było, ale nie mógł się oprzeć działanie feromonów. Ale nie było wśród superbohaterów i tych, którzy są poważnie dotknięte przez manipulację Purple człowieka.

Postacie z „Marvel Comics” pojawiły się w różnych momentach. Jeśli Zebedayya Killgreyv stał się znany czytelnikom w 1964 roku, jeden z jego głównych przeciwników, skarb, pojawiły się stosunkowo niedawno – w 2001 roku. Nazwa ta była jednym z superheroines Dzhessika Dzhons. Była kolega Spider-Man. Po jego rodziny w wypadku samochodowym z ciężarówką przewożących odpady promieniotwórcze, że przeżył, ale zapadł w śpiączkę. Kiedy doszedł do odkryła takie zdolności jak wielką moc, częściowej niewrażliwości i zdolność do latania. Nie wiadomo, jaki byłby jej kariera jako superheroine nie kolidować z Treasure Killgreyvom. Dzhessika Dzhons i purpurowym ludzie spotkali się w restauracji, gdzie próbowała powstrzymać złoczyńcę (zaczął walkę pomiędzy użytkowników, wykorzystując swoje zdolności). W rezultacie sama dziewczyna była pod wpływem Killgreyva.

Poddanie jej umysł, Jessica użył w swoich planach karnych. Miała osiem miesięcy pod nadzorem Purpurowy człowieka, dopóki nie postanowił wykorzystać skarb zabić Daredevil. Podczas wykonywania swoich zleceń Jones został zauważony i schwytany przez Avengers. Zespół bohaterów z pomocą Jean Grey uwolniony od wpływu Jessica Purpurowy człowieka. Otrzymała psychiczną obronę przed jej dalszych ataków. Podczas następnego spotkania dziewczynka brutalnie pokonać złoczyńcę, ale pozostawił go przy życiu.

Fioletowy ludzie w kinie

W listopadzie 2015 roku, na ekranach spośród serii „Dzhessika Dzhons”. Opowiada o Superheroine który po urazie psychologicznym jej Killgreyvom, decyduje się rozpocząć nowe życie. Pozostawia superbohatera karierę i otwiera agencję detektywistyczną. Ale potem znowu wydaje się jej najgorszym wrogiem, nie chcąc opuścić Jessica sam.

Rola Purpurowy człowieka w serii znakomicie grany przez brytyjskiego aktora David Tennant. Twórcy obrazu nie tylko postępować zgodnie z komiksów, a ulgę go z potrzeby umieścić na makijażu twarzy i ciała, który dałby jego skóra odcień fioletowy. Zamiast Tennant na sobie garnitur w tym samym kolorze.

Seria otrzymała dobre oceny widzów i została przedłużona na kolejny sezon z tymi samymi aktorami w rolach głównych.

„Dzhessika Dzhons” – to pierwsze pojawienie Purple Man na dużym ekranie. Wcześniej wystąpił w dwóch filmach animowanych, X-Men i Avengers.

wniosek

Marvel Universe jest pełen dziwnych znaków, z których wiele jest bardzo interesujące dla jego niesamowite zdolności i umiejętności. Niektóre z nich, jak Purple Man, z cienia i dostać odrodzenie dzięki adaptacji komiksu.