446 Shares 4002 views

Przejazd do turystyki – jest to przeniesienie … Rodzaje turystyki

Podróż do nowego kraju – to dla wielu turystów jest nie tylko miłe święto, ale również pewien stres. Ledwo przybywszy, podróżny trzeba myśleć o tym, jak dostać się do hotelu, a kiedy był już w pokoju, czasem trzeba łamać głowę, jak dostać się do określonego miejsca w zupełnie obcym mieście. Dziś jednak, serwis turystyczny rozwiązuje ten problem dla Ciebie poprzez zapewnienie specjalnych usług.


Co to jest przelew w turystyce i jak to działa

W języku angielskim słowo oznacza „Move” i jest używane w bankowości, boisko sportowe, ekonomiczne, w niektórych rodzajach produkcji, na przykład w przemyśle poligraficznym.

Więc, turystyka jest transport turystyczny z lotniska do hotelu iz powrotem, lub przejście z hotelu do wszelkich atrakcji turystycznych, takich jak dużych centrach handlowych lub głównych atrakcji.

Jeśli kupiłeś usługę podróży z lotniska, obszar oczekujących można spotkać człowieka ze znakiem. Będzie ona być albo imię i nazwisko (jeśli usługa jest osobą fizyczną) lub nazwę biura podróży (jeśli kupiłeś pełny pakiet) lub nazwy hotelu (jeśli to, co on oferuje tę usługę). Następna samochodem lub autobusem transfer do hotelu. Jeśli wrócisz, zwykle spodziewać się w hotelowym holu opiekunem, który też przyjdzie do was.

Rodzaje transferu turystycznego

Transfer turystyczny można podzielić na trzy rodzaje:

  • Indywidualne.
  • Grupa.
  • VIP-transfer.

Pierwszym z nich jest zwykle zamawiane osobno w specjalnym firma zajmująca się transportem pasażerskim, lub w hotelu, w miejscu przybycia. Czasami sama Transfer oferuje lotnicze. W przypadku indywidualnego ruchu turystycznego nadchodzącym samochód dowolnej klasy, w zależności od kosztów usług. Najczęściej tego rodzaju usługi kupowane przez turystów, którzy podróżują sami, bez pośrednictwa biura podróży.

Transfer grupa jest bardziej powszechne, jak wielu podróżnych kupić kompletny pakiet w agencji. Zwykle obejmuje podróż z lotniska do hotelu iz powrotem.

VIP-transfer w turystyce – wariant jednostki, ale z dodatkowych płatnych usług (na przykład, przedstawiciel klasy samochody, szampan i kwiaty w salonie, etc …).

Ponadto, grupa i indywidualny serwis może już w miejscu docelowym, na przykład, gdy chcesz iść gdzieś, ale nie chcą płacić za wycieczkę, to płacisz tylko za podróż tam iz powrotem. Jeśli taka grupa transferu (i to zazwyczaj tańsze), trzeba podjąć właściwą autobus, który albo będzie czekał na ciebie w uzgodnionym miejscu, albo cię odebrać bezpośrednio z hotelu.

Plusy i minusy transferu

Tak więc, aby zrozumieć, co to znaczy przenieść w turystyce powinny odnosić się do swoich pozytywnych i negatywnych stron. Po tym wszystkim, jak wiemy, nigdy nie jest jeden bez drugiego.

Wśród zalet można wymienić spokój turystycznych. On dokładnie wie, czego nie trzeba się martwić o tym, jak to robi się we właściwym miejscu niego. Jest to szczególnie prawdziwe w obcym kraju, bez znajomości języka obcego. Również towarzyszące muszą pomóc wyładować bagaż i zanurzyć go w hotelu, więc przenieść w turystyce – ułatwienie dla rodzin z dziećmi lub starszymi podróżnych.

Wśród wad Service Group – czas oczekiwania. Po pierwsze, przewodnik będzie zebrać grupę, czasami nawet kilka lotów. Wtedy autobus będzie dostarczać turystów do hoteli, a ty jesteś szczęśliwy, jeśli hotel nie jest najbardziej odległy, w przeciwnym wypadku drogowego może mieć więcej niż jedną godzinę. Mimo to ma swoje zalety: koszt usługi jest już zawarte w pakiecie, a nie trzeba za to płacić dodatkowo. Ponadto, w trakcie podróży przewodnik będzie miał czas, aby powiedzieć odwiedzających o osobliwości kraju, aby służyć radą i odpowiadać na pytania.

