844 Shares 8146 views

Naprawa laminatu własne ręce bezkrytycznie: charakterystyka, metody i zalecenia

Laminat jest materiałem, który jest stosunkowo odporny na ścieranie, a nawet może w końcu pojawiają się wady w rodzaju szczelin, odprysków, pęcherze i zarysowania. Takie problemy mogą być spowodowane naruszeniem układania technologii. Twarz podobieństwo możliwych kłopotach gdy wykładziny pracuje nieprawidłowo. Jednak laminat naprawić swoje ręce bez dyskryminacji może być przeprowadzone. Do przeprowadzenia takich manipulacji, istnieje kilka sposobów na nich i zostaną omówione poniżej.


Usuwanie zarysowań

Jeśli przesuniesz meble bez użycia specjalnych podłożach lub upuszczać ciężkich przedmiotów na podłogę, zadrapania mogą pojawić się na laminacie. Czasami zdarza się na najbardziej ostrożne obchodzenie powlekanej. Wygląd laminatu może zostać przywrócone dość proste, ale jeśli wystarczająco głębokie zarysowania, to jedynym rozwiązaniem byłoby zastąpienie uszkodzonych desek. Naprawa laminatu z ich rąk, bez dyskryminacji może być przeprowadzone.

W celu uniknięcia ryzyka zarysowania na laminacie, należy użyć podłoża pod nogami elementów meblowych. Ponadto, zanim przejdziemy do laminatu w butach, należy upewnić się, że jest idealnie czyste, jak ziarna piasku przyklejone do podeszwy, może generować ogromną ilość zarysowania. Podłogi laminowane powinny być regularnie czyszczone, używając zalecanych narzędzi.

do rekordu

Jest to najprostsze rozwiązanie do eliminacji zarysowania pojawiają kredki woskowe nadają się one dla małych wad. Można kupić w sklepie i specjalnym kitem, nadaje się do głębszych wyeliminować błędy. Ten ostatni jest przydatny do naprawy i żetonów.

Zalecenia dotyczące pracy

Jeśli zdecydujesz się naprawić swoje ręce laminatu bezkrytycznie, należy przygotować:

  • odkurzacza;
  • szpatułka;
  • Zestaw do naprawy.

Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że zestaw naprawczy odpowiada koloru podłogi. Jeżeli rysy są zbyt głębokie, można po prostu zastąpić uszkodzonych desek. Na uszczelniania kilkoma zadrapaniami zajmie około 15 minut.

Jeżeli kupiłeś kredki woskowe, następnie na zarysowania należy czyścić odkurzaczem pierwszym etapie, a następnie zastosować remedium. Suchymi tkaniny nadmiaru wosk usuwa się z powierzchni, po podstawy jest polerowana. Jeśli rysa była zbyt głęboka, a nie byli zadowoleni z wyniku, możliwe jest, aby wypełnić z błędem kit.

Korzystanie kit

Majsterkowicz dzisiaj często wykonane naprawy laminatu. Z rękami główne problemy mogą być wyeliminowane. W tym celu coraz kit. Przed udaniem się do sklepu, trzeba przygotować kawałek laminatu, który będzie służył jako model dla doboru odcieni. Jakość nie jest warte oszczędności, jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do przypadku, gdy masz do czynienia z głębokimi zarysowaniami.

Porady dom mistrz

Aby wypełnić rysy wklej należy stosować szpachli. Po pierwsze, zaleca się używać jako złom szkolenie laminowanej płyty, a po próbie użyć wykładziny podłogowej. Nadmiar pasty usuwa się czystą część tkaniny zostaje po ponownym wysuszeniu do co 2 godziny.

Eliminacja obrzęk seks masowe

Jesteś wolny do przeprowadzenia naprawy laminatu. Jak usunąć zarysowania, chipsy, pęcherze, można zobaczyć, jeśli czytasz ten artykuł. Kiedy wszystko od podłogi do segregować bez potrzeby lub pragnienie może być zastąpiony przez jednego fragmentu, który spuchł podczas pracy. Aby to zrobić, należy użyć piły tarczowej. W każdym rogu uszkodzonych listew trzeba wywiercić otwory, wychodząc od krawędzi wyrobu około 1,5 cm. W ten sposób eliminuje się możliwość uszkodzenia sąsiednich listew.

W następnym etapie, otwory są cięte wzdłuż długich boków płyty, odstęp pomiędzy nimi powinien wynosić 25 cm. Ołówek powinien narysować linię, która łączyłaby otwory. Mistrz musiał regulować głębokość cięcia piły, aby dopasować grubość laminatu. Jeśli to zalecenie jest zaniedbane, może ulec uszkodzeniu podłoża.

