116 Shares 8685 views

Jak urok tego, który się podoba? Działki

Czuły i namiętny miłość postrzegana, niezależnie od wieku, jako wielki dar. Dopiero teraz on jest „zepsuty”. Oznacza to, że człowiek nagle uświadamia sobie, że jego wspaniały podmuch natknąłem nieprzeniknioną obojętność. I rozpoczyna poszukiwania bolesny opcji do naprawy sytuacji. Prędzej czy później, ludzie myślą o tym, jak czar ten, który podoba. Jednak zdarza się, że takie pytanie jest podniesione przez tych, którzy należą do tematu relacji lekko, żeby powiedzieć „chuligan”. Pozwól nam zrozumieć jak zrobić miłość pisowni bezpiecznie, unikając jego negatywne skutki.

Najważniejszą rzeczą – wyznaczanie celów

Zastanawiasz się, jak urok osoba, która lubi ludzi postrzega sytuację jest bardzo jednostronna. To nie jest szczególnie zły, ale egoistycznie, jak sądzę. Należy rozumieć, że zaklęcie jest ingerencja w życie innych. Można powiedzieć, że to, co chcesz, a mające na celu uczynić ten (czyjejś) życie jest jego miłość, zbudować fortunę w nim? Cóż, wydaje się, że nic w tym złego. Ale pytanie brzmi: i zostali zaproszeni do? Jeśli nie ma wzajemności, a potem, widać, że nie są szczególnie zainteresowane osoby jako osoby lub obiektu pasji. Powinienem domagać się? Pytanie jest, co do zasady, nie ma filozoficzne i wartość dla tych, którzy poważnie myślą o tym, jak czar ten, który podoba. Daj im praktyki. Weźmy go i przejść, a następnie spekulować o konsekwencjach.

Wiele sposobów, wybierz

Zacznijmy od tego, że może czarować kontakt, zdalnie, na własną rękę lub poprzez pracę specjalisty. Są to różne sposoby. Oni mają swoje plusy i minusy. Rozwiązanie problemu wyboru, spróbuj ocenić negatywne skutki każda. Jeśli nie do uzasadnienia, a więc chcesz ćwiczyć, aby dowiedzieć się, jak urok kto go lubi, nie krępuj się wybrać samodzielną pracę. Jego główną zaletą jest to, że błędy będą minimalne, ale efekt, przy odrobinie szczęścia, wspaniałe. Ważne jest, aby inwestować w rytuale nie tylko wiara w jego skuteczność, ale również ich miłość i szczere pragnienie szczęścia do innej osoby (zwanej ofiara). Staram się o tym zapomnieć. Ale bezskutecznie. Magia działa na emocje i intencje. Od nich zależy to, jakie siły przyjdą ci z pomocą. A w przypadku zaklęcia miłości – a nawet „wynagrodzenia” dla tej usługi. Brown jest znany chcą „krew”. Czy to potrzebne?

Prosta metoda biały

Nie zaleca się, aby rozpocząć swoje magiczne doświadczenia z bardzo skomplikowanych rytuałów. Istnieje duża liczba pozornie proste, ale czyste i bogate wewnętrznie harmonia obrzędów. Na przykład, można dowiedzieć się prostą fabułę. Czarować do życia z nim, może to nie będzie działać. Ale zainteresowania, aby przyciągnąć uwagę ofiary, będziemy na pewno. A tam, głaszcząc, miłość zakwitnie w sposób naturalny, bez magii. Tak grzech na ukochanej nie będzie, a pożądane szczęście – jest prawdopodobne. Oto taka działka: „Podobnie jak ptak bez gniazda światła słonecznego nie jest Sovet, pisklęta nie rozpocznie, a ty (nazwa) cierpi beze mnie, reszta nie wiem. Jak woda w strumieniu przepływa w dół stara, jak w duszy twojej miłości dla mnie (nazwa) rodzi się, próbując wybuchnąć. Amen! „Mów trzeba psychicznie, patrząc w oczy ofiary. Jeśli wahasz się, powiedzieć słowo do tych smakołyków i poprosić osobę chcą. Też to działa.

