393 Shares 7244 views

Wieprzowina z pomidorami i serem w piecu – kilka opcji do gotowania

wieprzowina dania są najbardziej popularne w Rosji. Ten rodzaj mięsa jest bardzo łatwe w przygotowaniu, a dania są bardzo smaczne. Smażenia lub pieczenia należy wybrać najlepsze kawałki mięsa – szynka, schab, mostek, łopatka. Specyficzny smak wieprzowiny doskonale uzupełniają warzywa. Aby potrawa z wieprzowiny Get soczyste, należy przestrzegać pewnych zasad. Początkujący kucharze może zaoferować najbardziej prosty przepis – mięso wieprzowe z pomidorami i serem w piecu. Pieczenie w piekarniku nie wymaga stałego monitorowania gotowości dania, jak to ma miejsce podczas pieczenia. Twoje zadanie – jak przygotować mięso i warzywa, przestrzegania czasu i temperatury gotowania, a reszta zrobi się sama piekarnik.


Wieprzowina z pomidorami i serem w piecu

Do przygotowania posiłków, trzeba wziąć 800 g mięsa, 1 kg pomidorów, 250 g sera dwóch cebuli, ziemniaków cztery, cztery czosnek, olej roślinny, majonez, zioła, sól.

Cięcia kawałków mięsa włókna wzdłuż szerokości 1-2 cm. Każdy kawałek odpychają, sól i pieprz na obu stronach. Pieczenia szczotką z olejem, to przytula kawałki mięsa. Wyciąć krążki cebuli i usmażyć na patelni. Zmiażdżyć czosnek. Włożyć cebulę i czosnek na wierzchu mięsa.

Obrane ziemniaki trzeba trzeć na grubej tarce. Po pół godzinie to miejsce starte ziemniaki w zbiorniku z wodą, dodając małą sól – 1 łyżeczka W tym czasie przygotować pomidory – muszą być pocięte na plastry. Ser utrzeć potrzebne. Włożyć ziemniaki równomiernie na mięsie, top z pomidorami. Posypać wszystkie zioła, zalać majonezem na wierzchu. Ostatnia warstwa – tarty ser. Zamknij patelnię folią.

Piec powinien być uprzednio ogrzano do średnich temperatur. Włożyliśmy w jej pieczenia. Po 40 minutach zdjąć folię i utrzymać potrawę w piekarniku przez kolejne 15-20 minut, aby czerwienić przetopione sera.

Wieprzowina w piekarniku z serem i pomidorami z grzybami

Do przygotowania tego smaczne danie trzeba wieprzowe, pieczarki, pomidory i ser. Polędwica trzeba umyć, suchy. Bez cięcia mięsa na końcu cięć 1,5-2 cm. Sezon z solą i pieprzem. Pomidory pokroić w plastry, pieczarki – plasterki sera – zwykłe kawałki. W sekcji wykonanej pracy trzeba zainwestować 2 plastry pomidora, 2 plastry pieczarek, 2 plastry sera. Zawinąć w folię i umieścić w rozgrzanym piekarniku przez 40-50 minut. Utrzymuje się temperaturę na poziomie 200 ° C. Po 40 minutach zdjąć folię, a następnie pozwolić im wstać nawet 15 minut wieprzowe z pomidorami i serem w piecu. Kiedy służąc, cięte plastry mięsa do końca.

Przepisy dania wieprzowe są zawarte w narodowej kuchni wielu narodów. Znakomita kombinacja mięsa z różnych warzyw w pieczone i duszone i smażone pozwala na tworzenie coraz to nowych receptur. Jednym z najbardziej dostępnych i popularnych dań, które można z powodzeniem gotować nawet początkujący kucharz, to wieprzowina z pomidorami i serem w piecu. Spróbuj dodać inne warzywa podawane z różnymi sosami i za każdym razem dostaniesz nowy, oryginalny kulinarne arcydzieło.