542 Shares 7572 views

Krótko o tym, jak rysować anime ołówek

Jeśli dziecko czuje potrzebę codziennego rysunku, należy rozważyć możliwość kształcenia w szkole artystycznej, gdzie już 10-12 lat dzieci są wtajemniczeni w tajemnice twórczych artystów i dać podstawy czytania i pisania fikcji.


W celu zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie rysunku ołówkiem lub malowania, trzeba być sumienny, uprzejmy i celowy. Czasami te cechy są wyceniane znacznie wyższa niż zdolność wrodzoną i daje bardziej wymierne efekty. Ogromna ilość nowych informacji na temat różnych technik rysunku, wszelkiego rodzaju materiałów użytych do tego celu, wynikający z dzieckiem, należy jakościowo przez nich zrozumiany. Po trudnej przemiany z płaskiego obrazu do określonej objętości o wiele trudniejsze i wymaga dodatkowych kosztów fizyczne i psychiczne.

Jeśli Twoje dziecko wie, jak rysować anime ołówek i robi to po obejrzeniu kreskówki stosowne, poprosić ich, aby przejść dalej. Pokaż mu srisovyvanie technikę ze zdjęciami zwierząt.

Koty rysunki ołówkiem, można zacząć od szkicu, który definiuje środek pyska zwierzęcia, a rozróżnienie między uszami i oczami na środku nosa. W tym samym szkicu trzeba poziomą linię między oczy, nos na linii, usta i podbródek. Dokładnie sprawdzić z kątów kot fotograficznych tych linii, które pomieści przyszłe szczegóły: uszu, oczu, nosa, ust. Przed jak narysować włosy ołówek lub pojedynczych włosków kot, wąsy i brwi, wskazać wąskie zakrzywione linie wokół oczu i nosa, obszarów o gęstej sierści, obszar jamy ustnej. Zaobserwować proporcje podczas dokonywania szkice poszczególnych części: nosa i uszu. Rysunek powinien być postrzegany bardziej oświetlone obszary i zaciemnione. Na tym etapie konieczne jest, aby utworzyć szkic zwrócić uwagę dziecka na fakt, że różne części głowy zwierzęcia jest inna długość i gęstość włosów i że klapa może wyświetlać te cechy. Podkreślić dziecku drogę światło pada na pysk kota, które części wełny w związku z tym konieczne jest, aby przyciemnić, a co – aby rozjaśnić.

Dla tych, którzy chcą nauczyć się rysować anime ołówek i uczyć się tej sztuki, zaleca się codzienne ćwiczenia wystawił ręcznie. To zajmie Ci około 20 minut dziennie. Skonsolidować umiejętności, zacznij rysować okręgi i elipsy w prawo i lewo. Zatem pożądane jest, aby umieścić linia łącząca był niepozorny. Rysować elipsy w różnych kierunkach i pod różnymi kątami: to daje możliwość tworzenia wzorów na rysunkach anime dynamiki. Rysować pionowe i poziome linie w różnych kierunkach – od siebie i do niej, starają się je jako gładka; eksperyment, tworząc „wolno” i „szybko” linię „ciężki” i „lekki”. Wszystkie te umiejętności będzie okazją, by zrozumieć naukę o anime i nauczyć się rysować anime ołówek ci. Jedną z najbardziej użytecznych ćwiczeń jest rysunek równoległy Liny. Mogą być one proste lub zakrzywione, czy kwadrat, koło, elipsa, etc. Ważne jest, aby zamknąć (wewnątrz lub na zewnątrz) można narysować postać z równoległymi liniami. Eksperyment z powolnym i szybkim rysunkiem różnych kształtach geometrycznych, jak i praktykujących rysunek otzerkalennyh (symetrycznych) przedmiotów. Staramy się wyciągnąć z naturą, z pamięci ze zdjęciami.

Dobrze, jeśli dziecko będzie obok nauczyciela, który będzie mu powiedzieć jak rysować anime ołówek zgodnie z prawem klasycznego rysunku (perspktivy proporcjach, etc). Ale w tym przypadku, nie może obyć się bez codziennych treningów uoprnyh skierowanych za rękę i chęć opanowania tego aspektu sztuki. Po tym wszystkim, w końcu, tylko wiara we własne siły i chęci do nauki, jak włączyć preodlet najbardziej pozornie wysoką granicę i dojść do celu.