697 Shares 7738 views

Solenie Pstrąga w domu na różne sposoby

Wielu ludzi takich jak łosoś, pstrąg solone słaby, ale jego cena w supermarkecie, delikatnie mówiąc, wysoki. A wielu po prostu nie stać go kupić. Więc przyjść z pomocą solenie pstrąga w domu. Z jego pomocą, to jest naprawdę smaczny i zdrowy produkt może zająć swoje miejsce na biurku. To nie stanie się dużym obciążeniem dla budżetu rodzinnego.
Solenie Pstrąga w domu można zrobić na kilka sposobów: ambasador


• szybkie;

• suche;

• Wet.

W tym przypadku należy pamiętać, że sól może być zarówno świeże i mrożone pstrąg. Ostatni przed gotowaniem należy rozmrażać lekko, ale nie można całkowicie rozmrożone.

Szybkie pstrąg Ambasador

Niestety, to nie nadaje się do kiszenia pstrąg w całości lub w dużych kawałkach. Zasada ta nie ma zastosowania do małych okazów ryb. Mogą one być całkowicie Salinized po wypatroszeniu i czyszczenia łusek.
Jeśli nie wiesz jak marynowane pstrąga w domu, a jednocześnie, zanim zostanie dostarczonych do stołu było kilka godzin, metoda ta jest w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Istnieją dwa sposoby, aby to zrobić. W pierwszym przypadku trzeba wyciąć pstrąga na małe plasterki, na co będzie wprowadzenie na kanapki lub na płytkę z cięcia ryb. Następnie wziąć zestaw kółek jego dnie i posypać solą. Wykładanie pstrąga warstwy. Na nim ponownie, posypać solą, i tak długo, jak nie kończą pstrąga. Górny (ostatni) warstwa może być z soli. Czas gotowania przy użyciu tej metody wytrawiania jest tylko 15 – 20 minut. Kiedy przechodzą ryby powinny być myte pod bieżącą wodą, ale nie należy napełnić go płynem. Położyć na ręczniku wafel chłonąć nadmiar wody w nim. Po tym pstrąga jest gotowa służyć.
Kolejna metoda kawałki pstrąga mogą być większe, ale nie więcej niż '50 trzeba będzie przygotować roztwór soli fizjologicznej. Jodowana sól nie nadaje, to lepiej, aby pozostać na skale. Wziąć pojemnik i wylać go w wodzie, a następnie wlać tyle soli, tak aby po rozpuszczeniu surowego oczyszczono ziemniaka nie topienie. Po tym można umieścić w nim kawałki pstrąga. Jego wytwarzania to około 2 – 3 godzin.

suchy ambasador

Jest całkowicie identyczna z metodą czasie co pierwsza. Jedyną różnicą jest to, że pstrąg można przyjmować duże kawałki i całe ryby. Oczywiście, ze względu na czas gotowania i ilości soli stosowanej jest znacznie wzrosła. Aby pomóc Ci jeść pstrąg, gotowane w ten sposób, trzeba co najmniej dwa dni do solenia pstrąga w domu udany.
Wentylatory solonych ryb lub tym jego sole, do sushi POŁOWIE może powodować krojenie w ciągu 24 godzin po rozpoczęciu solenie. Miąższ pstrąga będzie miała delikatny naturalny smak z lekko słony smak, który jest idealny do tworzenia arcydzieł kuchni japońskiej.

Ambasador mokro

Jeśli chcesz wiedzieć, jak sól pstrąga ryb do jego długotrwałego przechowywania, to metoda ta doskonale nadaje się do Ciebie. Zatrzymuje tych, którzy potrzebują przetwarzać duże ilości ryb, a następnie przez jego stosowania w żywności na kilka tygodni. Żadna z powyższych metod solenia pstrąga daje możliwość przechowywania go przez tak długi czas. Jest pod naukowych przesłanek, jak stężenie soli tkanki pstrąg jest nie mniejsza niż 15%, a następnie możliwość rozprzestrzeniania się w nim bakterie gnilne całkowicie nieaktywny. Norma jest zawartość chlorku sodu w solenia ryby, gdy jest to 15 do 23%. Jeśli jego stężenie jest wyższe, wtedy ryby nieprzyjemny smak. Przy obliczaniu wymaganej ilości soli do przygotowania zgodnie z metodą pstrąga nie zapomnij wziąć pod uwagę nie tylko wodę, ale również ciężar ryby. Ten solenie pstrąg w domu zapewni Ci pyszne ryby na długi czas.