476 Shares 6671 views

Zabytki Moskwy w języku angielskim: od Kremla do międzynarodowego centrum "miasto Moskwa".

Moskwa – stolica Rosji, twierdzi, że jest jednym z najbardziej popularnych i najbardziej niesamowitych miast na świecie. Dlatego warto zwiedzić zabytki Moskwy w języku angielskim, aby na przykład opowiedzieć o tym zagranicznym turystom w mieście, opowiedzieć o swoim ulubionym mieście za granicą i tak dalej. W tym artykule opisano, jak zabytki stolicy są wymawiane w języku angielskim. Ta wiedza będzie przydatna dla osoby podróżującej.


Kreml moskiewski

Lista pod nazwą: "zabytki Moskwy w języku angielskim", oczywiście, warto zacząć od słynnego Kremla Moskiewskiego. Kreml moskiewski – tak pisze i wymawia legendarną rosyjską strukturę. Kreml moskiewski jest najstarszym budynkiem w Moskwie, poza tym jest rezydencją rosyjskiego prezydenta.

Teatr Bolszoj

Majestatyczne Bolshoi i Teatr Maly to najbardziej kolorowe zabytki Moskwy. W języku angielskim nazwa teatru nie brzmi The Big Theatre, jak wielu naszych rodaków wierzy. Cudzoziemcy są hojni i szanują widoki obcych państw, a nie tłumaczą nazwiska na swój sposób, nazywają to teatrem bolszewickim.

Wieża telewizyjna Ostankino

Słynna wieża telewizyjna Ostankino jest najbardziej znanym punktem w Moskwie. W języku angielskim nazwa tej struktury jest tłumaczona jako wieża telewizyjna Ostankino. Wieża telewizyjna Ostankino znajduje się w rankingu najwyższych na świecie budynków. W tym samym czasie "Ostankino" jest prawie dwukrotnie wyższe niż piękno Paryża – Wieża Eiffla.

Plac Czerwony

Jako zabytki Moskwy dźwięk w języku angielskim, ciekawe jest, aby nauczyć się zarówno dorosłych jak i dzieci. Przecież w lekcjach języka angielskiego często trzeba powiedzieć o swoim kraju ojczystym, o stolicy, a także o sławnych miejscach. Plac Czerwony lub Plac Czerwony jest jednym z najbardziej znanych atrakcji w Rosji. Liczne grupy turystów z całego świata odwiedzają Plac Czerwony.

Katedra św. Bazylego

Św. Basil's Cathedral jest świątynią, która znajduje się na słynnym na całym świecie Placu Czerwonym. Dla wielu znana jest jako świątynia Trójcy lub Jerozolimy, turyści znają tylko obecną nazwę struktury architektonicznej. Ta świątynia jest rodzajem symbolu Rosji, zawiera wiele historycznych skarbów i reliktów.

"Miasto Moskwa"

"Moskwa Miasto" lub Moskwa-miasto to nowa dzielnica biznesowa w stylu secesyjnym, która stała się ulubionym miejscem dla wszystkich turystów.

Informacje na temat tego, co zwane są zabytkami Moskwy w języku angielskim – jest niewątpliwą użyteczną wiedzą. Studenci będą mogli porozmawiać o swoim kraju bardziej szczegółowo w lekcjach języka angielskiego, a dorośli podczas podróży będą dzielić część ich historii z obcokrajowcami. Przecież ludzie z wielu krajów chcą zobaczyć słynne rosyjskie zabytki z własnych oczu.