81 Shares 5289 views

Flirty sukienki dla niemowląt: Program szydełka. Crochet dla dziewczynek

Zdarcia wygląda flirt związane z hakiem strój dzieci. Elementy napędowe to odzieżowe są zawsze trudne, ale na pewno daje niezrównane rezultaty. Najważniejsze – ostrożnie, żeby go zrozumieć i starają się w spektaklu, a następnie każde dziecko będzie prawdziwa księżniczka w sukni ręcznie.

Celem kokietka

Dość często w produkcji odzieży dziecięcej użyciu szydełka. Programy dla dziewcząt oferują modele, ekscytującą różnorodność wzorów i możliwości ich powtarzania mistrzów różnych poziomach eksploatacji sprzętu.

Budowa wzorców opartych na jarzmie pozwala symulować zarówno elegancki i codzienny strój. Z tej części łatwiej zorganizować rękawach i szyi. Ponadto, jest to dobry element dekoracyjny, który może być używany do skoncentrowania się na górze lub na dole kurtki.

Piękne ażurowe jarzmo dopasowanie nie jest bardzo trudne. Ale efekt tego jest dużo większy niż czas spędzony na jego produkcję. A wszystko z powodu ról praktycznych i dekoracyjnych jarzmo jest trudny do przecenienia. Z tego powodu większość bluzki i sukienki dla dziewczynek zgadzają się dokładnie z Basków.

elegancka prostota

Jak wiadomo, każdy hak wzór – połączenie kolumn i pętli powietrza. Rozważmy dziania kołowego jarzmo, które nie wymaga specjalnych umiejętności, a system pracy jest bardzo proste i jednoznaczne.

Zaczynamy pracę od góry. Uzyskaniu wymaganej liczby pętli powietrza i provyazyvaem kolumna 1 wiersz 2 bez nakida poprzez pętlę, co pętlę 2 z nimi powietrza. W następnym rzędzie składa się całkowicie z kolumny bez SC w każdej pętli. Trzeci wiersz drutach, jak pierwszy. Dalej – 5-6 rzędy kolumn bez SC. W tym momencie, nie należy zapominać, że musimy stopniowo dodać pętlę, w przeciwnym razie nie będzie flirtować i pończochy.

Późniejsze wzór składa się na przemian z dwoma rzędami. Po pierwsze, możemy powtórzyć pierwszy numer, który zaczyna się flirt dla dziecka strój szydełka. Schemat sekundę nawet prostszy: seria kolumn, bez sc.

Ta sukienka wykonywane kilka kolorów przędzy, a ona flirt urządzone proste, ale wyraziste dzianiny kwiaty, co czyni ogólny skład kompletnego i harmonijny.

Biała sukienka hak dla najmłodszych

Kolejny model jest również łatwe do wdrożenia. Jest ona odpowiednia dla najmłodszych dziewczynek. To może być świetny strój na chrzciny. Praca nie zajmie dużo czasu, ale efekt jest po prostu oszałamiające.

Zacznijmy od tego, że jest lepiej zacząć dziewiarskich nie są w kręgu. Spowoduje to, że z tyłu klamry. W przeciwnym razie, szyja będzie zbyt duże, a sukienka będzie wyglądać niechlujnie.

Dziania rozpoczyna serię kolumn, nie SC w każdej pętli łańcucha podstawy pętli powietrza. Następne wykonania 2 kolumny SC : 1 pętli powietrza, i w tej samej kolumnie z podstawy 2 SC. Przez pętlę poprzedniego rzędu powtórzyć ten wzór. Seria obok pasuje pod pętli powietrza, co jest między słupkami. Po 3-4 przeprowadzić rozbudowę seryjnej. W tym provyazyvaem 8-10 razy wzoru elementu między dwoma elementami z poprzedniego rzędu. W tym modelu, tym szerszy flirt, tym bardziej piękny jest.

Gdy jest on utworzony przez jarzmo haka dziecko strój, obwód, który jest opisany powyżej, bit provyazyvaem koło z takim samym wzorem, a następnie przystąpić do bardziej skuteczne. Jego wybór jest dla tkaczy.

niezwykły wzór

Następnie zastanowić się, jak robić na drutach flirt mały, ale niezwykły i proste. Składa się z kilku części, które ostatecznie tworzą piękne zakrzywione zęby.

W tym schemacie, używane pręty z jednej sc i bez niego, pętle powietrza i prętów o wspólnym wierzchołku. Najnowsze provyazyvayutsya w następujący sposób: najpierw do 1 bara z SC, ale nie dovyazyvaem go, a następnie 2, jak również i w tym samym miejscu, a następnie połączyć wszystkie trzy wierzchołki jedną pętlę.