Indywidualna obsługa jest dobra, że nie należy czekać: przyjeździe i natychmiast udał się do hotelu. Jednakże takie przeniesienie w turystyce – to droższe (i znacznie), i można byłoby zapłacić na miejscu. Ale jeśli masz małe dziecko, można poprosić o samochód z wymaganym fotelik grupy lub nawet zamówić pojazd Premium z skórzanym wnętrzem. Możliwość dodatkowych usług – kolejny plus poszczególnych usług.

Jak zamówić usługę

Jeśli spotkanie na lotnisku nie jest wliczone w pakiet wakacje, lub w przypadku zakupu usług oddzielnie, można zakupić transferu:

  • Bezpośrednio do firmy nośnej.
  • Poprzez usługi rezerwacja online, które łączą liczne oferty przewoźników.
  • W biurze podróży.
  • W hotelu, w którym przebywają.

Najbardziej popularny i wygodny sposób, aby zarezerwować transfer w turystyce – niestandardową usługę wykonaną przez służby specjalne. Łączą ofert u przewoźników w wielu krajach i miastach, można zamówić samochód bezpośrednio na miejscu i mieć pewność, że masz czas, aby spotkać się z osobą z tabliczką z nazwą.

Największy serwis do przeniesienia rezerwacji:

  • Kiwitaxi – obejmuje około 50 krajów Europy i Azji, wygodnego formularza zamówienia i niezawodności.
  • A2B – 11.000 miejsc na całym świecie, oferuje samochody różnych klas – od gospodarki do premii, a minivan lub mikrobusem dla dużej firmy.
  • Intui – zebrano 130 krajów i 6 mln kierunki, nakazując zarówno grupowe i indywidualne podróże z lotniska, hotelu i jako prawo taksówek w mieście.

Opłata za przelew w różnych krajach

Jeśli kupujesz kompletny pakiet, transfer jest już wliczone w cenę, i nie można z niej zrezygnować. Jednakże, jeśli nie chcesz korzystać z usług multicast, można na własny koszt zamówić spersonalizowane usługi do hotelu. Również na wydatki ruchu będzie musiał umieścić w podróży budżetowej dla osób podróżujących do nie spocząć na bilecie, a siebie.

Koszt zależy od typu pojazdu, liczby pasażerów, odległości i innych opcji, takich jak anglojęzycznym kierowcy lub spotyka się fotelika dziecięcego, i tak dalej. N.

Tak więc koszt opcji budżetowych w Czarnogórze od lotniska Tivat do kurortu Budva będzie kosztować turystycznych w 1300 rubli. Dłuższe odległości będą wyrażane w wyższych liczb, na przykład, droga w Herceg Novi już kosztować 3300 rubli.

Jeśli zamówić transfer do Turcji z lotniska w Antalyi do miasta, podróż będzie kosztować 1800 rubli dla samochodu klasy ekonomicznej. Tę samą podróż, ale w samochodzie z premii – do 11 500 rubli. Najbardziej korzystne, aby przejść przez 10 osób, podczas gdy mały minivan będzie kosztować tylko 2300 i to jest trochę więcej niż 200 rubli za osobę.

Ale nie tylko za granicą są dostępne podobne usługi. Jeżeli przyjeżdżasz do Moskwy, podróż z lotniska Domodiedowo do centrum miasta będzie kosztować 1500 rubli, a także taksówkę, ale taksówka szukać, i trzeba będzie czekać do spełnienia.

alternatywy

Jeśli wiesz, co przeniesienie w turystyce, zdjęcia zadowolonych turystów przekonało cię o jego zaletach, ale nie masz czasu lub nie są w stanie zamówić tę usługę, spróbuj wziąć zwykłą taksówkę. Jednak ta alternatywa jest odpowiednia tylko dla miast. Jeśli chcesz jechać z lotniska, taksówka kosztuje znacznie droższe niż autobus. Zwłaszcza jeśli trzeba iść daleko.

Jeśli – turysta budżet i przejść dziki, zapytać wcześniej, tam z lotniska lub dworca autobusów w mieście, i pamiętaj, aby sprawdzić harmonogram, aby zaplanować podróż powrotną.

I ostatnia opcja – nie przenoszą – dla tych, którzy mają w kraju lub miasta przyjazdu mieć przyjaciół. Wystarczy poprosić cię poznać.