143 Shares 9643 views

Polowanie z husky na łosia i niedźwiedzia

Niedźwiedź Hunt – jest fascynująca, ale także niebezpieczne zajęcie. Tylko odważna osoba jest w stanie walczyć z właścicielem tajdze. Większość myśliwi uważają, że jeśli niedźwiedź w dużej firmie, niebezpieczeństwo nie zagraża. Niestety, tak nie jest. Jeśli zwierzę jest poważnym zagrożeniem nie jest sama, ale zwiększa prawdopodobieństwo trafienia ludzi w przypadkowej kuli. Z tego powodu, Niedźwiedź polowania z husky będzie najlepiej. Dobrze nauczył się pies, niedźwiedź działa wściekle, z pasją, stosując chwyt i bolesne ugryzienie dla gachi. W tym przypadku powinny one być tak zwinny i zwinny, lepko szczekanie zwierzęcia, nie powinien dać się ruszyć z miejsca, a podczas ucieczki, denerwujące ponosi bolesne ukąszenie i przyczepność.


Głównym i podstawowym powodem niesamowitą popularność tej rasy jest ich wysoka wydajność, pozwalając myśliwy, aby zwiększyć liczbę potencjalnych opcji dla trofeów. Ukazuje husky polowania na drobną zwierzynę: sobole, borsuk, kuna.

Praca na tych małych zwierząt, pies pokazuje, wysokiej jakości, szybkie wyszukiwanie, zatrzymując się na prichuivaniya przetestować to trochę szczekanie lub strajki nogi do pnia drzewa, powodując zwierzęcia przestraszony i wykryć jego obecność nawet niewielki ruch, który pies złapie ich ostre słuchu lub wzroku. Zranione zwierzę, ona przynieść w ręce właściciela.

Moose polowanie z husky ma swoje własne cechy. Doświadczeni myśliwi wiedzą, że w celu wyśledzenia to duże zwierzę, pies musi uczyć i trenować.

Polowanie na łosia

Elk – jest największym przedstawicielem rodziny jeleniowatych. Cechuje go czerwono latem i ciemnym odcieniu szarości w zimie. Rogi występują tylko u mężczyzn i występują już, że tak powiem, w dorosłość, wiek 5 – 6. Mają łopatą widok z wieloma procesami. poroże łosia tendencję do spadku, a zdarza się na początku zimy. Zwierzęta te żyją około 20 lat. Osiągają one dojrzałość płciową w ciągu dwóch lat. ich gody – we wrześniu tego roku. Mężczyźni w tym momencie zaczyna się prawdziwe potyczki dla serca pań. Tym razem nazywa się karłem. Ciąża u samic trwa około ośmiu miesięcy i często prowadzą dwa cielęta. Aw 3 – 5 miesięcy, zaczynają żerować na własną rękę.

Zwierzęta te żywią się roślinności drzewiastej, w zasadzie, to skórka z drzew iglastych drzew liściastych, szczególny popyt jest kora osiki. W lecie łosi przejść roślin zielnych i dokonać przejścia w poszukiwaniu pożywienia. W zimie, te zwierzęta razem w stadach 20 osób wybrać swoje miejsce zimowania i pozostanie tam przez cały sezon.

Ponieważ łosi zimą Przejścia nie popełniają, a utwory w śniegu pozostało. Ale boją się strzałów, a przestraszony łosia może uciec, nawet nie zwracając uwagi na głębokie zaspy. Jednak nie zostawić śladów, a cały wykop.

W Ełku doskonały słuch. Są one w stanie nie tylko usłyszeć dźwięk ruchu jest jeszcze kilometr, ale nawet może dokładnie określić, kto jest osobą lub zwierzęciem.

Polowanie z husky znacznie ułatwia chwytanie dzikich bestii. W szybkim galopie, pies cicho osiągnie łosia i blokuje drogę z przodu, nie puszczając – szczeka. W tym samym ochrypłym głosem różni się od sytuacji w małej grze.

W polowaniu na łosie jest najczęściej używany strzelby kaliber ograbienia dziewiąta. Ale jeśli fotografowania z niewielkiej odległości (50 m), w tym przypadku, myśliwych wybiera gładkolufowej broni kulami fabryce. Jest również bardzo ważne, aby wiedzieć najlepsze miejsca uboju zwierzęcia. Te łosi należą: szyi głowy i przednia część ciała.

Ale nie zapominaj, że łoś jest bardzo silna na rany. Czasami nawet zdarza się, że myśliwy zabił zwierzę rozważa zbliża się do niego, ale zamiast długo oczekiwany trofeum ma potężny kick. A trzeba wiedzieć jedną cechę: jeśli łoś przypięte uszy, to lepiej się nie zbliżać. Oznacza to, że jest to albo przestraszony lub zły. A Bestia, która znajduje się w złości, jest zawsze niebezpieczne.

Biorąc pod uwagę fakt, że przez długi czas polowania z husky na ten gatunek został zbanowany, łoś nie jest szczególnie boi się człowieka. W związku z tym podejście do nich nie jest bardzo trudne. Jednak w ostatnich latach, z początkiem intensywnego fotografowania łosia, ich zwyczaje zmieniły się radykalnie. I teraz pies przyjść z pomocą myśliwego. Polowanie z husky może być bardzo skuteczne.