878 Shares 2720 views

Usługa jest „Bądź świadomy” Beeline. Jak wyłączyć i włączyć usługę

Współczesny człowiek nie wyobraża sobie bycia bez telefonu komórkowego. Bądź w kontakcie gdziekolwiek, o każdej porze dnia i nocy, aby być w stanie komunikować się z bliskimi, obsługują wiele kontaktów biznesowych – normę naszego czasu.


Świat jest większy niż się wydaje

Wraz z rozwojem rynku usług telefonii komórkowej szybko się rozwija. Duże operatorzy walczą o uwagę konsumentów, oferując coraz to nowe ceny, różnorodne funkcje i usługi dodatkowe. Każdego roku, używanie telefonu komórkowego stała się bardziej wygodne.

Giganci rynku komórkowym w konkurencyjnym środowisku może zaoferować klientom rozwiązania do wszystkich lub prawie wszystkich problemów. Jedną z tych słabości po raz był chwilowy brak komunikacji z różnych przyczyn – od awarii w sieci do abonenta rozładowany telefon.

Wyeliminować przełom nastąpił z kilku operatorów. Prawie każdy ważnym graczem w dziedzinie telefonii komórkowej ma swoje własne metody śledzenia nieudanych połączeń i przekazywania informacji do klientów. Jeden z wiodących operatorów telekomunikacyjnych na rynku rosyjskim – Beeline. Co oferuje swoim klientom?

Nowe funkcje z Beeline

Wprowadzenie nowych zaawansowanych usług „Bądź świadomy” Beeline oferuje swoim klientom dodatkową wygodę. Teraz żadne połączenie nie można przegapić! Wcześniej byłoby to możliwe, gdyby telefon abonenta jest wyłączony (na przykład poziomu), to było poza zakresem ubezpieczenia lub abonent po prostu nie mógł odebrać połączenie.

Teraz wszystko jest inaczej. Jeśli nie dostać się do kogoś zadzwonić, twój niedoszły rozmówca otrzyma wiadomość tekstową o wezwanie tak szybko, jak tylko będą dostępne telefon ponownie. Oczywiście tylko wtedy, gdy jest on podłączony tę opcję.

To samo odnosi się do ciebie. Jeśli abonament obejmuje usługę „Bądź świadomy” Beeline starannie powiadamia wszystkich rozmówców w czasie, kiedy, na przykład, do udziału w ważnym spotkaniu (oczywiście wyłączania telefonu), czy nie słyszał rozmowy w zgiełku ulic miejskich. Nie będzie również biorąc pod uwagę łączną liczbę połączeń z każdego abonenta i ich dokładnym czasie.

określenie warunków

Czy nasza Beeline „Bądź świadomy” connect za darmo? Czy jest to usługa płatna? Jakie są ogólne warunki połączenia / rozłączenia z tej opcji? Najbardziej szczegółowe informacje na ten temat można otrzymać oficjalną stronę operatora.

Szczególnie przydatne jest stosowanie prywatnym gabinecie. Domyślnie każdy użytkownik „Beeline” ma swoje własne konto na stronie, która służy jako login do numeru telefonu. Aby dostać się do swojego biura po raz pierwszy można dostać hasło do wpisu. Hasło może być wysłana za pomocą SMS na żądanie lub na adres e-mail, który chcesz określić.

Raz w koncie osobistym, użytkownik jest w stanie uzyskać szczegóły swoich połączeń przez pewien okres, sprawdzić stan konta lub wyjaśnienie taryfę. „Bądź świadomy” Beeline jest pozycjonowany jako usługa bezpłatna. Oznacza to, że miesięczna opłata za nie jest brane pod prepaid lub postpaid z systemu billingowego.

Ale to naprawdę jest całkowicie za darmo, to „cecha” z Beeline – „Bądź świadomy”? Koszt połączenia z niewydolnością lub usług za pośrednictwem wsparcia center operator nie jest ani bardziej, ani mniej – 45 rubli, jak Beeline wyraźnie informować klientów patrz opis usług.

Jak mogę aktywować usługę?

Aby aktywować usługę, wybierając * 110 * 401 # i nacisnąć klawisz wybierania. Numer telefonu dla opcji przyłączeniowych – 0674 09 401. Zespół jest aby wyłączyć „Bądź świadomy” Beeline przewidziano następujące: * 110 * 400 #, naciśnięcie klawiszy wybierania. Podobnie, rozłączenie można przeprowadzić numer 0674 09 400.

Jak istotne jest ta usługa? Użytkownik musi zdecydować, czy jest on wymagany opcję „Bądź świadomy”. Beeline pozycjonuje go jako konieczne i niezwykle przydatne, ale jeden ostateczny wybór sprawia, że dla siebie. Jest oczywiste, że usługa ta będzie bardzo przydatna dla tych, którzy mają wiele kontaktów biznesowych i po prostu nie ma prawa do przegapisz ważnego połączenia. Widzowie również prowadząc regularny tryb życia i korzystać z telefonu głównie do wywiadów osobistych, może nie być konieczne.

