386 Shares 3770 views

Fantastyczny Disneyland w Hiszpanii: „Port Aventura” – odpoczynek dla całej rodziny

Magiczne parki rozrywki dla dorosłych i dzieci ze świata bajek i kreskówek na całym świecie nie ma więcej niż sześć. Jeden z nich znajduje się na wybrzeżu Morza Śródziemnego w hiszpańskiej miejscowości Salou, w pobliżu Barcelony. Każdego roku, Disneyland w Hiszpanii, odwiedzanym przez ponad trzy miliony turystów. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje. Poza tym przyczyniają się piaszczyste plaże, ciepłą pogodę i lazurowe morze.

Kompleks jest drugim park tematyczny tej wielkości w Europie. Został on wzniesiony w 1995 roku. Na okupowanym terytorium 117 ha położonych ponad 40 atrakcji. „Port Aventura” Disneyland w Hiszpanii, składa się z czterech hoteli, parku wodnego, kluby plaży, plaży, golf, golf, liczne restauracje z kuchnią międzynarodową i sześciu obszarach tematycznych:

  • Meksyk;
  • Polinezja;
  • Morza Śródziemnego;
  • Chiny;
  • Dziki Zachód;
  • Sezam.

W ciągu dnia na ulicach i w teatrach przechodzi około 90 barwne występy. W każdej strefie jego bajkowych postaci, ustanowione restauracje, bufety, sklepy, programy rozrywkowe.

Disneyland (Hiszpania). obszary tematyczne

Pierwszy i najbardziej popularny „kraj” w Disneylandzie – „Mediterranean”. Tutaj jest to jeden z najszybszych przejazdów w Europie – „Furious Bako”. Jej prędkość kilku sekund do 135 km / h, a część toru przechodzi do wody. pokaz sztucznych ogni „Fiesta Aventura„jest nie mniej atrakcyjna. Jej ogrom i piękno wpływa zarówno dorosłych jak i dzieci.

W obszarze tematycznym „Dzikiego Zachodu” każdy może sprawdzić się w odwadze, jazda na roller coaster w drewnianej wózka (lub zjechać w dół rzeki górskie). Disneyland w Hiszpanii w tej dziedzinie oferuje oszałamiającą podróż „Kanał Silver River” na dziennik przez rzekę ze stromymi wejść i zejść.

Kolejnym obszarem – „Meksyk”. Jest atrakcyjny atrakcją swobodnego spadania „Hurricane Condor”, które będą cieszyć się wszystkimi prawom grawitacji. Po wzroście o wysokości 100 metrów (z lotu ptaka) i pokazać ludziom pięknym widokiem na park, atrakcja nagle leci w dół w wolnym upadku.

Extreme „Chiny” strefa sprawia, że urlop tutaj naprawdę niezapomniany. Roller coaster „Dragon Khan” jest główną atrakcją tego parku. Atrakcją jest przyspieszony, a następnie z prędkością prawie 110 km / h powoduje wstrząsy, wzgórza i osiem „martwą pętlę”. Silne przyciąganie i uczucie nieważkości otrzymują co drugi (na długości toru 1000 m).

Bardzo cicho w obszarze tematycznym „Port Aventura” – terytorium tropikalnym raju „Polinezji”. Atmosfera jest kojąca atmosfera. Odwiedzający stronę tego obszaru można jeździć na kajak, pospacerować wzdłuż malowniczego nabrzeża, 4D-view film na temat morza w stylizowanej teatru i korzystać ze wszystkich uroków „wulkanicznej erupcji” do jazdy „Splash Tutukov”.

Młodzi goście polubią obszaru tematycznego „Sezam”, który jest najnowszym obszar Disneyland Park w Hiszpanii. przejażdżki jedenaście, występy muzyczne, żywe legendy znaki daje wrażenie dzieci. Dobrze: planujesz rodzinne wakacje? Disneyland czeka!