623 Shares 7311 views

Moonshine przepis cukru. otwartych tajemnic

Oczywiście, nie będzie takich ludzi w naszym kraju, którzy nie wiedzą, że taki napar, ponieważ jest to tradycyjny napój Słowian. Należy podkreślić, że jakość preparatu i przygotowania, ma wiele wspólnego z rumu: różnica jest tylko w surowych składników. W swej istocie, rum – to nic innego jak brązowy napar.

W sklepach można złapać małżeństwo

Statystyki pokazują, że znaczna część napojów, która jest narażona na półkach naszych sklepów – to prawdziwy fałszywy, z tego prostego powodu, że w technologii sporządzania tradycyjnych rosyjskich napojów zawierających alkohol często ignorowane wymagania GOST.

Home-made produktów – najlepsza jakość

Oczywiście, dla konsumentów istnieje alternatywa, która pozwala, aby nie spaść na nieuczciwych dostawców napojów alkoholowych. Co? Naturalnie, gotować odurzający napój w jego własnym domu. I w sprawiedliwości należy zauważyć, że pewne doświadczenie w tej materii Rosjanie już kupiono: wystarczy przypomnieć sobie czasy, kiedy kraj został wprowadzony zakaz, a wiele rodzin musiało zaopatrzyć się w bimbru.

Sposoby wytwarzania wódki w domu – bardzo wiele

Ponadto, należy podkreślić, że dzisiaj istnieje cały arsenał domowej wódki oraz z szerokiej gamy składników.

Moonshine przepis cukru jest dość prosta: może nawet opanować ten, kto pierwszy słyszy o istnieniu „domu” wódki. Musimy po prostu umieścić w niewielkim wysiłku i kilka godzin czasu.

Moonshine przepis cukru, oczywiście, wymaga użycia bimbru. Aby napój został przygotowany prawidłowo, ważne jest, aby zapoznać się z instrukcjami gorzelnikowi i ściśle przylegają do proporcji składników.

metoda №1

Tak więc przepis wódki z cukrem. Te proporcje są takie, jak następuje: 10 g drożdży, 10 g aktywatorów fermentacji, 2 kg cukru i 8 litrów wody. W rezultacie, można uzyskać 10 litrów wysokiej jakości domowego wyrobu piwa.

Eksperci zalecają stosowanie do parzenia wina dreszcze, gdy gromadzą się kwasy mniej lotny niż pieczenia i szybko wędrować, wyeliminować negatywny mikroflorę w napoju, w połączeniu z glukozą zapewnić jego twierdzy.

cukier bimber przepis polega na przeprowadzeniu następujących czynności: Aby zostać umieszczone w specjalnych pojemnikach drożdże, zalać letnią wodą i pozostawić je do pęcznienia na kwadrans. Równolegle do tego w zbiorniku fermentacyjnym jest konieczna do budowy 8 litrów łagodnego ogrzewania wody i cukru.

Następnie, w powstałej kompozycji należy dodać aktywatory i fermentacji drożdży. Jest to ważne na tym etapie, aby zapewnić jakość fermentacji. Do wyżej wymieniony proces jest intensywne, dodanie substancji 150 g grochu. Po tym następuje pojemniku fermentacyjnym szczelnie zamknąć pokrywę i ustawienie uszczelki na wodę, przy czym normalny proces fermentacji i dwutlenek węgla, powstający podczas tego prawidłowo wyświetlany.

Jednakże przepis bimber z cukru nie kończy. Następnym krokiem jest umieszczenie zbiornika fermentacyjnego, w pomieszczeniu o temperaturze 30-32 ° C. Nie będzie tylko kilka razy dziennie mieszać otrzymaną kompozycję. Braga będzie wędrować około tygodnia.

Wyprodukowano gotowość do domu napój alkoholowy jest zdecydowany smak: to nie powinno być słodkie. Należy zwrócić uwagę na pułapkę wody: jeśli pęcherzyki nie są przydzielane, następnie fermentowane napar.

Jednakże, powyższy przepis zaparzania cukru obejmuje również destylacji otrzymanej miazgi. Odbywa się to za pomocą specjalnych narzędzi: alambika, bimber, alkitary.

W końcu, można uzyskać czysty produkt alkoholu bez zanieczyszczeń i smaku.

Jak przygotować napar cukru jeszcze? Istnieje wiele przepisów kulinarnych.

Sposób №2

W przygotowaniu „domu” wódki, wielu woli zaoszczędzić na cukier, zastępując go z dżemem, jak glukoza w nim – więcej niż wystarczająco. W tym dziwnym fakt, że można wykorzystać zeszłorocznych lub nawet pozaproshlogodnih Ochrona: stopień zepsucia produktu jest w zasadzie bez znaczenia. Jednak należy uważać, aby uniknąć pleśni. Zaletami tej postaci można przypisać faktowi, że szeroka różnorodność korki są odpowiednie do wytwarzania wódki: truskawka, wiśnia, morela, śliwka, malina. Dlaczego głowy młot na pytanie, jak zaparzyć napar cukru, gdy ręka masz arsenał dżemem? Tak więc, nie będzie mógł wypróbować swoje ręce przygotowany napój, ale także, aby zwolnić miejsce w piwnicy lub spiżarni tylko.

Więc, co jest wymagane do wytwarzania bimbru? Trzeba przygotować brzeczkę lub zaczyn dla wódki. Aby to zrobić, należy otworzyć kilka słoików trzy-litrowych dżemu i umieścić je w ciepłym pomieszczeniu. Natychmiast po procesie fermentacji, ich zawartość powinna znajdować się w oddzielnym pojemniku, do którego następnie dodaje się wodę w ilości 30 litrów.

Następnym krokiem jest również wprowadzane do zbiornika 3 kilo cukru i 200 g drożdży winnych. Otrzymany związek powinien być dokładnie miesza się i umieszcza się w ciemnym miejscu, przez 6-7 dni. Po upływie tego czasu proces fermentacji jest zakończone. Po zakończeniu operacji niezbędnych do przekroczenia otrzymanej substancji w urządzeniu zaparzenia. Wynik powinien wynosić około 9-10 litrów wysokiej jakości wódki. Można połączyć kilka rodzajów zachowania, to napój będzie bardzo oryginalny smak i aromat. Ogólnie rzecz biorąc, nie bój się eksperymentować i będzie sukces!

wniosek

Oczywiście, po raz pierwszy, nie zawsze może okazać się sposób chcielibyśmy. Najważniejsze – nie rozpaczaj: dla operacji w czasie destylacji trzecim lub czwartym można traktować wysokiej jakości napojów alkoholowych domowej roboty swoich bliskich.