801 Shares 5258 views

Jak zbierać walizkę na morzu: lista rzeczy, porady i wskazówki

To jest niemożliwe do przecenienia znaczenie takich imprez jak letni wyjazd. To jest coś, że wiele z nich czeka na cały rok, jest w stanie nigdzie iść raz. Oczywiście, to wydarzenie jest bardzo szczęśliwy i przyjemne. To tylko dla większości z nich jest w cieniu straszliwej problemu jak zbierać walizkę na morzu? Oznacza to, że rzeczy wydają się być trochę, ale wciąż da się zmieścić w bagażu wszystko.


Z reguły, zamiast wymaganego łupkowego plaży, dziewczyna bierze masywne sandały obcas. A potem okazuje się, że chodzić w nich szczególnie nigdzie iw ogóle mają jakikolwiek strój nie pasuje. Aby nie zepsuć swój banalny brak konieczności potrzebują odpowiedzialnego podejścia do kolekcji.

Strój kąpielowy, tunika i łupki

Można dokonać rozpoczęcia przez najbardziej oczywiste. W zasadzie, każdy wie, jak zbierać walizkę na morzu, ale z jakiegoś powodu, zapomnieć o nim, chcąc zabrać na wakacje ze wszystkim, co jest, a nawet więcej. W rzeczywistości, na wycieczkę do morza wymaga długiej obecności na plaży, więc zbyt wiele ubrań i butów, w których nie da się chodzić po piasku, nie jest wymagane. Ale co dokładnie trzeba wziąć – to stroje kąpielowe.

Ich każda kobieta i dziewczyna powinna być co najmniej dwa. Ponieważ krawędzie gorących i wilgotnych ubrań kąpieli w tym, nie będzie miał czas do wyschnięcia na noc. Oprócz dwóch strojach kąpielowych, potrzebne jakieś łupki, w którym planuje się przenieść na plażę, jak również kilka opcji z plażowych tunik. Jeśli żadna zostanie znaleziony, można zabrać ze sobą w parze.

fryzura

Ten ostatni, który jest również konieczne ze względu na plaży, tan i słońce – w nakryciu głowy. jeden byłby wystarczający, ale to jest – czapka lub chustka, nie jest tak ważne. Różnica polega na tym, że zbyt wymiarowe sukienka w walizce po prostu nie pasują, a ponadto może być zdeformowany i tam. Dlatego najlepszym rozwiązaniem – zabrać ją ze sobą do samolotu lub pociągu.

Zestawy dla wycieczek i strój wieczorowy

Tak więc zabrać ze sobą wszystko, czego potrzeba do plaży, a jednocześnie rzeczy nie zajmują dużo miejsca. Jest to szczególnie ważne, gdy zbieramy walizkę na morzu. Lista kontrolna w rzeczywistości nie jest zbyt duży. Ale to nie znaczy, że możemy wziąć ciężar wszystkie niepotrzebne. Tak więc, jeśli mówimy o ubrania, to będzie wystarczająco jednego zestawu szorty i bluzki lub bluzki i spódnice. Musiał udać się na wycieczkę.

Druga opcja – ubrania można umieścić na, i zmusić go do miejsca przeznaczenia. Taki zestaw wziąć parę butów na płaskim torze. A to jest więcej niż wystarczająco. Ale taka odzież jest zwykle nie przedmiotem kontrowersji, w rzeczywistości, pytając, jak zbierać walizkę na morzu, kobieta ma coś innego na uwadze, jak zmieścić się w bagażu piętnastu wieczorowych sukienek? Tutaj konieczne jest zastrzec, że ideałem jest, aby jak najwięcej opcji, ile wieczorne wieczory w podróży czeka na ciebie, ale nie zawsze jest to realne. Buty precyzyjnie jest jedynym podjąć. Inaczej walizka prostu pęknie.

Idziemy z dzieckiem na morzu. Co zabrać?