Dla bardziej wyraziste wzorca górnego łańcucha powietrza pętle przywiązany kolumny bez SC. Na centralnym elementem programu pokazuje, jak dokonać przejścia od jednej do drugiej serii.

Kontynuuj sukienki dziewiarskich dla dziewczynek może być pokazany na drugi wzór drukowanej. Jest to również zrobić w kółko. Rękawów są utworzone przez łańcuch pętli powietrza, które wówczas nadal dzianie.

Że artykuł był dokładny, spróbuj zrobić przejście do nowych barów była liczba boku. Gdzie są najmniej widoczne.

Kwiatowy wzór z rombów

Często różne kwiatowe wzory szydełka odgrywa. Programy dla dziewcząt pozwalają na tworzenie w tym stylu szczególnie eleganckie rzeczy, więc rozważyć jedną z niezwykłych odmian.

Uzyskanie łańcuch ściegów, 4-krotnie, plus 2 pętli do podnoszenia. Trzeci z końcem pętli z kolumny SC provyazyvaem wykonać jedną pętlę powietrza i dwa więcej z tej samej kolumny. Kontynuujemy dziewiarskich do końca. Więc robimy 6 rzędów, w których kolumny są ściśle jedna nad drugą.

Siódmy rząd słupów między grupami provyazyvaem 3 pętli powietrza, przy czym jedna z grup cięte na wzór zaczął zbiegają się klina. Ósmy rząd zaczynają tworzyć zewnętrzną ostrza. W związku z obecnym programem, jeden z nich blisko, a drugi, pierwsze rozszerzenie, a następnie Zamknij. Gdy wzór jest kompletna, przejdź do szydełkowania kształtach diamentowych za pomocą wentylatorów z trzech filarów, które są przesunięte provyazyvayutsya łańcucha pętli powietrza. W ten sposób możliwe jest dostosowanie wielkości jarzmo zgodnie z wzorem przyszłego sukience.

polędwica kokietka

Wygląda na miłą białą suknię, hak połączony z techniką pachwinowej. Jego istotą jest tworzenie wzorców komórek. Proponowany model ma nieco skomplikowany kształt.

Oto wzór jest tworzony nie tylko malowanie komórek, ale provyazyvaniya innych pierwiastków w wyniku rombów. Kokietka nie zmieścić się w kierunku pionowym i poziomym.

Rdzeń rombu powstaje postępującego dodawania i redukcji z nakida kolumny oraz zwiększenie liczby pętli powietrza od dwóch do 5. W pierwszym rzędzie dzianiny kolumnie wzoru 1, drugie – 3, trzeci – 5, w czwartym – 3, w piątym – 1.

Jeśli nagle okazuje się pięknie zorganizować okrągły dekolt, to sprawia, że kwadrat lub kołnierz następnie wiązany wzór ażurowy. Główne sukienki tkaniny można kontynuować w technologii schabu i każdy inny przypadkowy wzór.

motywy kwadratowych

W tym przypadku, jeśli sukienka potrzebuje kwadratowe jarzmo, można połączyć go z poszczególnych motywów. Do tego pasuje do każdego systemu, który jest w zbiorach mistrzów. Rozważmy jeden z nich.

Opiera się ona na kwiat cztero punktową, która jest z dzianiny z kolumnami bez nakida na pierścieniu pętli powietrza. Pomiędzy płatki wykonywane są także pętle powietrznych, które są podstawą do następnej serii. Jest na poprzednich szczytów płatki provyazyvaetsya jeden post z SC. Jest on podzielony w tym samym łańcuchu powietrza.

Następujące rzędy są dziane w technice koło zaokrąglenie. W narożnikach napędowa składa się z 2 kolumn z SC postaci pozostała kwadratowych.

W razie potrzeby, ten wzór może zmieniać się bujne kolumn, zacienione komórki lub inne elementy do uznania przez wykwalifikowanych pracowników.

Dużo miejsca dla kreatywności

Odpowiedni wzór można znaleźć w dowolnym miejscu lub przyjść w celu uzyskania oryginalnego flirt dla dzieci ubrać hak. Układ zbudowany jest na bazie różnych przeplotów kolumn i napowietrznych pętli. We wszystkich modelach ma miejsca na kreatywność.

Piękny jarzmo jest otrzymywany poprzez okrągłą serwetkę i rozpocząć dziania nie jest centralną częścią, ale gdzieś od jednej trzeciej od krawędzi. Można wziąć w tym samym deseniu i centralna część do wydania okrągłe motywy, które później zamieniają się w prawej części przyszłego zużycia.

Ważne w szydełku – nie bój się eksperymentować i tworzyć. Wynikiem tego procesu będzie wyjątkowa sukienka dla dziewczynek w każdym wieku.