Wiadomości z Beeline

Wraz z rozwojem rynku usług telefonii komórkowej w spokoju „Bądź świadomy” Beeline postanowiła nie ograniczać. Niedawno wprowadzono nowy, bardziej „zaawansowanych” opcji „Pozostań w kontakcie +”. Oczywiście, to zakłada się, że będzie on zastąpić stary, a ona dołączyć do grona usług archiwalnych. Oznacza to, że staje się niedostępna dla nowych połączeń.

Jaka jest różnica? Co nie jest spełniony, „Bądź świadomy” Beeline? Opis nowej „chipsy” z „+” wskazuje, że jeśli nie są dostępne, wówczas abonent nie będzie już słuchać dźwięki smutna wiadomość, lub „abonent niedostępny”. Zamiast tego zaproponował, aby zostawić wiadomość głosową. A będziesz otrzymywać powiadomienia SMS, że „tak a tak” zostawił wiadomość dla ciebie, i słuchać go może być dla określonej liczby krótkich. Oraz numer dla każdej wiadomości – oddzielny i przechowywane przesłanie swojego rozmówcy co najmniej 24 godzin.

Jeśli nagle usunąć jeden z takiej zapowiedzi, nic złego. Jest to krótki numer 0646, który zostanie wybrany, można słuchać wszystko co wyjechał do ostatniej wiadomości dziennie.

Istnieją ograniczenia. Czas trwania każdej wiadomości – nie więcej niż 40 sekund. I te wiadomości dziennie Abonent może otrzymać nie więcej niż 30 lat.

W takim przypadku, jeśli Twój niedoszły rozmówca nie chce kłopotów się z komunikatem głosowym, po prostu zostanie wysłana wiadomość SMS o nieodebranych połączeniach.

Jakie są korzyści?

Jeśli nowa usługa jest początkowo ustawione jako wolne, a potem zmienił zdanie Beeline. W chwili pisania tego tekstu (sierpień 2014) miesięczna opłata za usługę świadczoną „Bądź w kontakcie +” wynosi 60 centów dziennie, co stanowi około 18 rubli miesięcznie. Kwota pozornie nieistotne i to się opłaca dla tych, którzy chcą dostać wiadomość głosową od rozmówcy.

Ale należy pamiętać, że również zostawić wiadomość głosową dla niego zapłacić. Dokładna kwota będzie zależała od własnej taryfy. I nieuchronnie pojawia się pytanie, konieczne jest to usługa płatna. Po tym wszystkim, kiedy rozmowa płaci tylko jedno źródło – ten, kto nazwie. A jeśli rozmowa nie stało, bulić dwa – zadzwoń – na lewo „nieuchwytny” wiadomości, jak również jego przeznaczenia – przy codziennych usług płatniczych. A opłata za opcją przewidzianą zostaną odjęte od niego, a jeśli rozmówca nawet nie myśleć opuścić żadnego komunikatu – po służbie, jest nadal podłączony.

Co konsumenci myślą?

prywatne usługi konsument często nie ma pojęcia, jakiego rodzaju usług związanych z nim. Nie wszyscy będą skrupulatnie sprawdzić saldo na co dzień i nie zauważyć unieważnienia takiej małej ilości. Wiele osób nie pamięta, co to wykorzystać taryfy. A jeśli nagle ozadachatsya ten problem, należy odwiedzić gabinet i należytego zrozumienia wszystkim przyjść do głowy nie są dla każdego.

Tymczasem podczas przejścia do szeregu nowych taryf (np taryfa „zero wątpliwości”), opcja ta będzie automatycznie łączyć, informować konsumenta o drobnym drukiem na końcu opisu warunków planu taryfowego. Potem jest również link do szczegółowych informacji na temat usługi, co pociąga za sobą daleko. Chociaż w większości przypadków opis strona nie jest dostępna dla danego Beeline przeprasza.

Zatem konsument ma wszelkie szanse, aby dostać się na zasadzie opcji „all inclusive”. I pomyśleć, aby dać mu (kosztuje dodatkowe 45 rubli, które zostały podjęte po odłączeniu przez operatora) lub wyciągnąć wtyczkę na małej wysokości i pozostawić go na tym, nawet jeśli usługa nie jest potrzebne.

Zdecydowana większość konsumentów nie będą tracić czasu na drobiazgi bo takiej marnej sumy. Ale złe uczucie od nałożonej usługi nadal pozostaje.

podsumować

Usługa ta jest ważna i potrzebna. I dla większości użytkowników płacisz za to czysto symboliczny. Oprócz możliwości poznania treści utraty ważnego połączenia, jak mówią, jest wiele warte.

Dla tych, którzy zasadniczo nie chcą nawet płacić ani grosza za niepotrzebne usługi, zawsze istnieje opcja aby wyłączyć – powinny wykazywać minimalną wytrwałość.