716 Shares 6861 views

Multivarka Turcja: przepis

Turcja, duszone w multivarka – danie smaczne i łatwe w przygotowaniu. Proponujemy kilka receptur.

Turcja multivarka: pierwszy przepis

Pierwsza metoda przygotowania będzie wymagać, aby mieć następujące składniki:

 • Filet w ilości 700 g;
 • 1 marchew i cebula;
 • ziemniaków o masie 800 g (około 7-8 części korzenie wtórne.);
 • 2-3 pomidorów;
 • Para papryki średnich;
 • sól, papryka, przyprawy w razie potrzeby;
 • olej roślinny.

Jak gotować indyka w multivarka: Technologie

Umyj pomidory, marchew, papryka i ziemniaki. Od ostatniego usunąć skórki, plaster warzyw w cienkie kręgach. Papryki uwolnić od łodygi i nasiona i pokroić w cienkie paski. Ponieważ pomidory są najlepiej zdjąć skórkę. Jest to łatwe do zrobienia, jeśli uruchomić na górze poprzecznego cięcia warzyw i owoców umieścić na minutę we wrzącej wodzie. Następnie pomidory pokroić w kręgach. Mięso do mycia, tnie się na płytki (dla kotletów) lub kostki. Doprawić solą, posypać przyprawami. szczotka marchew poprzez obieraczek i pokroić w cienkie kręgach. Łuk wolne od łuski i posiekać na ringu. Zainstalowania funkcji „urządzenie” do hartowania przez 1,5 godziny. Wlać do misy niewielką ilością oleju (ilość 50 ml). Obecnie układ składniki warstwami w następującej kolejności: mięso, cebula, pomidory (z solą), ziemniaki (dodawanie soli i skropić pociętych zielony), marchew, dzwon papryki (sól), pomidory. Delikatnie wcisnąć produkt i zamknąć pokrywę. Jeśli masz luźne składniki, następnie położyć następną warstwę. Po sygnale danie serwowane do stołu. Można dostać smaczne i soczyste indyka multivarka. Receptury nadają się do podobnego urządzenia.

zalecenia

Do gotowania, wybierz ripest i „mięsiste” warzywa. Ze względu na ich danie soku będzie bardziej smaczne i pachnące. Aby urozmaicić można umieścić w gaszeniu trochę czosnku i chili pieprz kapsułę. Ten sposób może być stosowany do wszystkich rodzajów mięs, włączając w to wołowinę, wieprzowinę lub kurczak.

Turcja multivarka: Drugi przepis

Gotować mięso na drugim przepisie jest również prosta. Dla niego, trzeba następujący zestaw produktów:

 • Turcja (część 4-szy tusza lub gotowe filety o wadze około 500 g);
 • 1 kg ziemniaków;
 • Grzyby, w ilości 400 g;
 • sól, pietruszka, Lavrushka.

technologia

Jak gotować indyka w multivarka? Etapy wytwarzania przepis rozważenia.

1 krok

Grzyby mycia, pocięte na kawałki i gotowanie w naczyniu z wodą i solą przez pół godziny. Ten krok można wykonać w multivarka.

2 etap

Umyć ziemniaki, obrać je ze skórki, pokroić w kostkę. Krotnie w misce Multivarki.

3 stopnie

Umyć mięso indycze. Pokroić na kawałki średnich i umieścić go z ziemniakami. Istnieje również wysłać duszone grzyby.

krok 4

Wlać wodę (tyle multivarochnyh 2 szklanki). Najlepiej jest używać wrzątku, więc potrawa gotuje się szybciej. Umieścić pietruszka, sól, przyprawy i lavrushku. Przyrząd ustawić funkcję „hartowanie” przez 2 godziny. Jeśli masz młode mięso ptaków, to zajmie trochę mniej czasu.

krok 5

Po sygnale, otworzyć pokrywę, wymieszać gotowych potraw, aby przesunąć go do dań a la carte, posypać posiekanymi ziołami. Służyć. Masz miękkie i soczyste indyka gulasz. Bon appetit!