826 Shares 7212 views

Dmitry Karpachev – znany psycholog i nadawca

W ciągu ostatnich kilku lat jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych ukraińskich prezenterów telewizyjnych zaczął ćwiczyć psycholog Dmitry Karpachev. Kim on jest? Skąd jestem i kim jest jego rodzina? showman sam niechętnie się na tematach dotyczących jego życia prywatnego, starając się nie komentować i utrzymać w tajemnicy przed prasą i publiczności, ale jest to coś wiemy na pewno.


Dmitry Karpachev – Biografia

Dymitr z małego ukraińskiego miasteczka – Kirovohrad. Ros sumienny i dociekliwy chłopiec. Pomyślnym ukończeniu szkoły średniej wstąpił do University of Technology, Wydział w rodzinnym specjalności w marketingu. Drugi (wyższy) wykształcenie otrzymał w stolicy Akademii Nauk Wyższej Szkoły Socjologii. Ale mimo tych sukcesów w głównym zajęciem, Dmitry zawsze był zainteresowany psychologicznej sfery ludzkiej natury. Dlatego coraz certyfikowany specjalista w zakresie marketingu, postanowił poświęcić się całkowicie inną naukę – psychologię.

Z wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem Dmitry Karpachev ukończył Kirovograd Regionalnego Instytutu Zarządzania i Ekonomii (Wydział Psychologii i coaching). Za jego ramionach – także szeregu specjalistycznych seminariów i konferencji, nie tylko w swoim ojczystym kraju, ale także daleko poza jej granicami. Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia psychologów i psychoterapeutów na Ukrainie (Kijów), ma dyplomów i świadectw Moskwę i organizacji europejskich.

kariera telewizyjna

Od 2003 Dmitry Karpachev rozpoczyna prywatną praktykę (psycholog), a jego kariera telewizyjna rozpoczyna się w 2009 roku, kiedy jeden z głównych kanałów są zaproszeni, aby stać psycholog napiętej i emocjonalne transferu politycznego ( „Shuster Live”). Po zaledwie dwóch latach pracy na STB w 2011 roku Dmitrij stał się wiodącym programem „Kochanie, jesteśmy zabijania dzieci.” Zaczyna się jej wejście do Olympus i miłości ludowej. Następnie, nie będzie innych, nie mniej ciekawych projektów, wysoka ocena jest wynikiem nie tylko do ważnych i ciekawych przedmiotów, ale również charyzmy prezentera, jego profesjonalizmu i ludzkich cech. Jest on jednym z niewielu przywódców, którzy nie pracują na wcześniej napisany scenariusz i zawsze prowadzą ożywioną dyskusję z bohaterami jego telewizji.

Rodzina Dmitry Karpaczowa

Co do zasady, Dmitry nie próbuje wypowiedzieć się na temat zagadnień związanych z ich życia osobistego. Jego rodzina składa się z trzech osób – żony Iriny i Svyatogora syna. Jego przyszła żona poznał podczas gdy nadal nieznany psychologa, w jego rodzinnym mieście Kirovohrad. Irina zawsze była tam, a nie tylko inspirowane przez Dmitry do nowych osiągnięć, ale zawsze był niezawodny wsparcie, lojalnym przyjacielem i człowiek kochający. Stała się jego żona w tym samym roku przełomowym (rok 2009), związany z ruchem, a nowy etap w życiu. Kilka miesięcy po ślubie młoda para odkrywa, że ich życie wkrótce będzie nowy człowiek, jak się okazuje później – ulubionego syna. Teraz jest pięć lat.

Irina została poświęcając się rodzinie i wychowania. Praca małżonka, ze słowami Dmitry, trener jogi, ale jest to bardziej jest to hobby niż praca.

projekty telewizyjne z udziałem Dmitrija Karpaczowa

Dmitry Karpachev została twarzą i niezastąpiony wiodącą następny bieg STB:

  • „Kochanie, jesteśmy zabijania dzieci.”
  • "Lie Detector".
  • „Jeden za wszystkich”.
  • „Ciąży w wieku szesnastu lat.”
  • Post-show "Matki i córki".
  • „Reguły życia”.
  • „Zapisz naszej rodziny.”

Jest również stałym psycholog-konsultant i ekspert od wielu innych projektów telewizyjnych, w szczególności program telewizyjny „All bude dobre!”.

wniosek

Dmitry Karpachev – psycholog, znany prezenter telewizyjny, opiekuńczy mąż i kochający ojciec. Przeszedł przez długi czas do celu i osiągnąć dobre wyniki, a dzięki uniwersalnej miłości uczciwości, a przede wszystkim do siebie. Pomimo faktu, że włożył wiele wysiłku, aby zrozumieć zawiłości zawodu marketingu, jeszcze Wysłuchał wewnętrznej „I” i poświęcił swoje życie na swoim ulubionym zajęciu – psychologię. Z tego powodu, bez przesady, fatalny wybór zmieniła nie tylko życie, ale także Dmitrij los wielu innych ludzi pomógł i nadal to robić.

Dymitr nie dzieli ludzi na sukces i przegranych. On prowadzi swoje badania i szkolenia psychologiczne, on zawsze stara się otworzyć oczy mężczyzny na swoich wewnętrznych problemów, ale ich nie określił. Tak, człowiek zrozumiał swoje błędy i niedociągnięcia, sam może je wyeliminować i zacząć nowe, udane i szczęśliwe życie. A przykładem bohaterów licznych transmisji Dmitry Karpaczowa widza może analizować tę czy inną sytuację i zachować je ze swojego życia osobistego lub już do czynienia z niektórych badań, będziemy wiedzieć, jak lepiej i bardziej poprawne, aby je przezwyciężyć.