831 Shares 9224 views

Te 10 rzeczy ludzie sukcesu zrobić do 30 lat

Sukces nie jest łatwe do osiągnięcia, więc nie należy się spodziewać, że wydarzy noc. Aby to zrobić, potrzebny jest specjalny mentalność, zrozumienie tego, co chcesz, i, oczywiście, ciężkiej pracy. Tak jest w przypadku, gdy po prostu za mało. Sekretem jest, aby rozpocząć pracę w celu osiągnięcia sukcesu jak najszybciej.


Idealny czas na rozwój kariery – tak długo, jak nie masz ukończonych 30 lat. W tym wieku, większość ludzi jest aktywny i pełen pozytywnej energii. Mają też mnóstwo czasu do eksperymentowania, uczyć się na własnych błędach i zdobycia doświadczenia. W rzeczywistości, wiele osób nie będzie cię poważnie, gdy jesteś jeszcze młody, ale są rzeczy, które muszą być wykonane przed ukończeniem trzydziestu lat. W ten sposób można zbudować solidne fundamenty i dostarczyć cennych informacji niezbędnych dla dobrego samopoczucia w przyszłości.

1. Naucz się obsługiwać swoje finanse

Spójrzmy na oczywiste pytanie. Wszyscy wiemy, że w większości przypadków sukces mierzy się w finansach, czy stabilności finansowej, aby być w pełni dokładne. Dlatego pierwszym zadaniem jest bardzo ważne, nawet jeśli płaca jest daleka od tego, co można sobie wyobrazić. To właśnie ta praca będzie nauczyć się być odpowiedzialny i wykorzystać pieniądze na to, co trzeba, a nie to, co chcesz. Większość ludzi uwielbiają wydawać pieniądze, a nawet jeśli jesteś bogaty, to może być problem, jeśli wydasz więcej niż zarabiasz. Im lepiej będziesz w stanie kontrolować swoje koszty, tym łatwiej będzie zgromadzić wystarczającą ilość środków finansowych oraz podejmowanie trafnych inwestycji w celu osiągnięcia sukcesu.

2. Dowiedz się, co pecha

Świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze i chronić się przed przyszłymi problemami – to jest wiedzieć, co kąpiel w młodości. Wszyscy wiedzą, że porażka jest nieunikniona. Niemniej jednak prawdą awaria może być wywołana tylko jednego, że nie dokonano żadnych wniosków. Nie ma wstydu w niepowodzeniem. Wszystko, co musisz zrobić – jest dowiedzieć się, jakie wnioski można wyciągnąć z tego, co ostatecznie doprowadzi Cię do sukcesu.

3. Rozpocząć działalność

Inna sprawa, że trzeba nauczyć się od 30 lat – do wzięcia odpowiedzialności i tworzyć własne dzieło. A także finansów, które zostały wymienione powyżej, jest to świetna okazja, aby dowiedzieć się, jak radzić sobie z wieloma zadaniami. Ponadto, będzie wreszcie mógł przymierzyć „płaszcza władzy” i zrozumieć, że człowiek czuje się, że trzeba podejmować trudne decyzje.

Odpowiedzialny dla małych firm – jest to doświadczenie edukacyjne, które pozwolą Ci dużo bardziej współczuć komuś, kto jest teraz twój szef. Kiedy zrozumiesz, co jest wymagane od kierownika tej pracy zostało wykonane prawidłowo, będzie można wybrać odpowiednie techniki, aby uzyskać pożądane rezultaty.

4. Zasady Wyzwanie

Wiele osób ma wrodzoną skłonność do myatezhnichestvu. Zaczynasz kwestionować zasady nawet w okresie dojrzewania, a to może objawiać się poprzez różnorodne działania. Na przykład, niektórzy młodzi ludzie zaczynają słuchać pewnej muzyki, czasami po prostu na złość rodzicom. Inni zaczynają pić alkohol lub pali papierosy. Nawet jeśli oni rozumieją, że to jest złe, nie zrezygnować z tej formy protestu, żeby pokazać, że nie jest. Człowiek stara się ustanowić swoją własną tożsamość, pokazując, że nie chce, aby ślepo ufać temu, co mówią inni.

Jest to dobra cecha, i trzeba wątpić we wszystko, zwłaszcza jeśli to brzmi zbyt dobrze. Kiedy sędzia coś lub po prostu poznać najlepszy sposób wyjścia z każdej sytuacji, stań na obronę tego pomysłu. Jest to jeden z kluczowych składników sukcesu – aby wiedzieć, jak zrobić coś lepiej niż konkurenci, i wziąć na siebie odpowiedzialność.

