154 Shares 1665 views

Toalety Gustavsberg: rodzaje, opis. Opinie klientów o kanalizacji

Rozwój technologii wytwarzania sanitarnej ware umożliwia już nie tylko spełniają najwyższe wymagania konsumenta, ale także oferują wiele innowacyjnych pomysłów. W tym kierunku powinny być skandynawski producent Gustavsberg. Pod marką wychodzi całkiem produktów wysokiej jakości, w którym przezorność funkcjonalną i techniczną. Wygodne i przyjemne patrzeć na Gustavsberg toalety dostępne w kilku linii modelowej są. Klienci mogą dokonać wyboru i rodzaju instalacji oraz dostępność dodatkowych funkcji w produkcie. Aby ułatwić ten wybór, konieczne jest z góry do zapoznania się z propozycjami szwedzkiej firmy i opinii o nim.

Modele podłogowe toalety

Jest to klasyczne rozwiązanie, które jest stabilne w duży popyt. Pomimo faktu, że Szwedzi mają tendencję do przynieść w nowej linii modelowej pomysłów technicznych i projektowych, głównym celem nadal pozostaje tradycyjna konstrukcja, która ma squat toalety Gustavsberg. Opinie mówią, że zawory spustowe w porównaniu do konkurencyjnych produktów ma prawie żadnych problemów. Oczywiście, mogą wystąpić pewne niedogodności – zwłaszcza w złożonych systemach. Ale dla większości produktów część tej marki są wyposażone w starannie obliczonych baryłek spustowych, które doskonale pasują do koncepcji projektowej określonej muszli klozetowej i jego innych elementów. W tym przypadku istnieją różne wzory modeli podłogowych „Gustavsberg”, które powinny być rozpatrywane oddzielnie.

Modele z ukrytej wylotem poziomym

Typowymi przedstawicielami tej linii są podstawowe modele wykonanie Nautic i Artic. Nautic jest dostarczany ze standardową wersją siedzenia i pozwala wykonać podwójną umywalkę. Poziome mechanizm drenażu dla toaletowego Gustavsberg zapewniają podwójne ściany zbiornika, co również zapobiega tworzeniu się kondensatu. Inne korzyści z wersjami zewnętrznych o „Nautique” powinien obejmować możliwość regulacji dopływu wody, wdrożenie podtynkowej, połączyć z podłokietnikami i ciche napełnianie wodą.

Model squat WC Artic w dużej mierze powiela cechy Nautic, ale też ma swoje unikalne zalety. Główną różnicą warto wspomnieć o możliwości montażu blisko ściany, raz niosąc podtynkowa. Należy również zauważyć, że toalety Gustavsberg w poprzedniej wersji mają wysokość siedziska 42 cm, aw przypadku „Arctic” to tylko 40 cm.

Nordic cechy modelu Duo

Inny wariant zakresie modelu z poziomym wlotem ukryte. Zbiornik wyposażony model zapewniając podwójną umywalką do 6 litrów. Pod względem wydajności i łatwości obsługi jest jednym z najbardziej udanych modyfikacji szwedzkiego producenta. Ponadto funkcjonalność produktu jest wzmocniony przez wydłużonym kształcie misy, który wygląda inaczej toaletowy Gustavsberg Nordic Duo. Opinii pokazują, że ta forma sprzyja ergonomiczny komfort podczas użytkowania modelu. Firma zwraca szczególną uwagę na kompozycje ceramiczne, z których produkowane hydrauliką. W odniesieniu do modelu nordyckiego, parametry te nie były tylko poprawiła – wybór klienta jako opcjonalny wybór leczenia miski technologii ceramicplus. W tym samym czasie pod warunkiem włączenia innych materiałów do siedzenia. Wśród nich, w różnych gatunkach drewna.

Podstawowe cechy modelu piętro

Podstawowym modelem jest tylko jednym z squat WC z poziomym wlotem, który ma jeden absolutorium. Niemniej jednak wrażenie objętość zbiornika (6 L) zwiększa funkcjonalność, który jest wyposażony w muszli klozetowej Gustavsberg podstawowego. Recenzje słusznie zauważył, model ten należy do kanalizacji budżetu i pod względem jakości. Dość wspomnieć plastikowy fotel jako standard i bezpretensjonalny design. Jedyną zaletą tego produktu jest koszt. Z tego powodu często się do wyposażenia budynków komercyjnych i publicznych. Jak oryginalny kanalizacji w atrybucie prywatny szacownego domu, WC, oczywiście, byłoby niewłaściwe. Dzięki tej funkcji lepiej radzić sobie Artic modelu lub Nautic.

Modele z ukrytym pionowym wylotem

To znowu modyfikacja serii Nautic, Artic i Basic. Różnica pionowej uwalniania bezpośredni odpływ, który wymaga mniejszej ilości wody i ogólnie równo poprawia jakość. Istnieją jednak pewne ograniczenia dotyczące stosowania takich systemów. Są to z powodu cech strukturalnych ścieków. Można powiedzieć, że wlot poziomej, korzystne jest umieszczenie w obiegu wody i pionowej – w celu dostosowania się komfort i działających z toalety. Biorąc pod uwagę wymienione toalety Gustavsberg, odpływ pionowy można mówić o ich funkcjonalność i niezawodność. Odnosi się to przede wszystkim do wersjach Nautic. Z tego punktu widzenia modyfikacji Artic jest mniej funkcjonalne, ale równie wiarygodne. Podstawowa opcja jest tańsza i „zły” pod względem łatwości przypadków użycia. Mimo, że znajdzie swoje miejsce w obszarach ekologicznych, gdzie ważne praktyczność.

