873 Shares 4025 views

Władywostok uniwersytety: możliwości kariery dla studentów

W edukacji XXL wieku jest jednym z najcenniejszych zasobów, rozwój potencjału ludzkiego w demokracjach płacą coraz więcej uwagi. Świadczenie usług edukacyjnych jest jednym z najważniejszych sektorów gospodarki.


Władywostok State University

Być może najbardziej znanym University we Władywostoku, niedawno przekształcona federalnym, został założony w październiku 1899 roku. Początkowo nazywano Oriental Institute, więc jego głównym celem było szkolenie specjalistów w zakresie polityki zagranicznej.

Orientalistów, którzy ukończyli z Uniwersytetu Dalekim Wschodzie we Władywostoku, popyt nie tylko na rosyjskim rynku pracy, ale także w krajach sąsiednich. Na przykład w Japonii, prowadzi certyfikowany partner. Co więcej, nie było możliwe, aby otworzyć swoje przedstawicielstwa w Japonii, nie ma innych uniwersytetów.

Władywostok State University przygotowuje specjalistów popytu w największych korporacji w Korei Południowej, Chinach i krajach Azji Południowo-Wschodniej.

Długa historia uniwersytetu zmieniła się dramatycznie: teraz między działami oraz środowiskowe i ekonomiczne, Wydział Kultury i Sportu, Psychologii i dalszej edukacji.

Można powiedzieć, że specjaliści, którzy ukończyli uczelnie Władywostoku, posiadają wszystkie niezbędne umiejętności, aby odpowiedzieć na wyzwania gospodarcze, środowiskowe i kulturowe w przyszłości.

Medycyna nie jest ignorowany

Główny Uniwersytet Medyczny we Władywostoku nazwie State University Medical Władywostoku. Jego historia rozpoczęła jako mała wydziału uczelni jako część Uniwersytetu Państwowego dalekowschodniej. Pierwsze sto studenci rozpoczęli szkolenie w 1956 roku, ale dwa lata później wydział został oddzielony od uczelni i otrzymał status niezależnej instytucji edukacyjnych, nazwany Władywostok Państwowy Instytut Medyczny.

uniwersytet dzisiaj dziewięć wydziałów, wśród których nie ma nawet morski ośrodek wojskowy, który szkoli funkcjonariuszy służby medycznej.

Chce kontynuować karierę naukową po ukończeniu studiów, aby przejść do Wyższe szkoły, która działa od 1968 roku. Rada rozprawa rozważa pracę w histologii, chorób nerwowych, anatomii, farmakologii, medycyny wewnętrznej, mikrobiologii oraz chirurgii.

Współpraca z głównych ośrodków medycznych Uniwersytetu Medycznego miasta sprawia, że jest to możliwe, aby zapewnić wysokiej klasy działania praktyczne dla studentów, stażystów i studentów.

Uczelnia zobowiązuje się do stałego doskonalenia kwalifikacji pracowników poprzez dzielenie się wiedzą z innymi wiodącymi ośrodkami edukacyjnymi w Pacyfiku.

Uniwersytety Władywostoku. Perspektywy współpracy międzynarodowej

Z zaktualizowanym kampusu z dużą ilością obszarów działań na najwyższym szczeblu międzynarodowym, Uniwersytet Federalny Daleki Wschód stał się jednym z wiodących ośrodków wymiany wiedzy w regionie.

Wysoki poziom nauczania i szacunku dla dawnych tradycji przyciągnąć zagranicznych uczniów szkół średnich z całego świata. Ze względu na bliskość geograficzną University jest popularny wśród chińskiej młodzieży. W praktyce krótkoterminowej i wymiany wiedzy idą i koreańskich studentów. Rosyjscy studenci wysyłane do Chin, Korei i Japonii po przejściu praktyce zdobyć więcej doświadczenia i poprawić swoją znajomość języków obcych.

Studenci z zagranicy gotów przyjść na szkolenie w Akademii Medycznej. Władywostok wygrał swoich sąsiadów reputacji jako miasta o wysokim poziomie wykształcenia i szacunku dla tradycji w zakresie usług edukacyjnych.

Far Eastern University w służbie postępu

Przyspieszone tempo automatyzacji procesów produkcyjnych wymagają coraz większej liczby specjalistów technicznych z wysokim poziomem kształcenia. Szczególnie mile widziane wykształcenie techniczne, które mogą być uzyskane z wyspecjalizowanych uniwersytetów. Władywostok Należą Państwowej Akademii Morskiej imienia admirała GI Nevelsky. Tutaj studenci z Rosji i krajów sąsiednich studiuje w następujących specjalnościach:

 • maszyny i technologia transport;
 • Stosowana geom górnicze;
 • bezpieczeństwa informacji;
 • systemy elektroniki i komunikacji;
 • żeglugi powietrznej i konserwacja statków powietrznych;
 • Sprzęt stoczniowy;
 • ekonomika i zarządzanie;
 • socjologia;
 • inżynierii mechanicznej;
 • bezpieczeństwo technosfera i inżynieria środowiska;
 • psychologia;
 • informatyka;
 • Historia i archeologia;
 • Sterowanie w systemach technicznych;
 • orzecznictwo;
 • kultury fizycznej i sportu.

Jest blisko do morza …

W bliskiej odległości od Oceanu Spokojnego na uniwersytetach Władywostoku nie mogą świadczyć usługi dla przygotowania żeglarzy. W 1930 roku miasto otworzyło pierwszy trening Uniwersytet dla utrzymania statków rybackich i infrastruktury lądowej.

Uniwersytet został nazwany State University Far Eastern techniczne rybołówstwa. instytucja edukacyjna jest liderem w zakresie szkolenia załóg dla trawlerów i innych rodzajów statków morskich i oceanicznych. Podobnie jak w innych uniwersytetach Władywostoku, Uniwersytet Rybołówstwa spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi rosyjskich uniwersytetów.

Władywostok jako centrum przyciągania

Uniwersytety zrobić inna specjalizacja Władywostok jednym z głównych ośrodków edukacji, nie tylko w rosyjskim wschodzie.

Uniwersytety Władywostoku i cały przemysł aktywnie rozwija edukacyjnych przyciągnąć więcej studentów i absolwentów, którzy chcą rozpocząć działalność badawczą w tym regionie.

356 shares 9279 views
Potencjalnie zamieszkania planeta
226 shares 6223 views