Teraz załóżmy, że idzie nie tylko dziewczyna, a kobieta z dzieckiem. W tym przypadku, wszystkie poprzednie wskazówki nie są odpowiednie. Ponieważ, po pierwsze, sprawa pozostaje ten sam rozmiar i potrzebę zapewnienia dwie rzeczy. Po drugie, konieczne jest w celu zapewnienia wszystkich oraz bardziej dokładnie przygotować. Jak zbierać walizkę na morze z dzieckiem? To jest pytanie dla wszystkich matek, i to jest naturalne. Tutaj konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na wiek podróżnego. Po tym wszystkim, jeśli nie jest on nawet trzech lat, dużo ubrań dla dzieci zabrać ze nie jest to konieczne. Lepiej jest zostawić miejsce dla apteczek. Trzy zestawy ubrań, w tym czwartym, w którym dziecko jest wysyłany do drogi na tydzień wystarczy. Te buty i jedna para kąpielówkach. Ale jeśli wiek trochę inaczej, trzeba zmienić wiele.

Ci, którzy twierdzą, że wiedzą dokładnie, jak zbierać walizkę na morzu, są głęboko myli. Jeśli dziecko – dziewczynka w wieku 5 lat i starszych, musi wziąć siedem lub nawet osiem zestawów ubrań. Naturalnie, starsze dzieci, tym więcej rzeczy, których potrzebują. Z chłopcy prawie takie same, ale powód jest inny. Nigdy nie wiadomo, gdzie indziej będą wspinać się i co państwo następnie wrócić. Więc lepiej jest przesadzić z góry. Jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie szybko znaleźć alternatywę dla uszkodzonego koszuli lub szorty.

Apteczka i kosmetyki

Oprócz odzieży i obuwia, zawartość walizki jest bardziej od wielu rzeczy. Musisz być szczególnie ostrożny, kiedy zbierać walizkę na morze z dzieckiem. Wykaz podstawowych elementów są: krem do opalania, szczoteczki do zębów, grzebienie, zestaw pierwszej pomocy, w tym środków z chorobą lokomocyjną, zatrucia, przeciwgorączkowych, anty-wirusowe, ból gardła, oparzenia, wata, bandaże, antyseptyczne. Lista może być rozszerzony na leki, które są indywidualnie, w zależności od obecności lub braku choroby. może chcesz dołączyć w zestawie pierwszej pomocy i przeciwbólowym. W zależności od warunków, w których odbędą się wakacjami, zdecydować, czy podjąć mydło, szampon i inne środki. Powstrzymania się od bycia w stanie zabrać ze sobą do morza wszystkie standardowe arsenał utrzymania: klimatyzacja, oleju lub maski do włosów, twarzy, twarz umyć, pianki, aerozolu, suchym szamponem i tak dalej.

Wszystko zajęłoby zbyt dużo miejsca w walizce. Nawet jeśli wiesz dokładnie, co wszystkie niebezpieczeństwa tym miesiącu są ponad, na wszelki wypadek zabrać ze sobą poduszki i tamponów. Korpus może niekorzystnie reagować na zmiany klimatyczne, przyspieszanie lub ponownym zakończonym właśnie cyklu procesu.

wniosek

Jest to prosta zasada. Teraz wiemy, co i jak robić, kiedy zebrać walizki na morzu. Lista ta może być uzupełniona o kilka punktów, ale powyższa lista rzeczy jest zupełnie wystarczające do komfortowego pobytu. Jeśli masz zamiar udać się opalać w samotności, staram się nie brać niczego dodatkowego. Ważne jest, że dwie pary butów nadaje się do całości ubrania i wszystko jeszcze może się różnić. Kiedy pojedzie z dzieckiem, należy przejść do pytania, w jaki sposób zbierać walizkę na morzu bardziej racjonalnie. Należy zwrócić szczególną uwagę na apteczce, a może i powinna ponownie rozważyć decyzję o piętach. Wszystko to znacznie ułatwi ci jako opłat i własnej przyjemności.