Niskie i kompaktowe modele

Dodatkowo do konstrukcji i projektowania różnic w linii „Gustavsberg” można przypisać pewne zróżnicowanie wielkości. Linia może być postrzegana jako model z wydłużonym misce, a wersja z obniżonym pomieścić do 40 cm. Jest to również popularny w tej grupie Gustavsberg WC-CD z rodziny Basic. Jego projekt koncentruje się na dostarczaniu instalacji podłogowej z poziomą problem. Ten sam model jest dość proste urządzenie – Zestaw zawiera miskę i zbiornik. Zaletą tego układu jest możliwość wymiany uszkodzonej jeden z elementów. Jednocześnie, pomimo skromnych możliwości, takich toaleta zapewnia wydajne lejek spustowy prysznic zbiornika 6 litrów.

zawieszone modele

Mniej popularna, ale takie wersje toalety są pewne zapotrzebowanie. Firma produkuje trzy modyfikacje tej linii zawarte w Nautic serii, Artic i logiki. Na ogół cechy produktów są podobne. Ich ustawienia domyślne pokazuje toalety wiszące Gustavsberg Nautic:

  • Rozstaw 18-23 cm.
  • Maksymalne obciążenie – 400 kg.
  • Objętość odpływu – 4 litrów.
  • Pod krawędzią miski umieszczono powłoki matowe.
  • Istnieje kilka opcji, z siedzeniami z pokrywką.

Pozostałe dwa modele i Logic mają swoje różnice, ale podstawowe parametry są zbliżone do wersji Nautic. W szczególności, siedziba Artic modyfikacje wykonane z twardego tworzywa sztucznego z zaciskami ze stali nierdzewnej. Jest to niezawodny WC Gustavsberg, których opinie są potwierdzone nie tylko odpowiedzialne podejście do produkcji samej firmy, ale również wykonalność zawieszonego samej struktury.

Unikalne technologie toalety Gustavsberg

Do niewątpliwych zalet produktów Gustavsberg ciągłego rozwoju idei technologicznych. Stosunkowo toalety ilustrują trzech innowacji:

  • Quick Release. Ta funkcja umożliwia szybką zmianę miejsca. Aby poradzić sobie z tym zadaniem może być nawet dziecko jedną ręką. Pozwala to na łatwe czyszczenie lub zmienić fotelik po użyciu.
  • Miękka Zamknij. Ta innowacja pozwala dokładnie i sprawnie, aby zamknąć muszlę klozetową pod wpływem działania amortyzatorów wbudowanych. Tłumienie hydrauliczne przyczynia się do faktu, że pokrywa i siedzisko zostanie obniżona powoli i cicho. Jednakże, jeżeli istnieją trudności z siedzeniem, alternatywą jest skorzystanie z toalety Gustavsberg bez ramki, która również wdrożony ulepszonego systemu migawki bez rozpryskiwania.
  • Innym dość niezwykłe Gustavsberg technologia jest unikalna obróbka porcelany sanitarnej o nazwie ceramicplus. Pokrywa ta ma dwie zalety. Po pierwsze, skutecznie wypiera wodę, a z drugiej strony, nie pozwala na pozostanie na powierzchni najmniejszych cząstek brudu. Korzyści te uzyskuje się poprzez maksymalne zwężonych porów w powłoce.

wniosek

W linii producenta pod warunkiem modeli toalet różnych konstrukcji i instalacji wewnętrznej z innego układu. Ponadto, istnieje podział na segmentach cenowych. Oczywiście, Gustavsberg toalety dla instalacji zewnętrznej z szerokiej funkcjonalności nie są tanie, ale ich komfort, ergonomia i niezawodność opłaca w całości. Jeśli mówić o bardziej przystępnych i niedrogich opcji, podstawowa seria może zaspokoić potrzeby klientów, mało wymagające, zachowując oryginalne cechy estetyczne i pewien poziom wytrzymałości. Nawiasem mówiąc, firma oferuje dość imponujący gwarancji na swoje produkty. Kolejną zaletą, która pozwala firmie „Gustavsberg”, aby wygrać na rynku od konkurentów jest zastosowanie nowych rozwiązań technologicznych, dzięki którym zwiększa zarówno bezpieczeństwo i niezawodność toalety.

Dodatkowo szwedzcy inżynierowie i projektanci rozwijać hydraulik z oczekiwaniem, że klienci mogą w sposób naturalny tworzą pełny komplet wanną i WC. Tj toalety każdego modelu może być zintegrowane w jednej stylistycznej zespół z umywalek, bidetów oraz umywalek. Pomimo ograniczonego wyboru serii, różnorodne modyfikacje pozwala na dokonanie najlepszego wyboru.