W całej historii, ludzie, którzy sprawiają, rewolucyjnych odkryć, wątpliwość co został ogłoszony uniwersalną prawdę. Nie powinno się pozwolić strach zatrzymać wyzwanie błędne instrukcje.

5. Pierwsze zorganizowane

Wspólną cechą większości ludzi sukcesu – to napięty harmonogram. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na asystenta, który będzie odpowiedzialny za wszystkie nominacje i obowiązków, więc trzeba nauczyć się to zrobić samemu.

Istotą dobrej organizacji jest, aby wiedzieć, jak priorytety. Okres przejściowy między beztroskim studenta i dojrzałej dorosłej jest najtrudniejsze. W pewnym momencie trzeba zrezygnować imprezować z przyjaciółmi ze względu na pracę, i będzie to ważny krok w kierunku organizacji. Jeśli nie można iść na taką ofiarę, nie należy spodziewać się pozytywnych wyników w najbliższej przyszłości.

6. Miej ważnych kontaktów

Jest bardzo dobry, aby być niezależnym i pokazać wszystkim, jak można robić wszystko na własną rękę. W końcu, jedzenie, wodę i tlen są jedynymi wymogi konieczne do utrzymania swojego życia. Ale jeśli chcesz odnieść sukces, trzeba pomyśleć, zanim coś zrobisz i być ostrożnym w sprawozdaniu.

Wszyscy ludzie mają tendencję do różnicy zdań, a różnice te często przyjmują formę ostrych argumentów. W związku z tym, można wybrać, aby wykluczyć niektóre osoby ze swojego życia tylko dlatego, że perspektywy są niekompatybilne. Niestety, jest to błędne podejście, ponieważ tracą zdolność do poszanowania osoby, niezależnie od różnic i zdobycie szacunku w zamian. Zawsze staramy się wzmocnić istniejące relacje, tak aby nie tracić cennych sojuszników. Jeśli masz więcej ludzi, na których można polegać, łatwiej będzie radzić sobie w sytuacjach stresowych.

7. Oparcie się na wytrwałość

Inna ważna zasada – nie poddawaj się, jeśli coś pójdzie nie tak. Kiedy sprawy idą gorsze niż oczekiwano, można mieć wątpliwości i obawy, czy kontynuować, czy też nie i czy ktoś cię poważnie. Nie zastanawiają się, czy będziesz wyglądać głupio. Lepiej jest wziąć pod uwagę ich sytuację ze wszystkich możliwych kątach i spróbuj ponownie. Musisz zrobić to jeszcze raz i jeszcze raz, a nie dokładnie określić najbardziej skutecznych metod.

8. Prace nad ich słabości

W wieku 30 lat, trzeba mieć mniej lub bardziej kompletny obraz tego, jakiego rodzaju jesteś człowiekiem. Często masz jasne wyobrażenie o tym, co dokładnie nie lubisz ludzi, których znasz. Ale teraz nadszedł czas, aby zrozumieć, że inni mogą zobaczyć swoje wady.

Niewątpliwie jest to bardzo ważne, aby zaakceptować siebie za to, kim jesteś, ale jeśli jesteś tylko utrudniają własnego rozwoju, w tym podejściu nie ma logiki. Prace nad ich słabości – a wkrótce będziesz z siebie dumny.

9. Naucz się obliczać i plan

Oznacza to, że nie należy polegać na przypadku. Twoje przyszłe decyzje powinny w dużej mierze zależy od dokładnej analizy i planowania. ludzie oszczędni i zaradni znać wszystkie opcje, z którymi będą pracować, jak również podejmowania wysiłków na rzecz stworzenia bardziej, jeśli kiedykolwiek staje się konieczne. Nie wydawać pieniędzy aż rozważyć ewentualne tańszych alternatyw. Pamiętaj, że najlepsze są te metody, która daje najbardziej zadowalające wyniki, ale wymagają niewiele zasobów.

10. Naucz się dostosować

Rób to, co kochasz, a tym samym zarabiać na życie – to idealny scenariusz. Niestety, to nie zawsze działa, bo bardzo często na rynku jest już wypełniona, co robisz, czy to, co chcesz zrobić, nie ma popytu. Innymi słowy, można być bardzo zręczny i utalentowani w jakiś sposób, ale bez możliwości dostosowania go nie przyniesie sukcesu.

Zdolność do przystosowania nie znaczy, że należy zrezygnować z tego, co lubisz. Oznacza to, że musisz nauczyć się, jak zastosować swoją wiedzę w wybranym obszarze. Podstawową ideą adaptacji – znaleźć sposób, aby w pełni wykorzystać to, co już wiemy.