Rite Remote miłość czar

Czasami używam obrzędu, która wymaga kontaktu, nie działa dla jednej lub innego powodu. Wiele z nich jest po prostu nieśmiały lub utracone w procesie. W tym przypadku, trzeba nauczyć się czarować odległość. Ponadto, nawiasem mówiąc, nic skomplikowanego. Na przykład, weźmy obrzęd z jabłkiem. Świeże owoce uprawiane na danym obszarze. Pożądane jest rozdarty własnymi rękami (jeśli to możliwe). Zaleca się stosowanie jabłko czerwone jak krew. Przygotuj kawałek papieru, na którym nazwy z write (i swoich ofiar). Nadal potrzebujemy „złoty” gwint (żółte lub metaliczne nici). Jabłko o północy w piątek nowy nóż połowę. W jego miejsce na przygotowanym arkuszu papieru, należy dołączyć owoce, tak jak nie rozpada, wątek, mówiąc te słowa: „Jak do wyschnięcia na słońcu czerwone jabłko na biodrach, więc sługi Pana (nazwa) cierpieć, radość życia nie wiedzieć. Smucić, smucić, nie rozpaczaj. Sushis apple – ożywić miłość! Amen! "

Rite z portretu

Czar nie działa czasami z powodu braku doświadczenia, „maga”. Kiedy rekrut studiuje wskazówki, jak urok mężczyzna, dużo uwagi na szczegóły, zupełnie nie zwracając uwagi na tworzenie niezbędnych mental images on płaci. I to jest bardzo ważne. Energii powinno być skierowane na ofiary. Innymi słowy działki, intencją jest, aby rozpuścić maga w przestrzeni przed dotarciem do miejsca przeznaczenia. I do radzenia sobie z sytuacją jak? Bewitch zdjęcie! Zastosowanie w rytualnym portret po prostu nie latać magiczną energię „w mleku.” To w ten sposób jest związany z ofiarą. I zaleca się robić. Rascal noc w świecach igły. Nastawił palec. Wycisnąć kroplę krwi z niego. Napęd palcem na zdjęcie, że czytając te słowa: „Rozkazuję ci, ukarać mnie pasja palić, innym problemem jest nie wiedzieć. Nie obsługiwać (nazwa) z wolą kopalni. Nieposłuszeństwo chcesz, ból i cierpienie będzie wiedział! Jeśli mam obok no – nie dla ciebie miły wszystko białe światło! Moja siła jest w twoim sercu robi, twoi podwładni, bariery nie wiem! Niech tak będzie! „Zdjęcia trzeba ukryć bezpiecznie na oczy czyjeś padł na niego, nie odwrócił się przepływ energii magicznej. A gdy pojawi się żądany, spalić w płomieniu świecy tego samego!

Konsekwencje rytu

Tutaj ludzie szukają konkretnych informacji, zarówno samodzielnie, jak oczarować mężczyznę, nie zdając sobie sprawy, że za spełnienie woli będzie musiał zapłacić. Jest to duży błąd. Fakt, że w kolorze białym lub czarnym zaklęcia – to ingerencja w „Opatrzności”. Nawiasem mówiąc, angażowanie się w takie praktyki, ludzie nawet nie przeszkadza, aby zrozumieć, co w rzeczywistości są. Może oznaczać miłość i ofiara sama chętnie skoczył w ramiona miłości. Wystarczy wybrać tylko klucz. Jednak użycie rytuał miłosny czar, osoba przyjmuje pewną odpowiedzialność. Należy pamiętać, że za pomocą coś dać. A nie ilość mówić o tym, że można spłacić, nie daj się zwieść. Muszę zapłacić, a nie pieniądze. W najlepszym wypadku będzie to niewielka niedyspozycja lub wypadku bez poważnych konsekwencji. Jeśli zgrzeszyłem poważnie, trzeba dać coś bardzo drogiego. Niestety, może to być reszta, szczęście, harmonia. Stwierdziwszy teraz upragnioną „przedmiot pasji”, można zobaczyć, że z czasem nie ma wartości w nim, że marzysz o. Poprawka będzie zbyt późno. Popsuć życie i poświęcić się do siebie. I będzie czekać na starość i śmierć, każdą minutę płaci za niedbalstwo i chciwość. Te kroki należy myśleć o użyciu wszystkich dostępnych informacji. I lepiej jest wierzyć, że wszechświat zawsze daje wzajemnej miłości, bez konieczności ktoś zginać jego woli.