787 Shares 1415 views

"Tattler". Restauracja na Kutuzowa

„Tatler” – restauracja z imponującą skalę. Stylowe wnętrze architektoniczne skład sugeruje, że jest to miejsce stworzone dla ludzi z wielkim smakiem i wielkich cech: wysokie sufity, ozdobione sztukaterią, kolumn i oknami z widokiem na nabrzeże. Nad wnętrza hali pracował Irina Glick – popularnego projektanta metropolitalnych. „Tatler” – restauracja, zaprojektowany w kilku stylach, które są niesamowite i kombinacja Nie kłóć się ze sobą. Istnieją elementy klasycznej, pop art, art deco i sztuki współczesnej. Więc stylu empire stalinowska era dał nowe życie. Kontynuując rozmowę o wnętrzu restauracji, należy zauważyć, elementy dekoracyjne takie jak kryształowy żyrandol, skórzanych mebli i czerwonego fortepianu. Przestrzeń wydaje się być otwarty i przestronny, a jednocześnie przytulny i wygodny tutaj.

„Tatler” – restauracja przeznaczone do spotkań biznesowych lub na relaks z przyjaciółmi na weekend. Ze względu na inteligentne oświetlenie jest miło być tutaj rano i wieczorem. Po obiedzie „Tatler” zamienia się w świeckiej instytucji, miejsce na pre-party w kręgu przyjaciół. W restauracji często organizowane są imprezy w modzie. Tu organizować pokazy i prezentacje, moda wykonywać swoją grupę muzyczną. Moda i Styl znajdują się w każdym szczególe. Można to zaobserwować na zdjęciach z archiwum magazynu.

„Tatler” – restauracja, która się modne i wpływowych ludzi w stolicy nie tylko odpocząć i spędzić wieczór w dobrym towarzystwie, ale również do jedzenia. Menu miła odmiana i stosunkowo przystępne ceny. Przeciętny rachunek za obiad tu około 2-3 tysięcy rubli. W menu znajdziesz wszystkie swoje ulubione potrawy – od pierogów i naleśników na carpaccio z łososia nadziewane i karpia. Zwolennicy kuchni japońskiej docenią różnorodność rolek i sushi, i tych, którzy dbają o menu ukraińskiego będzie jak zupa i placki ziemniaczane.

Restauracja „Tatler” ma zadowolić wszystkich klientów, więc menu zawiera wszystkie rodzaje żywności – z języka rosyjskiego na francuski. Ich patronami zadowoleni miejsce z komplementy od szefa kuchni i asortyment nowości. Miłośnicy słodkich, nawiasem mówiąc, nie możemy ignorować markowych minestrone z sorbetem pomarańczowym i miętą i serem suflet i milfeya z sosem jagodowym.

Jest to restauracja w hotelu „Ukraina”. „Tattler” nie można nazwać świecką miejsce, ponieważ jest to miejsce gdzie wszyscy obiad pokaż gwiazdek biznesu, przedsiębiorcy i urzędnicy. Goście mogą zostawić swoje samochody na parkingu, dedykowany restauracja i przejdź do pomieszczenia poprzez tarasie lub przez hotel. Co do zasady, tutaj są zaproszeni na lunch biznesowy oligarchów Capital Partners, a nocą są tu również przynieść swoje młodych towarzyszy.

Obfitość marek i Ponto, trwałe zapachy drogiego alkoholu i pieniędzy w powietrzu, powszechne pragnienie, aby wyróżniać się, aby pokazać się w dobrym świetle – cały kapitał, to całe „Tattler”. Wakacjach tutaj lub nie – wybór należy do Ciebie, ale jeśli zdecydujesz się tu po raz pierwszy, być przygotowane do oceny zarówno przez pracowników i gości.