114 Shares 3179 views

"Revidoks": opinie. Revidox (kapsułki): Negatywne opinie

Zdecydowana większość z tych, którzy oglądają ich zdrowia i chcą pozostać tak długo, jak może być młody i piękny, podejmują różne witaminy i suplementy diety (suplementów diety). Na jednym z nich zostaną omówione w naszym artykule. Poinformujemy Cię o przygotowaniu „Revidoks”: komentarze o tym, specyfikacje i inne informacje zostaną również omówione szczegółowo. Oddzielnie, dowiemy się, dlaczego to znaczy od wielu nabywców umieścić szacunki z „minus”.


Lek „Revidoks”: strukturę i własności farmakologiczne

„Revidoks” – kapsułka do podawania doustnego. Są one przeznaczone do ogólnego odmłodzenia i profilaktyki chorób sercowo-naczyniowych. Są one źródłem przeciwutleniaczy i wielu innych składników odżywczych. Preparat zawiera ekstrakt z winogron, ekstrakt z całych granat, flawonoidy, kwas elagowy, resweratrol i inne substancje biologicznie czynne pochodzenia naturalnego. Ponieważ to narzędzie jest non-lek, jest on sprzedawany w aptekach bez recepty, a cena za jednostkę począwszy od 1200 i do 2000 rubli. W opakowaniu – 30 kapsułek golfowe (opakowanie) jest przeznaczony dokładnie za miesiąc złożenia wniosku.

Do zapobiegania chorób i stanów których producent zaleca stosowanie suplementów diety „Revidoks”

Tytułowy środkiem jest tonik w naturze i nie jest przeznaczony do leczenia dowolnej choroby. Tak więc, instrukcje lek „Revidoks' do zastosowania jest dostępny w każdym opakowaniu, trzeba pić jedną kapsułkę dziennie. Producent obiecuje następujące efekty po regularnym i długoterminową (do 6 miesięcy) stosowanie BUD:

 • poprawa ogólnej kondycji skóry i poprawia jej elastyczność;
 • wygładzania zmarszczki;
 • spowalniania starzenia komórek skóry;
 • ochrony serca i naczyń krwionośnych z możliwych chorób;
 • poprawa metabolizmu stopniowe normalizacji masy;
 • leków wywiera także działanie przeciwzapalne na światło.

Oto właściwości jest zły „Revidoks”. Instrukcje użytkowania są podkreślił również, że lek ma tak zwany „efekt kumulacyjny”, to znaczy, że już ją pić, tym lepsze rezultaty jego stosowania.

Jaki jest mechanizm działania oznacza „Revidoks”?

Producent podaje następujące dane są oparte na badaniach in vitro (in vitro) i in vivo (u ludzi) w pierwszych miesiącach stosowania agent „Revidoks” aktywnie neutralizują wolne rodniki, a tym samym przedłuża żywotność komórek ciała. To zwiększa ochronę skóry przed promieniowaniem UV, a także uruchamia tak zwany „gen długowieczności” – Sirtuiny. Dalsze korzystanie z narkotykami obniża poziom cholesterolu, pomaga serce i naczynia krwionośne działać lepiej i wzmocnić je, poprawia krążenie krwi w tkankach. Na tej samej scenie „zły” Revidoks uaktywnia metabolizm i stymuluje produkcję kolagenu, co daje elastyczność skóry i pomaga wygładzić drobne zmarszczki. Według danych uzyskanych od producenta, czyli do 79,5% poprawia nawilżenie skóry i jej elastyczność wzrasta do 43,6%. Do 39,1% zmniejsza głębokość i widoczność zmarszczek, 34,5% zmniejszona ekspresja plam pigmentowych, a cera poprawia się aż o 88%. Ale jak już wspomniano powyżej, lek ma jedną poważną wadę – wysoką cenę, więc warto wiedzieć, czy istnieją środki, które mają podobne działanie.

Suplement diety „Revidoks”: odpowiedniki

W rzeczywistości, efekt tego leku opiera się na fakcie, że składa się z substancji, które są silnymi przeciwutleniaczami. W tym przypadku są one przygotowane z wyciągiem z granatu i winogron. W niższej analogu leku „Revidoks” można użyć kombinacji suplementy „wyciąg z czerwonego wina” z „parapharma”, „granatu Extract” lub „Granatin Q10” i tabletek selenu. Można obliczyć, ile to będzie kosztować w ciągu miesiąca 1 analogi oznacza „Revidoks”:

 • BAD „ekstrakt z czerwonego wina” – cena od 180 do 200 rubli za opakowanie;
 • Produkt „Wyciąg z granatów” od firmy „Super Zioło” izraelski produkcji – $ 19 (660 rubli) za opakowanie;
 • dodatek „Selen jest wartością” – 65-75 rubli opakowaniu.

W sumie okazuje się około 900 rubli – podobnie jak leki, które są uważane podobnie oznacza „Revidoks”. Oraz analogi biorą suplementów diety Neocell w połączeniu z dodatku „Selen jest atutem” lub „źródło Naturals” i razem z selenem. Jeśli wywołana suplementów diety nie można znaleźć w aptece, można je zamówić w sklepach internetowych w bardzo przystępnej cenie – do 700 rubli za sztukę, w przeliczeniu na miesiąc codziennego podawania.

