113 Shares 7592 views

Aktorzy „Prison Break”: Kto jest kim?

W tym roku amerykańska sieć telewizyjna „Fox” stwierdził wznowiona niezwykle popularny serial telewizyjny z minionej dekadzie nazwie „Prison Break”. Seria jest podzielona na cztery pory roku, ma 81 odcinków. Od 2005 do 2009 roku, a do tej pory sądzono, że historia z bohaterów jest ponad, zwłaszcza, że jeden z głównych bohaterów umarł w ostatnim cyklu. Jednak wszyscy aktorzy, „Prison Break” potwierdziły swój udział w nadchodzącym sezonie, więc możemy się tylko domyślać, co nowe zwroty akcji wprowadzi scenarzystów i odświeżyć pamięć o kluczu i postaci drugoplanowych, a także aktorów grających je.

pamiętając historię

W serii „Prison Break” opowiada historię dwóch braci. Najstarszy z nich, Linkoln Barrouz po oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił, spodziewa przynieść wyrok śmierci w więzieniu o zaostrzonym rygorze. I jego młodszy brat Maykl Skofild celowo rabuje bank wpaść w tym samym więzieniu, i wyciągnąć Lincoln. Pomimo swojego szalonego przedsięwzięcia, Michael wie, co robi, bo był wiele lat temu brał udział w budowie miejsc zatrzymań. Żeby było łatwiej, to przed przestępczością zadane na ciele tatuaż niezwykłym, w którym zaszyfrowanych systemów komunikacyjnych, nazwy, adresy i wiele więcej. Ale przebiegły plan jest w niebezpieczeństwie z powodu potężnego „Spółka”, który ma naprawdę ogromne możliwości i obszary wpływów. Taki czy inny sposób, ale bohaterowie byli w stanie wyrwać się wraz z kilkoma innymi więźniami. Tak więc, główne cele określone w serialu „Prison Break” zostało zrobione, 1 sezon, który był tak popularny, że twórcy postanowili kontynuować przygody braci. Mieli jeden wyraźnie nie powtórzyć swoje osiągnięcie.

Kluczowe dane

Michael Scofield, genialny inżynier z tatuażem, która stała się znakiem rozpoznawczym serii, grany przez brytyjskiego Wentworth Miller. Aktor został wrzucony bardzo szybko, jako twórca projektu wygrał Paul Sherring swoją tajemnicę, choć przyszło do odlewania tylko tydzień przed rozpoczęciem zdjęć. Do „ucieczki” Miller błysnął w wielu odcinkach serialu, a nawet w filmie „Another World”, ale poważne role nie był, ale po występie otrzymał światową popularność. Jego postać w serialu jest dobrym człowiekiem, który udał się na fikcyjne przestępstwa przez wzgląd na swego brata, którego pierwotny niewinności. Michael stał się geniusz w wyniku głębokiego szoku w dzieciństwie.

Dominic Purcell, w przeciwieństwie do swojego brata na ekranie, nie był początkowo pod wrażeniem twórców ich wygląd, ale trzy dni przed filmowania, że objawił się w miejscu całkowicie łysy, a okazało się, że rola Lincoln Burrows jest on. A za aktora miał role w projektach filmowych głośnych takie jak „Blade 3”, „Mission Impossible 2” i „Equilibrium”. Lincoln był przeciwieństwem swojego brata bez bycia dobrym obywatelem, zrobił wiele złych rzeczy, więc nie dziwi fakt, że Burrows kandydatura może być bardzo użyteczne podejście, aby go zastąpić.

Dobre pół seria

Nie mniej interesujące są inne podmioty, „Skazany na śmierć”. Sara Ueyn Callies zdobył rolę Sara Tancredi, lekarza w więzieniu, „Fox River”, który miał trudną przeszłość, związane z alkoholem i narkotykami. Michael początkowo chciał sprowadzić ją do swego planu ucieczki, ale w procesie wykształciły one ścisły związek. Na tej samej aktorki poszło relacje z producentami i opuściła show po drugim sezonie, ale ze względu na prośby fanów, wróciła do show w sezonie 4.

Jest jeszcze inna ważna kobieta w życiu Lincoln i Michael w serialu „Prison Break”. 1 sezon, jak zresztą i 2nd, byłoby niemożliwe bez Veronica Donovan, adwokat i bracia dziewczyny, granej przez Robin Tanni. Jednak w XX sezonu 3-4 został zastąpiony przez inny piekący brunetka piękna Dzhodi Lin O'Keefe jednak doszła do drugiej strony, ponieważ uosabia wizerunek agenta „Spółka” Gretchen Morgan, który stał się bracia prawdziwy ból głowy.

Korzyści

Postacie męskie na wystawie wiele więcej, co nie jest zaskakujące, ponieważ mówimy o więzieniach. W serii „Prison Break” słynie z pysznych dobór aktorów, zarówno negatywne i pozytywne. W odniesieniu do tego ostatniego, bracia byli sojusznikami, a jeden z nich był Fernando Sucre przez Amori Nolasko. Fernando jest w więzieniu za to, że okradł sklep na zakup pierścionek dla swojej dziewczyny.

Bardzo ciekawy i kontrowersyjny charakter, były szef John Amburtstsi mafia, grał słynny aktor Peter Stormare pochodzenia szwedzkiego.

Młody, ale nie najmniej, bohater w serii – to LJ Burrows, syn Lincoln. Jego rolę odgrywa Marshall Allman.

źli

Aktorów Jailbreak ", który grał postacie z drugiej strony, a innymi słowy, czarne charaktery, są również godne szczególnej uwagi. Jednym z głównych antagonistów i najbardziej brutalnych i przerażających ludzi w serii – maniakiem pedofilem Theodor Begvell lub T-Bag. Ta rola doskonale zrealizowany na ekranie słynny aktor Robert Knepper, które stanowią dużą ilością udanych projektów, zarówno przed jak i po „Escape”. Intelektualnej FBI Aleksandr Mahouni – jest kolejnym rozpoznawalnym aktorem Uilyam Fihtner. I wizerunek szefa ochrony, kapitan Brad Bellika tworzone na ekranie, Ueyd Uillyams, który nie jest bardzo dobrze znany publiczności, a po koncercie praktycznie przestał pojawiać się z nieznanych przyczyn. Agent specjalny Paul Kellerman, osoba z konkretnym i niejednoznacznej linii grał Pol Adelshteyn, pierwotnie w castingu do roli Lincolna Burrowsa.

Ciekawostką

Tandem Miller i Purcell wyglądał tak naturalnie na ekranie, że były one nazywane z powrotem w serii do współpracy. Aktorzy „Prison Break” ucieleśniać wizerunek supervillains kapitan zimno i fale upałów w nowej serii uniwersum DC Comics nazwie „Flash”. I jak dwóch bohaterów przejdzie na stałe w innym kanale nadchodzącego projektu telewizja CW, który jest spin-offom dwie serie „Strzałka” i „Flash”. Będzie się nazywać „Legends of Tomorrow”.