800 Shares 2355 views

Od artykułów do terminu

Liczne artykuły o rozkładzie czasu pracy i optymalizację warunków dla efektywnej pracy nigdy nie pojmował wpływów, jeśli nie zastosuje się do jasno określonych celów. Na przykład, opóźnia wykonanie prac na napisanie artykułu do terminu, tracisz swój czas zmarnowany, a potencjalne zlecenia dla copywriting. Oczywiście, dla kogoś pracować w trybie dużej prędkości i stresu – tolchek na przełom inspiracji i chęci do pracy, ale praktyka ta jest szkodliwa dla udanej kariery copywriter i ogólny stan zdrowia. Nie można pracować bez „spalania okresy”? Umieścić swój własny termin, tak że brak terminów pozbawi cię czegoś wartościowego i ważnego. Niech ktoś w domu jest biegły, sprawdzając, jeśli okaże się to trudne do naśladowania praktyki samokontroli.


Spróbuj chodzić na świeżym powietrzu, co najmniej 2-3 godzin na raz. Najlepszym rozwiązaniem: chodzić do zapoznania się z TOR nowego znaczenia projektu do chwili obecnej, wziąć notatnik i długopis, i pójść do parku, w ogrodzie, na polach, w lasach, gdzie jest świeże powietrze, przyroda i jak kilka osób, jak to możliwe , Oczywiście, lepiej jest zrobić to sam, tak że twoje myśli i nowe pomysły na projekt, nikt nie boli nic. Wszelkie laptopy, iPady i inne cuda techniki to nie jest konieczne, aby zabrać ze sobą, nawet gdy telefon powinien wyłączyć lub ustawić na tryb cichy. Nie próbuj „wyważać otwartych drzwi”, podczas spaceru, myśleć o tym projekcie, że ważne, wyobraźmy sobie, jaki kolor powinien być tekst, który będzie czytać to, co jego ekspresja jest w czytniku, niektóre atrakcyjne słowa i wyrażenia mogą być stosowane, wizualizacji wszystko. Zapisuj najbardziej nieprzewidywalnych pomysłów z nich będzie odpychać się z realizacji projektu, lub ponownie utworzyć twórczy nastrój, który zainspirował Cię podczas spaceru. Sieć w domu i będzie miał tylko napisać tekst. Czy zostało to już zrobione na spacer?

Jak spędzić czas przed kolejnym terminem? Najbardziej uzasadnione – poświęcić swojej rodzinie (freelancerów, przede wszystkim, przez większość dnia i nocy przy komputerze), albo zrobić własny rozwój, szkolenia itp priorytetów i wykonać wszystko pomaga zwyczajne. Lista zadań na dzień, które będą malowane z zadaniami, które wymagają przeprowadzenia tego dnia. Nie próbuj naplanirovat ile Nadal nie mam czasu, i chwalić siebie za to, co nie będzie. Dlatego spróbuj przyciąć odpowiednią liczbę przypadków, aby dostać to wszystko!