620 Shares 2074 views

25 lutego. Strony specjalne imprezy, urodziny

Każdy dzień w historii świata jest istotne, że większość ludzi po prostu nie wiem, jakie zdarzenia są związane z tą datą, które urodziły się gwiazdy, który gratuluje anioła. Ten artykuł zawiera przydatne informacje na temat dwudziestego piątego lutego, wraz z datą odpowiedzi w kontekście świata i historii Rosji, opis odpowiedniego znaku zodiaku i innych ciekawych informacji.


Dzień w historii

25 lutego – ważna data w kontekście historii świata. W 1721 roku w tym dniu Piotr I zatwierdził utworzenie nowego organu zarządzającego – Synodu. Jego nominacja została zredukowana do monitorowania funkcjonowania kościoła, rozdzielczość pytań dotyczących urządzenia i dyscypliny religii chrześcijańskiej w cesarstwie rosyjskim.

Również w dniu 25 lutego, ale już w 1836 roku, S. Colt otrzymał patent na produkcję jego słynnej i pierwszy na świecie automatyczny rewolwer. Jego pierwszy model został nazwany „Paterson”, ale nie trwało to długo. Dziesięć lat później został zastąpiony przez nowy i ulepszony szybkiego wypalania wzór, który zaraz po ukończeniu studiów wstąpił do armii amerykańskiej.

1977 przyniósł do stolicy naszego kraju na wieść o tragedii – spalona hotel „Rosja” – jeden z największych i najbardziej popularnych w mieście. Po tym niefortunnym wypadku hotel przestał istnieć. W jego miejsce władze metropolii planują utworzyć park.

znak zodiaku

W jakich Znak ludzie rodzą się dnia 25 lutego? Znak zodiaku Wschodniej – Ryby. Ryby samokrytycyzmu i potrafią śmiać się z siebie. Od innych ludzi, gdyż wymagają one właściwego nasileniem. Mają bardzo cenne jakości – możliwość, by właściwie ocenić własne siły.

Wadą tego rodzaju Ryb jest lotność. Przejawia się to w sposób regularny zmiany punktu widzenia, część złamanych obietnic i drobnych kłamstw, jak z jakiegokolwiek powodu, i bez niego.

Ryby mogą wydawać się bezradny w rozwiązywaniu wszelkich problemów. W części, to wrażenie jest zwodniczy, ponieważ przedstawiciele tego znaku jest po prostu zbyt leniwy i senny, aby skupić się na rzeczywistości.

Osoby urodzone 25 lutego pełna sprzeczności. Z jednej strony, mogą one być słaby i bezbronny, ale z drugiej – silna i niezależna. To wszystko zależy od konkretnej sytuacji.

Z reguły mężczyźni i kobiety Ryby to dość kręgosłupa i słaby charakter, na przykład, do wychowywania dzieci, więc podświadomie starają się znaleźć silnego partnera, który by otoczyć je opieką, chroniony ze wszystkich bolączek życia. Ryby, które są skuteczne w ich kariery, możliwe jest, aby wymienić raczej szczęście niż motywację, ponieważ są one lepsze niż inne znaki zodiaku, aby dostosować się do otaczającej rzeczywistości i iść z prądem.

Urodził się w tym dniu, sławni ludzie

urodzony 25 lutego wiele znanych osobistości, które wpłynęły na bieg historii świata. Tak, 100 lat przed rozpoczęciem Wielkiej Wojny Ojczyźnianej we Francji urodził świat- sławny rzeźbiarz, malarz i grafik Per Renuar.

W 1943 roku urodził się John. Harrison, znany muzyk rockowy i ołowiu gitarzysta The Beatles. Oprócz występów w legendarnej grupy muzycznej, Harrison był kompozytor, scenarzysta i producent.

W 1912 roku urodziła się bardzo dobrze znany radziecki aktor Vsevolod Sanaa, dziadek współczesnego pisarza i pisarz Paul Sanaeva. Wsiewołod Sanaev przedstawione widzów wiele uderzająca i zapamiętywana role Kol Łukin Główne Zorina, zachrypły i in.

Urodziny

Każda osoba ma dzień anioła. Wyjątkiem nie jest, a 25 lutego. Imieniny tego dnia powiedział Anton, Eugeniusz i Maria. Dajemy opis każdego z nich.

Anton od dzieciństwa ma urok, który przyciąga całe życie niezbędnych ludzi. Szkoła Anton zwykle z pewnym trudem podane badania. On zazwyczaj przerwany przez trio na cztery dla wszystkich 11 klas. Uczelnia jest wszystko zmienia się dramatycznie, a Anton stał się jednym z najlepszych uczniów. Talent do nauki przyczynia się do szybkiego awansu w szeregach. Bossowie mają tendencję do nich dość.

Eugene ma wiele atrakcyjnych cech i umiejętności. On jest marzycielem, romantyczny, można szybko nauczyć się języków obcych i użyć logiki do rozwiązywania problemów. Eugene – najczęściej wspaniałym mężem i ojcem, który pomaga wokół jego żony.

Maria jest bardzo dobry i otwarty, delikatny i czuły się z innymi, więc łatwo dostać się wraz z dziećmi. Wykonuje wszystkie organy odpowiedzialne zadania, dzięki czemu można budować karierę w biznesie i medycynie.

Wakacje w dzień

Należy również powiedzieć, jakie zdarzenia są oznaczone na 25 lutego. Uroczystość na cześć Iberyjskiego Ikony Matki Bożej – jeden z nich. Obecnie ikona jest w klasztorze Athos w Grecji. Według legendy, został stworzony przez siebie Apostoła Łukasza.

Innym ważnym wydarzeniem w dniu 25 lutego – święto Państwem Kuwejtu. W 1961 roku kraj został oficjalnie uznany za niezależny od Wielkiej Brytanii.