806 Shares 2191 views

Karp, pieczone w piekarniku

Każdy lubi karpia dla swojej ofercie smaczne mięso, ale nie każdy wie, że jego ojczyznę – starożytnych Chinach. To był pierwszy raz, chińscy cesarze doceniał wartość odżywczą karp, ryb rzecznych i to stało się powszechne w leczeniu cesarski stół. Nieco później, ryba została sprowadzona do Europy, gdzie zdobyła nie mniejszą popularnością.


Dziś każda rodzina ma możliwość przygotowania karpia, a wybór wyśmienitych dań rybnych dużo. Wśród wszystkich potraw cieszył się wielkim uznaniem karpia, pieczone w piekarniku. Po takim karp może być przygotowany nie tylko na rodzinny obiad. To danie będzie prawdziwie królewski na świątecznym stole. Chodzi o tych królewskich receptur doceniać siebie i gospodyni, i ich gości, smakoszy, i zostaną omówione poniżej.

W ten sposób w pierwszych naczyń realizacja „Karp, pieczone” wymagane są następujące składniki: karpi o wadze ponad 2 kg; 2 cebule; Głowa w niepełnym wymiarze godzin z czosnkiem; Artykuł 7. l. olej roślinny; 40-70 gr. pietruszka; 220 ° C. orzechy włoskie; pieprz; sól.

1) Pre-cut obrane cebule.

2) Olej polportsii stosowane do smażenia na patelni cebuli. Następnie posiekaj orzechy i dodać do cebuli, solą i pieprzem. Mieszaninę smażenia dwie minuty.

3) wytwarza się sól, karp rusztu. Brzuch jest wypełniony cebulą i orzechami, zaszyć i umieścić na blasze.

4) Czyszczenie czosnek, każdy kawałek pocięty na trzy kawałki i umieścić wokół karpia. Skropić pozostały olej.

5) w piecu, który wstępnie ogrzewa się do temperatury 170 ° C. Czas gotowania – 80 minut.

Karp gotowany w tym przepisie będą miały doskonałą delikatny smak i nadzieniem orzechowym, w połączeniu ze świeżymi ziołami i czosnkiem nadać potrawie pewnej pikanterii i oryginalności.

I, jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości z obfitym i oryginalne danie można przygotować karpia, pieczone w drugim przepisie.

Dla tego przykładu wykonania naczynia „Karp, pieczone” wymagane są następujące składniki: karpi o wadze ponad 2 kg; 2 głowice są bardzo duża cebula; 220 ° C. orzechy włoskie; 2 duże marchwi; 40-70 gr. pietruszka; 3 sera topionego (można zastąpić twardego sera – 200 gr.); majonez; pieprz; sól.

1) wstępnie oczyszczono drobno posiekanej cebuli.

2) Oczyścić marchewki przemyć. Ruszt z dużymi otworami możliwe.

3) w szalce 3 minuty smażyć posiekanych orzechów.

4) Ser topiony pokroić w kostkę.

5) Pietruszka płukanie pod bieżącą wodą, drobno pokrojone.

6) Powyższe produkty łączą pieprz, sól, dodać majonezu.

7) przygotowanych pranie karpi pocierać sól i pieprz wewnątrz i na zewnątrz, począwszy od mięsa mielonego uzyskany. Brzuch SEW. Płaszcz ryby z majonezem i wysłać w piekarniku rozgrzanym do pieczenia. Temperatura – 200 stopni. Czas gotowania – 80 minut.

Dla miłośników grzybów będzie miłym zaskoczeniem spróbować kombinacji z grzybowym farszem z mięsa przetargu karpia.

Trzeci sposób gotowania „Karp, pieczone” wymagane są następujące składniki: karpi o wadze ponad 2 kg; 400 g. białe grzyby lub grzybów; 5 jajek; 6 (8) Art. l. Suchary (zmielony); 6 łyżek. l. masło (ghee lub masło roślinne); pieprz; sól.

1) Grzyby przemyto drobno pokrojone. Smażone na maśle, dodając sól i pieprz. Cool.

2) Aby dodać pieczarki sproszkowanych surowe żółtka i białka okruchy chleba, bita do piany. Sól i dobrze wymieszać.

3) Napełnić mięsem od brzucha grzybów przygotowanego karpia. Brzuch SEW.

4) Umieść w formularzu wysyłania olej posypać w nagrzanym piekarniku przez 80 minut.

Wszystkie trzy recepty są bardzo smaczne, ale żeby łowić lepiej upieczone przez, można owinąć je w folię. Nawiasem mówiąc, te przepisy są tak proste, że nawet niedoświadczony gospodyni zaskoczy gości i krewnych pyszne danie zwane „Karp w piekarniku”.

Bon appetit!