814 Shares 2138 views

Sufi praktyk dla kobiet: lecznicze ćwiczenia, medytacja

Starożytna tradycja doskonałości duchowej – Sufizm – jest obecnie szeroko rozpowszechnione. Ludzie używają go, aby pozbyć się problemu, starając się wniknąć głębiej w istotę swej ziemskiej wędrówki. Sufi praktyk dla kobiet – to wywiera wpływ na duszy i piękno ciała, umożliwia transformację całkowicie zmienić siebie. Jednak zaleca się, aby radzić sobie z nimi tylko wtedy, gdy zdali sobie sprawę, metodologii i filozofii tradycji. Jak i co zrobić, zastanów się, co? Załóżmy zbadać.

Określić cel pracy

Sufi praktyk dla kobiet – to część szkolenia psycho-energetyczny, który wpływa na fundamenty duszy. Pod okiem doświadczonego mentora dziewcząt wykonywać zadania odpowiednie do ich rozumienia świata jako, jak również bramki. Student jest zobowiązany do sobie sprawę, że przed nim otwiera przestrzeń, w której może zostać przekształcony. W zasadzie wszyscy jesteśmy w jakiś sposób ulegają poprawie, narabatyvaya doświadczenie, przeżywanie wydarzeń, próbując zrozumieć ich rolę w nich.

Sufi praktyk dla kobiet – ta linia prac nad zmianą swoje wnętrze do pełniejszego i autentycznego kontaktu ze światem. W tym przypadku, uczeń zdobywa wiedzę, jak wpływać na wydarzenia, aby zbudować je zgodnie z jego rozumieniem harmonii. Mówiąc prościej, Sufi tańce i ćwiczenia pozwalają czuć się centrum jego wszechświata. Przede wszystkim chodzi prawidłowe postrzeganie wszechświata, drugi – zdolność do życia w zgodzie z nim. I pozwala spokojniejsze podejście do czynników poprzednio powoduje podrażnienie lub odrzucenie, co znacząco wpływa na jakość życia. Celem praktyki jest rozwijanie poczucia poprawności porządku świata, znajdując swoje miejsce we wszechświecie jako źródło radości i szczęścia dla innych.

Całe życie – walka!

Sufi mędrzec i nauczyciel al-Gazaln powiedział, że każdy człowiek ma dwóch wrogów. Są gniew i pożądanie. ich oswajania, osoba dąży do nieba, uleganie wpływom, idąc prosto do piekła. Zarówno akt wroga poprzez ludzkie ciało. Oni ciągle powodują pragnień, które nie pasują prawdziwe intencje osoby.

Spójrz, jak reklama wpływa na ludzi. Jest on tak skonstruowany, że słuchacze i widzowie próbowali zawładnąć zabawy coś spróbować, jak wspomniano w filmie (na zdjęciu). A czas myśleć człowiek nie pozostanie. Reklama Excite instynkty bazowe, które natychmiast wejść w posiadanie ciała, zasłaniając mózgu. Ulegając wpływem „głosów” ciała, osoba przestaje odzwierciedlać ich prawdziwych intencji, aby czuć się połączenie z Uniwersalnego Umysłu. Ponieważ choroba rozwija rodzą negatywne odczucia, korpus ma ważną pozycję, łamiąc ducha.

Człowiek musi stale monitorować ich reakcje, nie może być zdominowany przez instynkty. Potrzebuje refleksji nad istotą pożądania, ich ciągłej analizie i zrozumieniu, skąd pochodzą, co było przyczyną.

Sufi Praktyki dla kobiet: Ćwiczenia dla oczyszczenia

Aby skorzystać okazała się sukcesem, to należy rozumieć, że ciało – to pojazd ducha. Jakakolwiek poprawa rozpoczyna się oczyszczanie. A przede wszystkim konieczne jest, aby dowiedzieć się, jak pozbyć się złości, uderzając na poziomie fizycznym wątroby.

