80 Shares 4894 views

Kseniya Volkova: kreatywność i książki

Jeśli lubisz fantasy, ale przeczytałem wszystkie dzieła znanych twórców powinni zapoznać się z drugim obiegu. Miłośnicy literatury wiemy, że miejsca, które publikuje na swojej połacie nieznanych autorów książki, można znaleźć nowe, ledwo świeci gwiazdy różnych gatunków.


Kseniya Volkova – pisarzem, który tworzy stronice swoich książek i światów Wróżka ma swój własny styl. Warto zauważyć, że autor nie ma żadnego specjalnego wykształcenia, tak, że książka może być nie tak ze stylistycznego punktu widzenia, mają swoje własne cechy, a co najważniejsze, serce.

Gdzie mogę znaleźć książkę? Sieć Volkova Ksenia

Podczas zapoznania się z autora, znajdziemy wszystkie książki na temat różnych zasobów, które pozwalają do zapoznania się z niezwykłych i nowych pisarzy. Gotowy produkt można pobrać z wielu bibliotek wirtualnych, a nowa powieść „Rainbow Phoenix” spotkał się tylko na portalu „drugim obiegu”.

Kseniya Volkova ogłosiła się na wszystkich stronach, które pozwalają autorom uczynić swoje prace w krytykę sądowych. Niestety, te portale, często można spotkać ludzi, którzy mają nadmiernych wymagań dotyczących produktu, a nawet znieważony autorów. Xenia nie zatrzymać gniewne słowa, a dziś wprowadziła 4 książki: „Nie lubię cię!”, „Niranka”, „Rainbow Phoenix”, „Random”. W procesie tworzenia dzieła "The Curse of the wolf" i "Jeźdźców Apokalipsy".

Który gatunek obejmują prace autora?

Wszystkie książki Ksenii Volkovoy zawierać elementy science fiction i fantasy. Ponadto, w nich znajdziecie opis scen miłosnych, które były do gustu żeńskiej publiczności. Te chwile są dość ostre, tak wiele miejsc przypisywane erotycznych dzieł autora, jednak nie można nazwać powieści wulgarne i bez smaku.

Mężczyźni mogą cieszyć się miejsce, gdzie Kseniya Volkova umieszczony opis przygody swoich bohaterów. Niektóre sceny są dość okrutne, ale również nie wykracza poza granice tego, co jest dozwolone. Jeśli nie dostrzec tych opisów w książkach, trzeba szukać innego autora.

Warto wspomnieć jedną cechę wszystkich książek. Mówiliśmy już, że nie są one napisane przez zawodowego pisarza i matki na urlopie macierzyńskim, więc mogą mieć nieścisłości, gramatycznych i błędów interpunkcyjnych. Wszystkie powieści są przeciągi, a przed publikacją na stronie internetowej, nie są odejmowane. Należy wybaczyć autorowi za te niedokładności, ponieważ przede wszystkim zainteresowany samej historii i twórczego wykonywania książki, nie jest technicznie poprawne struktury zdanie.

"Niranka"

Niemożliwe jest opisanie tworzenia autora, bez wzmianki o jego najpopularniejszych książek. Najczęściej w bibliotekach internetowych pochodzi produkt „Niranka”. Opowiada historię obcego gościa, który w obliczu wszystkich przedstawicieli świata fantazji i baśni, które są gromadzone na naszej planecie.

Kseniya Volkova opisano jej charakter jako piękną dziewczyną, przedstawiciela ludu niranok życia na planecie Sikva. Kobiety z tej planety uważana za najpiękniejszą w całej galaktyce i są często sprzedawane jako konkubiny. Jednak bohaterka przypadkowo poszedł przeciwko ustalonych tradycji i stał się piratem, który stał się punktem wyjścia dla wielu przygód.

"Rainbow Phoenix"

Portal „samizdat” polecam zacząć znajomość z twórczością autora z tym, że nie jest jeszcze gotowy powieść Xenia. Fakt, że według oceny użytkowników, to jest najlepszy wśród innych powieściach, i ma największą liczbę komentarzy i pozytywnych opinii.

„Rainbow Phoenix” – przygoda powieść o ratowaniu świata. Jej kontynuacją spodziewać wielu czytelników, a być może będzie to właśnie książka Volkovoy Ksenii, który przyniesie jej popularność i popyt. Pobierz tę powieść podczas gdy jest to niemożliwe, ale można uczyć się online z nim w „drugim obiegu”.