Jeśli trzeba naprawić swoje ręce laminowanych masowe metod tych prac, powinno się patrzeć. Jako jeden z nich działa jak korzystanie z piły elektryczne. Zgodnie z linią poprowadzoną przez następny krok polega na utworzeniu propyl, zaczynając od środka. Aby wyciąć krótki bok deski, należy użyć noża. Wewnętrzna część spęcznionego elementu usunięto, a także pozostałości po uszkodzeniu płytek. Działka dobrze oczyszczone przed brudem i kurzem z odkurzacza. Najbliższe deska z koniecznością pobytu w dobrym stanie, w przeciwnym razie oni też mogą zostać usunięte.

Ostrym nożem usunąć dolną część zamku z nowym produktem. Odnosi się to do krótkich i długich bokach. Wzdłuż obwodu kleju laminatu adzie cieśli jest stosowany, płytka pasuje do miejsca. Czystą tkaniny nadmiaru kleju może być usunięta poprzez umieszczenie górnej towarów na pokład wchodzi również w jednej pozycji.

Zalecenia dotyczące naprawy laminatu wygląd pęknięć i skrzypienia

Jeżeli z biegiem czasu można zauważyć, że laminat zaczął publikować skrzypienie, a między jej lamele pojawiła szczeliny, można spróbować naprawić sytuację. Takie wady mogą wystąpić przy montażu listwy przenoszone przez złącza narzędziowego. W czasie pracy, przy czym niektóre części powłoki są przesunięte.

Z gniazda można walczyć na tej samej technologii jak zadrapania. Ich kamuflaż stosując wosk lub wymianę uszkodzonego obszaru. Nowe paski mogą zostać wzmocnione klejem, bez konieczności korzystania z połączenia narzędzia. Pozwoli to na większą niezawodność. Czasami eksperci użyciu wkrętów samogwintujących.

Naprawa oraz z laminatu z rękami często prowadzone aptekach. Jeśli zauważysz występowanie złamań, a następnie przywrócić pasek nie działa, będą musiały się zmienić. Na tej okładce zdemontowanych części, a następnie w nowych terenach wyzwolonych listew zainstalowanych. To należy uważać na etapie zakupu podłogi, zapewniając blachę. Jeśli chcesz, aby nie było konieczne przywrócenie przez długi czas, najpierw trzeba przestrzegać wszystkie zasady obejmować instalację. Sugerują konieczność przerw technicznych. Ponadto, konieczność przestrzegania prawidłowego funkcjonowania.

Eliminowanie listwy kolizja

Jeśli jesteś podnieść kwestię, jak naprawić laminat, obrzęk, rozdrobnione w rzeczywistości może pojawić się nawet na okładce jakości, należy wiedzieć, że jest opisane w artykule, materiał może być w obliczu problemu kolizji sąsiednich płyt. Problem ten jest nazywany również obrzęk, jak to, które występuje, kiedy materiał na mokro. W tym przypadku, złącze staje się V-kształtny.

Najlepiej jest, aby dbać o to na etapie układania. Aby to zrobić należy pozostawić szczelinę pomiędzy pokryciem ścian i podłogi, w tym przypadku płyta będzie mieć miejsce na ekspansję. Naprawa podłogi jest dość prosta. W związku z tym, w sąsiedztwie ścianki jest usunięta i płytka jest przecięta w kierunku wzdłużnym. W zależności od wysokości wypukłości można usunąć około 5 cm. Jeśli obrzęk nie znika, powinno być umieszczone na powierzchni ciężkich przedmiotów, pozostawiając je na cały dzień.

Ty, oczywiście, można dokonać naprawy laminatu ręcznie. Metody naprawy są opisane w artykule. Jednak, aby zapobiec takiej potrzeby nadal możliwe. Aby to zrobić, należy zamontować cokół nie powinny być wykonywane na podłodze. W tym przypadku, płytki nie będą mogli się rozwijać. Ponadto taki wykładzin podłogowych, jednak nie powinna być wzmocniona do cokołów lub zasady. Wzdłuż ścian instalacji należy wprowadzić kliny, które utrzymują odstęp pomiędzy laminatem i ścianach.

wniosek

Laminat – piękny, ale dość niegrzeczny pokrywę. Podczas pracy, czasem jest też złuszcza. W celu uniknięcia takich problemów, to nie zaleca się do mycia podłogi za pomocą roztworu mydła i wody. Do czyszczenia najlepiej jest używać specjalnych środków, które są zwane oczyszczacze laminat.

laminat naprawa własne ręce mogą być prowadzone na oślep, ale konieczne jest, aby starać się unikać takiej potrzeby. W tym celu, na powłoce być właściwie opieką. Specyficzna struktura nanosi się na powierzchnię, po czym wyciera bazie suchej masy niż szmatki. Jeżeli podłoga została rozlana do wody, należy przetrzeć suchą szmatką. Każda minuta będzie zwiększać ryzyko obejmujące paczkę. Jeśli tak się stanie, zarząd będzie musiał całkowicie lub częściowo zmienić.