732 Shares 7004 views

„Rosyjski struś” – farma strusi (Region Moskwa)

Coraz bardziej zyskuje na popularności hodowli strusi w Rosji. Jedna z najbardziej znanych firm – „Russian strusia”. Adres, na który jest farma strusi: Moscow region, powiat Serpukhov, gmina Stare Kuzminki. To jest czynna codziennie, z wyjątkiem poniedziałków, od 10 rano do 17 po południu. Przyjść do gospodarstwa autobusem nr 458 od stacji metra „Południe”, a także prywatnym samochodem w Symferopolu autostrady (M2).


„Rosyjski struś” – farma strusi (Region Moskwa)

Farm „rosyjski strusia” specjalizuje się w hodowli strusi, ale rozprzestrzenia się i inne ptaki. Kury, gęsi, kaczki i indyki – tutaj można znaleźć wiele gatunków. W gospodarstwie ma nawet zoo z żywymi wielbłądów, królików i innych zwierząt. Ale głównym trendem, jak to było już możliwe do odgadnięcia, -razvedenie strusie, gdyż to przede wszystkim farmie strusi.

Region Moskwa – idealne miejsce do uprawy strusi. Najważniejszą rzeczą w każdym gospodarstwie – jest wprowadzanie do obrotu produktów. Jest to nowy przemysł w naszym kraju, więc produkty są drogie. Dla regionu Moskwa to akceptowalne ceny i jest na nie popyt, ale w niektórych głąb Rosji, być może, ta sprawa nie poszły. „Rosyjski strusia” rozwija się przedsiębiorstwo z ich właścicieli i ich fantazji.

Wycieczki z przewodnikiem dla turystów

Pomyślnie właściciele farm wynalazł organizować regularne wycieczki. Do gospodarstwa stale turystów przyjeżdża. Każda godzina wycieczka odbyła, który trwa 30 minut. jej koszt dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 7 lat – 200 rubli. Na początku trasy można kupić jedzenie dla strusi i innych zwierząt służących kosztuje 50 rubli.

Z przewodnikiem jest bardzo interesujące rozmowy, jak farma strusi powstała. Region Moskwa – to nie jest jeszcze gorąca Afryka, i oczywiście, trzeba było wiele wysiłku, aby strusie czują się w domu i aktywnie rozmnażać. Przewodnik odpowiada na wszystkie pytania zwiedzających o tym, jak zorganizować podobny przypadek i hodowla strusi różni się od innych ptaków.

Dla dzieci jest to wycieczka bardzo pouczające. Uczą się wiele o strusi i innych ptaków i niektórych zwierząt. Ponadto, każde dziecko jest ciekawe pasza ptaków egzotycznych i robić zdjęcia z nim.

Trasa obejmuje napoje – jajecznica strusich. Jednakże, jeśli pobyt, można nie mieć czasu, aby spróbować.

Ostrich Farm (Region Moskwa), prowadzi kursy mistrzowskie

W gospodarstwie są organizowane warsztaty malowania jaj. Zwłaszcza dzieci lubią malować dużych jaj strusich i zrobić modelowania. specjalny instruktor prowadzi zajęcia z nimi.

Również w gospodarstwie można kupić pamiątki: magnesy wykonane na zamówienie, jajka powłoki emu (jest ciemno zielone), pióra strusie i więcej.

Można kupić i inne produkty. Ostrich Farm (Region Moskwa) w Starym Kuzminkah sprzedaje mięsa, mięsa mielonego, wyrobów mięsnych i jaja strusie.

opinie

Odwiedzanych przez turystów w gospodarstwie nie zawiedliśmy się. Strusia ferma (Moskwa Region) oceny ma ogólnie pozytywny. Jednak niektórzy byli niezadowoleni, że nie ma takich warunków, jak w niniejszym zoo. Nie wolno nam zapomnieć, że to miejsce jest przede wszystkim gospodarstwa. Ponadto, wielu było niezadowolonych z cen pamiątek: byli uważało zbyt wysokie. Ale na całym gospodarstwie, goście pozostawili swoje poglądy, że wycieczka jak ja, to było bardzo interesujące.

Wiele produktów zakupionych po wycieczce gospodarstwa. Wszystko wyraził opinię, że mięso strusie podobało. To niezwykłe, ale smaczne. Na wszystkich produktach przybysze często nawet nie mają, bo goście są pęknięcia na wszystko od razu!

Goście gospodarstwie powiedział, że są zainteresowani, aby wiedzieć, że strusie żyją w rodzinach – 1 samiec i 2 kobiety. Dla każdej rodziny, oddzielnej komorze 60 metrów długości i dom, w którym śpią. Wiele byli zaskoczeni, że tak duży ptak dość mały mózg, zaledwie 30 gramów. Rozmiar jest pół oka strusia! Dlatego też u ptaków jest bardzo zła pamięć – nawet pseudonim podane bezużyteczny, w każdym razie nie pamiętam.

OOO „rosyjski struś” – słynna farma strusi (Region Moskwa). Zdjęcia można zobaczyć w artykule, ale większość z nich jest na oficjalnej stronie internetowej. Zdjęcia bardzo dużo, i to jest jasne, że ptak jest studzienka zawierała i rozwija się na nich.

mięso strusia, oczywiście, mało kosztowne, ale jest wysoce ceniony za niskiej zawartości tłuszczu i cholesterolu, a wysoka zawartość białka i żelaza. Jest to najbardziej strawne mięso czerwone do ludzi. Nawiasem mówiąc, kiedy uprawiane strusia farma nie używa stymulatorów wzrostu.