Pozytywne opinie o leku „Revidoks”

To właśnie ci, którzy zaznaczyć narzędzie naprawdę pomogło poprawić kondycję skóry i poprawy zdrowia:

 • po kilku tygodniach przyjmowania leku rzeczywiście poprawia koloryt zauważalnie osoba;
 • paznokcie w trakcie trwania aplikacji stają się silne, szybko rośnie;
 • Skóra staje się bardziej elastyczna (to typowe sposoby wykorzystania, zwłaszcza młodym kobietom w wieku do 40 lat);
 • jest łatwy w obsłudze – dziennie trzeba pić tylko jedna kapsułka BUD „Revidoks”.

Odpowiedzi na jego temat, w większości pozytywnych od tych, którzy propylo lek co najmniej kilka miesięcy. Zasadniczo wszyscy piszą, że „wow-efekt” nie można oczekiwać od niego, ale w tym samym czasie, skóry u pacjentów otrzymujących BUD naprawdę staje się świeża, elastyczna, młodszy wygląd.

Kapsułki „Revidoks”: Negatywne opinie

Oczywiście, oprócz zwolenników leku, są tacy, którzy świętują i negatywne aspekty jego stosowania, to co:

 • zdecydowana większość narzeka na ceny BUD – pakowanie koszty od 1200 rubli, ale średnio w aptekach – od 1500 do 2000 rubli (w zależności od regionu), a także, aby uzyskać pożądany efekt ze środków przyjmujących, trzeba pić kilka kursów z rzędu – do 6 miesiąc;
 • widocznych głębokich zmarszczek, nie zapisać;
 • oraz u pacjentów otrzymujących środki „Revidoks” nie obserwowano utratę obietnice producenta Waga;
 • wielu podejrzewa, że lek nie ma wpływu innego niż „placebo” – to znaczy, że wierzę mocno, że to pomoże Ci stać się piękniejsze i młodsze, więc myślę, że to się dzieje;
 • stosowanie trwania ciągu 1 miesiąca oznacza efekt (odmładzające, nawilżające skórę od wewnątrz, i tak dalej), większość kupujących nie oglądam w ogóle.

I te cechy uzyskuje suplementy „Revidoks” negatywne opinie o niej można podsumować w dwóch słowach – „cena” i „bezużyteczny”, chociaż to ostatnie twierdzenie jest dyskusyjna, przyjrzyjmy się, dlaczego tak się dzieje.

Dlaczego jeden zły „Revidoks” pomaga, ale dla innych to jest – to strata pieniędzy

W artykule wspomniano, że oznacza „Revidoks” – Program suplement diety, a nie lek. Lek jest mało prawdopodobne, aby zaoszczędzić od istotnych problemów zdrowotnych lub wygląd. Podczas stosowania leku, „Revidoks” lub jego analogi, trzeba prowadzić zdrowy tryb życia, jeść dobrze, pić dużo wody, nie palić lub nadużywanie alkoholu, ćwiczenia i spać przynajmniej 7-8 godzin dziennie. Sędzia dla siebie, jeśli pali paczkę papierosów dziennie podczas przyjmowania suplementów diety „Revidoks” chcąc poprawić cerę, to jest naturalne, że lek nie działa. Sam W celu zmniejszenia wpływu dodatków na „nie”. To samo odnosi się do spożywania alkoholu, niedożywienia lub chronicznego braku snu. No dodatek nie usunąć worki pod oczami, jeśli spać 4-5 godzin dziennie i są w stanie przewlekłego stresu w miejscu pracy; nic nie pomoże schudnąć, jeśli przekraczać zalecanej dziennej dawki kalorii w kilka razy. Dlatego lek „Revidoks” opinii jest dość kontrowersyjna, ponieważ wiele zależy od osoby i od życia, że prowadzi w czasie rzeczony BUD.

Kupić pojazd lub nie: Podsumowanie i wnioski

Oczywiście, mieszka w nowoczesnej metropolii i pracuje w trybie ciągłej presji czasu, osoba po prostu trzeba wziąć witaminy lub leki, które pomagają wspierać ogólny stan zdrowia. Wykorzystanie funduszy „Revidoks”, jeśli nie będą one miały widoczny efekt (najgorszy przypadek), to nadal pomaga wzmocnić organizm i zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia. Zwłaszcza jeśli rok go używać regularnie PRZEDMIOTY kilkakrotnie. Oczywiście, kupić lub jego analogów – Ty decydujesz, jak BAA „Revidoks” jest dość drogie, zwłaszcza w regionach, a zalecany czas przyjmowania do sześciu miesięcy.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu zdecydować, czy kupić lek „Revidoks” – opinie o czerpie dość niejednoznaczny obraz aplikacji, ale żaden z nich nie jest bardzo negatywne, lek nie powstają alergię, wyrażone siebie i innych skutków ubocznych , Co najwyżej, co ryzykujesz kupując oznacza „Revidoks” – brak widocznego działania i własne pieniądze.