550 Shares 1242 views

Mieszane recenzje. „Hangman” – horror bez innowacyjnych specjalności

„Hangman” horror – to kolejny horror młodzież z dość przewidywalnym działce, która utrzymuje publiczność w napięciu przez cały czas prowadzenia, pozostawiając po obejrzeniu satysfakcję. Prawie każda osoba nieodłączne w niektórych obsesyjnych lęków. Niewielu patrząc obojętni na los bohaterów taśmy, które zostały uwięzione, a ich życie jest zagrożone przez siłę niespotykaną i niewidzialnego. „Hangman” – film, który z powodzeniem gra na Everyman fobie.


Gdzie widzieliśmy …

Pomimo faktu, że opinie „Hangman” otrzymał mieszane krytyków zauważył powodzeniem utworzyli sojusz twórczego filmowców – Young Chris Lofinga ( „krzyż”) oraz Treyvisa Klaffa. Ponadto pracowali nad obrazem Dzheyson Blum, który już usuniętą wystarczającą ilość krwi mistycznych horrorów jak „Paranormal Activity”, „Ouija: Biuletyn diabła”, „Śmierć Room”, „Astral”. Niemniej jednak, „Wisielec” jest radykalnie różny od powyższych zdjęciach. „Hangman” – film, częściowo nakręcony w mokyumentari gatunku, czyli w mockumentary stylu. A niektóre z jego punktów są bardzo podobne do horroru 1999 „Blair Witch Project”. Jest możliwe, że Travis Cluff i Chris Lofinga inspirowane tego filmu 90, spodvignuv stworzyć podobny, ale bardziej wyrafinowane pod względem fabuły mistycyzmu.

historia

Cztery główne postacie – seniorzy Pfeiffer (Pfeiffer brązowy), Reese (Riz Mishler), Cassidy (Cassidy Gifford) i Ryan (Ryan Shus), według opowiadania, przypadkowo znaleźć się w noc przed premierą ponurym teatralnego w szkole. Cassidy i Ryan próbowali odwieść go od udziału w wykonywaniu swojego przyjaciela Reese, który będzie odgrywał rolę wisielca. Fakt, że sztuka została wystawiona raz przed grupą szkoły teatralnej, ale nie była straszna tragedia podczas jej show. Zabity student – wiodący człowiek. Reese uświadamia sobie, że brakuje mu aktorską i dramatyczny talent, zwłaszcza, że facet nie może pozbyć się strachu rusztowania. Chłopaki, aby zakłócić ponowną premierę, rozwiązany na akty wandalizmu i przewieziony do rozbiórki scenografię do spektaklu. Jednocześnie, zapominając, że są one zabawy filmowanie dzieje się przed kamerą. Zainspirowany pogromu, nie zauważy dziwny cień, uzbrojony liny, oglądać wysokiej uczniów szkoły, a wykończone dogodnej okazji do zaostrzenia śmiertelną pętlę na nikogo. Jest to działka o horrorze „kata”.

Aktorzy

Rola głównych bohaterów wykonano obiecujących młodych aktorów: Ryan Shuz (najbardziej znany z filmu „Kiedy noc”), Riz Mishler (strona internetowa serii „młodzieńczy ślepota”), Cassidy Gifford ( „Bóg nie umarł”) i Pfeiffer Brown ( „Moi synowie „). Filmowcy do zwiększenia odczucia aktorów celowo dał znaków obraz ich nazwy. A także w celu uzyskania naturalnego efektu wydarzeń odbywających się w obraz, reżyser i scenarzysta nie pokazać wykonawcom pełną wersję skryptu, pozostawiając je w ciemności, jak wydarzenia będą rozwijać. Ale są one zdecydowanie zaleca zapoznanie się z wycinki z gazet, informacje z serwisu, opowiadając o tragicznej śmierci Charliego Grimillya i nastąpiło po jego śmierci, ciekawych zdarzeń. W celu zapewnienia niezwykle dokładne jedną z kluczowych scen, autorzy ostrzegają prowadzenie aktorów i statystów, pokazując publiczności w hali, z góry, że zamierzają „zawiesić” bohatera. Efekt był oszałamiający. Nic dziwnego, że odpowiedzi „Hangman” zdobył pochwały w aspekcie działając śpiewaków.

Obecność subiektywnej kamery nieracjonalnie

Ale wizualna część obrazu zdobył wiele dokuczliwy i sarkastycznych uwag. Autorzy zostali oskarżeni w przypadku braku nie tylko innowacyjne i rewolucyjne, ale także trochę interesujące. Operator Edd Lucas spokojnie zareagował na ataki i negatywne opinie.

„Hangman” – obraz z ciemności, wyblakłe i błotnisty, stosowanie subiektywnej kamery nie jest uzasadnione tym, jak wielu sądzi. Autorzy, jak celowo oszukują, zmusza operatora do uchwycenia zbliżeń aktorów osób rozważa swoje emocje, ignorując sprawę w szczegółach, co spowodowało te emocje. Nie jest jasne, dlaczego jeden z najbardziej spektakularnych scen śmierci głównego bohatera jest w pełni objawia się w obrazie przyczepą, to nie przyniosły pożądanego skutku na widza podczas oglądania filmów.

Reasumując

Według opinii świata krytyków filmowych, projekt Travis Cluff i Chris Lofinga – jest to kolejny dowód na kryzys stoi gatunek. Recenzje „Hangman” zarobione mieszany. Niektórzy twórcy Knockers krytykowane za brak świeżych pomysłów, innowacyjnych rozkoszy, inni szukają przyczyn słabej realizacji technicznej początkowo dobrym pomysłem. Jeszcze inni wskazują, że każdy widz teraz przychodzi poczucie, że efekt spowodowany gatunku „Znaleziono filmu” zniknął. Jeśli wcześniej korzystali z nich dodać jeszcze jeden film dodatkowy wymiar, w tym obrazie, autorzy wykorzystać po to pożądany się brzytwy. Ale „słoma” już nie wygląda jak łopaty, których autorzy są kopania grobu jego stworzenia. Chip przestał działać, skoki wideo z minimum światła i obrazu wad, więcej niż irytujące dla widza. Kryzys gatunku.