Aby to zrobić, należy ustawić Sufi uzdrowienie ćwiczenia (dhikr). Są one wykonywane w pozycji siedzącej z wyprostowanym kręgosłupem. Należy zwrócić szczególną uwagę na nastrój. Dhikr wolno robić tylko wtedy, gdy dusza jest spokojna, jej stan można określić słowem „dobre”. Zamknij oczy i obserwować wewnętrzny korpus w głębi oczu. W okolicy splotu słonecznego czuć lekki. Źródło to jest konieczne, aby utrzymać otwarty i działa. lekka piłka powinna zostać podniesiona w obszarze między brwiami, a następnie obniżono poprzez splot słoneczny w wątrobie. Powtórz dziewięćdziesiąt dziewięć razy.

Istotą ćwiczenia jest koncentrować się na zwiększaniu świetlną piłki energii. Opisane ćwiczenia mogą pozbyć się pychy, akceptować innych z życzliwością i zrozumieniem.

edukacja charakter

Sufi praktyk dla kobiet – to nie tylko ćwiczenia wykonywane jedynie sporadycznie, w razie potrzeby. W rzeczywistości, aby osiągnąć efekt, konieczne jest kultywowanie własnej zdolności do ciągłego monitorowania. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na możliwość ujarzmienia negatywne impulsy. Praca nie jest łatwa, ale bardzo silny.

Ćwiczenia jest to, że w ciągu dnia, aby śledzić odpowiedzi na zachowania i postawy innych ludzi na trudności cierpliwie. Należy skupić się na utrzymaniu poczucie harmonii. Nie można pozwolić okoliczności wpływają na stan umysłu. Jest to konieczne, aby spojrzeć na świat przez ich poczucie równowagi, starając się utrzymać go w stanie nienaruszonym. Cokolwiek się dzieje w ciągu dnia, pobyt w dobrym nastroju. Gdy waga jest stracone, przywracać je i analizuje przyczyny złości czy irytacji.

Powyżej tej dziedzinie będą musieli pracować oddzielnie, wykonywanie innych urządzeń.

Sufi taniec

Wirujących Derwisz – jeden z najpotężniejszych ćwiczeń, które mogą całkowicie zmienić świadomość prawykonania. Większość Sufi tańce zawierać ten element. Opiszemy go w szczegółach. Razuytes i krążył wokół własnej osi w kierunku wskazówek zegara. Podnieś prawą rękę do nieba, aby otrzymać energię z kosmosu, lewy dolny dół strumienia przez to uziemiona. Trzeba obracać co najmniej jedną godzinę, proste i bezpłatne. Dążyć do unieruchomienia uczucie ciała, które jest w centrum wiru ogromne. Ruch trwa do naturalnego spadku, który nie nadaje się do zmiękczenia. Druga faza ćwiczeń – medytacja. Połóż się na brzuchu i wolnej myśli. Pozostawać w tej pozycji aż do piętnastu minut. Po tak długo, jak to możliwe, aby milczeć.

Jak zwiększyć magnetyzm kobiet?

Atrakcyjne dziewczyny w dużym stopniu zależy od pracy drugiej czakry jest odpowiedzialna za przyjemność. Sufi praktyka magnetyzm dla kobiet ma na celu oczyścić i ożywić je. Wykonać każde ćwiczenie w pozycji siedzącej. Wyprostuj plecy, zamknij oczy. Położył rękę na jego klatce piersiowej, wdychać powoli, dając uczucie miłości w twojej głowie. Konieczne jest, aby utworzyć obraz z upływem czystej energii z kosmosu w organizmie. Na przepływ wydechowy, aby skierować drugą czakrę (sąsiadującej z macicy). Kontynuować swój ruch, aby zatrzymać. Ponownie, oddychać w miłości i skierować ją na górę strumienia. W tym procesie, to jest konieczne do osiągnięcia uczucie przyjemności w organizmie. Ćwiczenie uruchamia drugą czakrę, a zwiększa poziom magnetyzmu damskiej. Jego dobra praktyka po Sufi wirowania.